4000tl ile ne alınmalı?

RivaBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Bütçem 4000 tl Samsung ve iPhone hariç 3 yıl kasma donma yapmayacak bir telefon istiyorum Telefonu yoğun kullanırım batarya en önemli unsur Hepsiburadadan alacağım Önerilerinizi bekliyorum (Türkiye garantili olması tercihimdir)

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
Türkiye garantili olmasa tek önerim Oneplus 6T olurdu

nextman

Profesör
Reaksiyon puanı
567
İyi kötü bir servisi olması iyi olur elimde kalmasın telefon
tabiki her görüşe saygım var. o kadar paralar ödenen cihaz için garanti olsun, ancak benim şahsi fikrim ülkemizdeki servis sisteminin insanlara bir faydasının olmadığı yönünde.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
4250 çıkabilirseniz s9+
Bunu dememin sebebi batarya ve donanımsal özellik olarak eksiksiz bir cihaz kamera olarak başarılı ve son çıkan işlemci sahibi olupta batarya olarakda sık kullanımda dahi sorun çıkarmayacak bir cihaz

---- Mesajlar birleştirildi ----

tabiki her görüşe saygım var. o kadar paralar ödenen cihaz için garanti olsun, ancak benim şahsi fikrim ülkemizdeki servis sisteminin insanlara bir faydasının olmadığı yönünde.

Oneplus tr'ye gelse harika olurdu

Son düzenleme:

enders07

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Huawei mate 20 lite öneririm şuan kullanıyorum çok güzel bir telefon

RivaBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
G7 baya hoşuma gitti aslında ama çoğu kişi LG den uzak dur diyor aklım karışık ve bataryası biraz az gibi duruyor

4250 çıkabilirseniz s9+
Bunu dememin sebebi batarya ve donanımsal özellik olarak eksiksiz bir cihaz kamera olarak başarılı ve son çıkan işlemci sahibi olupta batarya olarakda sık kullanımda dahi sorun çıkarmayacak bir cihaz

Oneplus tr'ye gelse harika olurdu
S9+ güzel cihaz aklımın bir köşesinde fakat bazılarının bataryası güzel giderken bazılarının çok kötü bu da aklımı karıştırıyor

Huawei mate 10 pro
Hepsiburada satıcısı olarak göremedim hocam yoksa güzel telefon düşünülebilir

Son düzenleme:

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165
G7 baya hoşuma gitti aslında ama çoğu kişi LG den uzak dur diyor aklım karışık ve bataryası biraz az gibi duruyor

S9+ güzel cihaz aklımın bir köşesinde fakat bazılarının bataryası güzel giderken bazılarının çok kötü bu da aklımı karıştırıyor

Mate 10 pro kullanıyorum çok memnunum

Obenfuhrer

Asistan
Reaksiyon puanı
286
700₺ye Kiev'e gidiş dönüş uçak bileti al.
40₺de taksi parası ayır (Kiev Merkezden - hava alanına gidiş dönüş)
Xiaomi Mi 8 6/64 Al 2.500₺
Pocophone F1 6/64 1.950 ₺
Bunlardan birini tercih et. IMEI olarakta eski bir telefonun imeisini atsınlar rahat rahat kullan.
TR garantisi de olmasın. Hem yeni bi ülke görmüş olursun, hemde telefonun olur.
IMEI'yi 500 ₺ verip kaydettirsen bile eline para kalıyor. TR'den telefon&bilgisayar almak artık mantıklı değil.

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
700₺ye Kiev'e gidiş dönüş uçak bileti al.
40₺de taksi parası ayır (Kiev Merkezden - hava alanına gidiş dönüş)
Xiaomi Mi 8 6/64 Al 2.500₺
Pocophone F1 6/64 1.950 ₺
Bunlardan birini tercih et. IMEI olarakta eski bir telefonun imeisini atsınlar rahat rahat kullan.
TR garantisi de olmasın. Hem yeni bi ülke görmüş olursun, hemde telefonun olur.
IMEI'yi 500 ₺ verip kaydettirsen bile eline para kalıyor. TR'den telefon&bilgisayar almak artık mantıklı değil.
Burada internette dahi 3500tl zaten ki 3000 altına da bulunuyor Mi 8 çok boş iş olur o dediğin

Reaksiyon puanı
4,385

Ben Samsung Galaxy S9+ kullanıyorum batarya performansı oldukça başarılı, batarya konusunda sorun yaşadığını dile getiren arkadaşlar arka planda çalışan gereksiz uygulamaları kapatmadıkları için bu tip sorunlar ile karşılaşabiliyorlar.

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Bütçem 4000 tl Samsung ve iPhone hariç 3 yıl kasma donma yapmayacak bir telefon istiyorum Telefonu yoğun kullanırım batarya en önemli unsur Hepsiburadadan alacağım Önerilerinizi bekliyorum (Türkiye garantili olması tercihimdir)
Öncelikle hocam o LG den uzak dur demeleri tahhhh g5 ve V20 dan önceydi yani şuan en f/p telefonları var LG bin yani o fiyata başka snp845li cihaz alamassın hem pil yönünden sizi de üzmez diğer pixsel gerek kalmadan fazladan beyaz pixsel sunuyor ve tek başına beyaz renk oluşturabiliyor

RivaBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Öncelikle hocam o LG den uzak dur demeleri tahhhh g5 ve V20 dan önceydi yani şuan en f/p telefonları var LG bin yani o fiyata başka snp845li cihaz alamassın hem pil yönünden sizi de üzmez diğer pixsel gerek kalmadan fazladan beyaz pixsel sunuyor ve tek başına beyaz renk oluşturabiliyor
LG g7 thinq düşünüyorum büyük ihtimal onu alıcam fiyatında yükselme olmaz ise