44 tl kulaklık

Bu konuyu okuyanlar

Erdeniz oral

Asistan
Reaksiyon puanı
10
ben oyun oynamayı seviyorum ama gecen hafta kulaklığım bozuldu mikrafonmuda kulaklıksız bir yere kadar oynayabilsemde arkadaşlarımla konuşamıyorum benim 44 tl em var yani kargo dahil verebileceğim en yüksek fiyat 44 tl kulaklık istiyorum ama mikrafonuda olsun lütfen sizce ne almalıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

ePttAVM - SNOPY SN-4388 DERİ BAŞ ÜSTÜ MİKROFONLU KULAKLIK bu kulaklık nasıldır

Son düzenleme:

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Alabileceğin en iyisi muhtemelen o.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Aynısını kullanıyorum,ucuz olmasına rağmen çok rahat bir kulaklık tavsiye ederim.Yaklaşık 8-10 saat bilgisayar başında olmam gerektiğinde hiç bir rahatsızlık vermiyor,ses ile işim olmadığında bile kafamda unuttuğum oluyor bazen :D
(Kablosuna dikkat et bir süre kullandıktan sonra kırılabiliyor bir bant ile hallettim,belki ben dikkatsiz kullanmış olabilirim :))

insanimsi

Müdavim
Reaksiyon puanı
450
Elektrik bandı kraldır :D
9yıllık mousemin usb girişi gidiyordu aynı yöntem olmasaydı muhtemelen bi haller olmaya başladı
Ek olarak sıcak silikonda kullanabilirsiniz kulaküstü kulaklığım onun sayesinde yaşıyor :)

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Elektrik bandı veya Silikon yerine makaron kullanabilirsiniz.

Erdeniz oral

Asistan
Reaksiyon puanı
10
onu kulanırımda tam girişin hemen yanı eğer kesersem kablo uzun kalmaz yapamasamda direk işi biter

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Yapamayacak birşey yok ki.Kabloyu kesip makaron geçirirsiniz kabloyu lehimleyip makaronu ısıtırsınız işlem bu kadar.

Erdeniz oral

Asistan
Reaksiyon puanı
10
lehim uok makaron ne bilmiyorum vede kabloyu kessem lehim olsa bile yapamam kablonun oc ye bağşanan yeri çok yakın bantlıycak kablo bile kalmaz kesersem

emir corleone

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Yüksek kaliteli, esnek, kolay kullanımlı genel amaçlı ısıyla daralan 1mm makarondur. 1 metre gönderilmektedir. Siyah renktedir.

Isıyla Daralan Makaron Nedir?
Isıyla daralan makaron, bağlantıyı korumak ve yalıtmak için boyutlandırılarak kesilebilen ve bir tel veya kablo eklemi üzerine takılabilen bir tür ekstrüde plastik boru türüdür. Isıtıldığında, boru kalıcı olarak koruyucu bir sızdırmazlık sağlayarak büzülür. Küçüleceği miktar, ısı oranına bağlıdır.

Isıyla Daralan Makaron nasıl kullanılır?
Tel veya kablonun çapı ölçülür ve doğru boyuttaki ısıyla daralan makaron seçilir. Borunun bir parçası, ısıtmadan sonra bağlantı veya ek yerini kaplayacak kadar uzun olacak şekilde kesilir. Bu daha sonra tel üzerine kayar. Kablo veya tel birleştikten sonra, ısıyla büzüşen büzüşebilir boru parçası mafsal üzerinde hareket eder ve büzüşen ve mafsal etrafında sıkı bir sarım oluşturana kadar bir ısıtılır.

Kullanım Alanları
  • Elektrik yalıtımı
  • Neme, toza ve kimyasallara karşı çevre koruma.
  • Tellere ve küçük parçalara aşınmaya karşı mekanik koruma
  • Bükülme veya bükülmeden kaynaklanan hasarları önlemek için kablo ve konektör bağlantı noktalarında mekanik gerilme önleyici
  • Kablo demeti kablolarını, kablolarını ve borularını donatma ve düzenleme
  • Kabloların, tellerin ve bileşenlerin renk kodlu tanımlamaları

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Konu sapmış ama yazayım. Ufak bir pipete çizik atın. Açtıktan sonra yapıştırıcı sürüp kablonun hasarlı bölmesine sarın. Sonra saç kurutma makinesiyle sıkılaştırın.

Son mesajlar