''46 Yok Olan" dizisi (Erdal Beşikçioğlu)

mazruf

Guru
Onursal Üye
Pana Film'in yapımcılığını üstlendiği ve başrollerinde; Erdal Beşikçioğlu, Melis Birkan, Saygın Soysal, Berkan Şal ve Yasemin Allen'in yer aldığı ''46 Yok Olan'' dizisinin ilk tanıtımı yayımlandı.

Dizinin ilk bölümü 27 Mart 2016 Pazar günü saat 23.15'te Star TV'de...

46-yok-olan.jpg

Yönetmenliğini Serdar Akar'ın yaptığı, senaryosunun Ercan Mehmet Erdem tarafından yazıldığı '46 Yok Olan'' dizisi 27 Mart'ta Star Tv'de başlayacak.

Dizi 60 dakikalık bölümler halinde çekilecek.

Dizinin konusu:

Erdal Beşikçioğlu Türkiye’nin önde gelen genetik mühendislerinden biri rolünde. Genetik mühendisi olan bir ağabeyin, tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanan kardeşi için uğraşlarını ve bu sırada yaşadığı olayları konu oluyor. Kardeşinin hastalığı için tedavi bulmaya çalışırken bir çok hastaya umut olacak bir ilaç bulan genetik mühendisi bulduğu bu ilaç ve bildiği sırlar ile hem kendi hayatını hem de çevresindeki insanların hayatını etkileyecektir.

2. Tanıtım

3. tanıtım

'46 Yok Olan'dan İlk kareler!
1.jpg 2.jpg 3.jpg

4.jpg 5.jpg 6.jpg

7.jpg 8.jpg 9.jpg

Son düzenleme:

mazruf

Guru
Onursal Üye
İlk bölüm 27 Mart 2016'da

2. Tanıtım

3. tanıtım

Son düzenleme:

friendly

Rektör
İlk bölümünü çok beğendim.
Ben bu dizinin, sosyal medyadan okuduğum yorumlar doğrultusunda Breaking Bad çakması gibi bişi olacağını sandığımdan, yerli versiyon olarak pek tutmayacağını düşünüyordum.
Lakin konusu çok farklı ve orjinal. Bundan bi kaç yıl önce merak edip Dmt üzerine araştırmalar yapmıştım. Dizide Dmt etkilerini çok güzel tasvir etmişler.

Kız kardeşi tedavisi mümkün olmayan ve 5 yıldır komada olan kız kardeşi Ezo'yu(Ayça Eren) iyileştirmek için tüm gücünü kullanan Türkiye'nin en iyi genetik mühendisi olarak gösterilen (Erdal Beşikçioğlu) tüm hahatını kardeşine adamıştır. Zamanla yalnızlaşan ve etrafındaki pek çok kişinin yarı yolda bıraktığı karakterimiz bu yolda binlerce hastaya umut olabilecek bir ilaç keşfediyor ve kendisini bir anda büyük bir olay örgüsünün içerisinde buluyor. İnandığı gerçeğin peşinden koşan profesör için artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır ve bu sır tanıdığı tanımadığı pek çok kişinin hayatını değiştirecektir.

Kesinlikle izlemenizi tavsiye edeceğim bir dizidir.

bölge34

Doçent
Gerçekten kaliteli ve Türk tv'lerinde saçma diziler arasında, izlenmeye değecek nadir dizilerdendi. Dün yeni bölüm yayınlanmadı ve dizi reytinglerde, star tv denen saçma kanalın saçma yayın akışı yüzünden en alt sıralara düşüyor. Zaten akasya durağı, arka sokaklar gibi dizilerin; tekrarının bile ülkemizde reyting rekorları kırdığını düşünürsek bu dizi bizim insanımızın beyin yapısına fazla gelir. Yazık olacak güzelim diziye, daha ilk bölümünü izlediğimden beri "Bitirmeseler" diyordum. Sanırım korktuğum olacak :(

İlk 13 bölüm reytinge bakılmaksızın yayınlanma kararı almış. 13 bölüm garanti altında yani. 13 bölümden sonra reytinglere bakılıp karar alınacakmış.