4100 Tl'ye alınabilecek en iyi monitör? (Anket)

4100 Tl'ye hangi monitörü alırdınız?

• Gigabyte G34WQC 34

• MSI Optix MAG322CQR 31.5

• AOC CQ32G1 31.5

• Gigabyte 32 G32QC

• ASUS TUF GAMING 31.5 VG32VQ

• SAMSUNG 32 ODYSSEY G5

• LG 31,5 32GK650F-B

• AOC C32G2ZE/BK 31.5

• LG 32GK650F 31.5

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

ateykan0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 1 haftadır monitör arıyorum ancak kafamda çok seçenek var. Son olarak anket açıp konuyu gören herkesin fikrini almak istedim. Bu şekilde herkesin genel düşüncesini öğrenebilirim. Öncelikle ekran kartım RTX 3080 ve şu an kullandığım monitör MSI Optix MPG27cq2 modeli. Ölü pixel olduğu için iade edeceğim. Yerine monitör bakıyorum. Ankete ekleyemediğim bir sürü monitör var. Eğer anketteki monitörlerden farklı tavsiyeniz var ise link bırakarak nedenini söylerseniz çok sevinirim. (en fazla 4100 TL'ye çıkabilir bütçem.)
Aradığım taban olan özellikler:
-1 ms ya da altında tepki süresi.
-144 Hz ya da daha fazla Hertz'e sahip olması.
-2K ile 4K arasında çözünürlüğe sahip olması.
-31 inç boyuta sahip olması. (Konuda belirttiğim monitör 27 inç gayet yetiyor ama 31.5 geçip film izlerken daha büyük ekranda izlemek istiyorum.)
-Önceliğim Curved ekran ama fiyatı ya da diğer özellikleri iyi olursa tabii ki Curved olmayabilir.
-Pivot özelliği çok önemli olmasa da yukarı aşağı, sola sağa hareket edebilmesi gerekiyor.
-IPS, nano IPS'ya da VA panel olması gerekiyor.

MKBKTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 1 haftadır monitör arıyorum ancak kafamda çok seçenek var. Son olarak anket açıp konuyu gören herkesin fikrini almak istedim. Bu şekilde herkesin genel düşüncesini öğrenebilirim. Öncelikle ekran kartım RTX 3080 ve şu an kullandığım monitör MSI Optix MPG27cq2 modeli. Ölü pixel olduğu için iade edeceğim. Yerine monitör bakıyorum. Ankete ekleyemediğim bir sürü monitör var. Eğer anketteki monitörlerden farklı tavsiyeniz var ise link bırakarak nedenini söylerseniz çok sevinirim. (en fazla 4100 TL'ye çıkabilir bütçem.)
Aradığım taban olan özellikler:
-1 ms ya da altında tepki süresi.
-144 Hz ya da daha fazla Hertz'e sahip olması.
-2K ile 4K arasında çözünürlüğe sahip olması.
-31 inç boyuta sahip olması. (Konuda belirttiğim monitör 27 inç gayet yetiyor ama 31.5 geçip film izlerken daha büyük ekranda izlemek istiyorum.)
-Önceliğim Curved ekran ama fiyatı ya da diğer özellikleri iyi olursa tabii ki Curved olmayabilir.
-Pivot özelliği çok önemli olmasa da yukarı aşağı, sola sağa hareket edebilmesi gerekiyor.
-IPS, nano IPS'ya da VA panel olması gerekiyor.
4100tl o paraya masaüstü topla :D