41 Megapiksellik Nokia Lumia 1020 Elimizde! VİDEO

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
41 Megapiksel kameralı Nokia Luia 1020'yi New York'ta denedik. Fotoğraf konusunda sınırları kaldıran akıllı telefona bu videoda ShiftDelete.Net farkıyla yakından bakıyoruz.

[video=youtube_share;6Jeoro_3jhU]http://youtu.be/6Jeoro_3jhU[/video]

Nokia Lumia 1020 ön incelemesi!

Ne diyorsunuztelefon için dostlar?

:D

Buyurun yorumlara!

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
tipi önceki sızıntılarda kötüydü ama videoda gayet iyi 41 mp dışında albenisi yok o ayrı

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Nokia Android olsaydı her cihazı alamaya değerdi .Bence İşletim sisteminden kaybediyor. Cihazlara en iyi kamerayı yerleştiren nokia bu modelle rakiplerine büyük bir fark atmış . Kamera severler alır.

Karargaht

Dekan
Reaksiyon puanı
112
Helal kaptan, dünyada ilk :p

Tipi oyuncak gibi, kullan at foto makinelerine benziyor. Ekranın FullHD değil de HD olması kötü olmuş. Kamera doğal olarak çok iyi gözüküyor ama gerçek 41 MP'li vermesi imkansız gibi.

EFG_07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kamera olarak zaten söyleyecek bir söz kalmamış ancak diğer donanımsal özellikleri de yüksek olsaymış daha iyi olurmuş. Ayrıca telefon o kadar büyük bir kameraya sahip olmasına rağmen tasarım olarak iyi duruyor.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,074
la adamlar ne yapsın sizede birşey beğendirilmiyor 512 ramda s4 gibi ucuyor cihaz 2 gb ram koymuşlar android gibi kalas mı sandınızda halen donanım diyorsunuz

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
fotoğraf çekip çektiğim dosyayı alayım dedim ama izin vermediler arkadaşlar :( yine bakıcam biraz o dosyaları nasıl alırım diye

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
wp birkaç yıl içerisinde çok daha farklı olacak bence... android ile wp arasındaki yıl farkına bakılırsa şu an durumun böyle olması çok doğal... benim fikrim şu ki programlama ile uğraşan arkadaşların wp henüz fazla gelişmemişken birşeyler yapıp yol katetmeleri gerek ... kamera olarak bence çok iyi ama s4 zoom daha iyi gibi görünüyor...

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
telefonun tasarımı hoş. o kalite de bir sensöre göre de ince. kamera zaten harika. tek sorun WP8 :hammer:
ve bence Nokia ciddi ciddi kamera üretimini düşünmeli. Kamera kalitesi zaten ortada. Eğer düşünürse her çeyrekteki zarar açıklamalarını kara dönüştürebilir.

EFG_07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=15808]Awerz[/MENTION]

Öncelikle konuşmana dikkat et burada herkes kendi fikirlerini , yorumlarını belirtiyor herkes nasıl insan gibi yorum yapıyorsa sende başkalarının fikirlerine karışıp densizce yorumlarda bulunma onun yerine insan ol öyle yorum yap.

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Fotoğraflarda havada aşırı derecede noise var tamam 41mp yapmışsın da hala gökyüzündeki maviliklerde noise oluyor renkler yeşilimsi. Windows fotoğraf işini beceremiyor belli ki. Örnek fotoğraflar gsmarenada mevcut.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,074
@Awerz

Öncelikle konuşmana dikkat et burada herkes kendi fikirlerini , yorumlarını belirtiyor herkes nasıl insan gibi yorum yapıyorsa sende başkalarının fikirlerine karışıp densizce yorumlarda bulunma onun yerine insan ol öyle yorum yap.
merak etme yorumlarımda sorun yok ama senin densiz yorumun sıkıntılı lütfen forumdakiler rahatsız etmeden yorum yapınız

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
nokia yı bosver [MENTION=2]Troy[/MENTION] newyork dan haber ver :D :D

EFG_07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merak etme yorumlarımda sorun yok ama senin densiz yorumun sıkıntılı lütfen forumdakiler rahatsız etmeden yorum yapınız

Kendini tekrar tanıtmana gerek yok densiz olduğunu sana zaten söylemiştim ki bunu bir kez daha kanıtlamış oldun git önceki yorumunda ne yazmışsın ona bak sonra konuş, yorumumda sıkıntı yok diyerekten bir de kendini yalancı durumuna düşürme bari :) Ayrıca senin seviyene düşecek kadar kalitesiz olamam da zaten hadi işine bakalım.

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Lens ler iyi olmadık tan sonra 100 megapiksel yap ise yaramaz

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
O telefonu masaya kordugumuzda lensi cizik içinde kalacak keske ona bir kapak yapsalardi

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
41 Mplik kameranın lensi bile bu telefondan daha pahalıdır..

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Herşey biryana fiyat iyi olursa alınabilir aslında.

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Akıllı telefonlar sadece kameralarına göre yorum yapılsaydı nokia bu alanda en iyisi derdim ama işletim sistemi bence çok iyi değil bi android falan olsaydı belki işler o zaman değişebilirdi ama 41 mp gerçekten harikaymış :)

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Bence WP8 hızlı bir işletim sistemi, Android gibi bir şeyi yarım saate açmıyor. WP8 hemen açıyor, hızlı yani.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hala android diyen arkadaşlara şaşıyorum :S Virüs deposu, yavaş bir işletim sistemini nasıl bu kadar sevdiğinizi anlayamıyorum.