Soru 4000 TL'ye kadar telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Merhaba arkadaşlar. Dedemin telefonu acayip eskidi böyle yerlerde sürünüyor artık Reeder P10 kullanıyor 7 senedir öyle söyleyeyim. Bir telefon alalım diyoruz da en fazla 4000 ₺'ye kadar verebiliriz ama ikinci el istemiyor sıfır istiyor. Trident A25 iyi gibi duruyor o fiyatlara ama başka önerileriniz var mıdır diye merak ettiğimden konuyu açtım. Önümüzdeki hafta alacağız. Teşekkürler.

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Merhaba arkadaşlar. Dedemin telefonu acayip eskidi böyle yerlerde sürünüyor artık Reeder P10 kullanıyor 7 senedir öyle söyleyeyim. Bir telefon alalım diyoruz da en fazla 4000 ₺'ye kadar verebiliriz ama ikinci el istemiyor sıfır istiyor. Trident A25 iyi gibi duruyor o fiyatlara ama başka önerileriniz var mıdır diye merak ettiğimden konuyu açtım. Önümüzdeki hafta alacağız. Teşekkürler.
Dediğiniz gibi Trident A25 ekran çözünürlüğü ram ve depolama tarafında daha iyi duruyor. Ama şikayetvar.com da şebeke, parmak izi, ekran vs. birçok konuda şikayet var. Sizde araştırın. Eğer bilindik bir marka olsun derseniz Poco C40 ve Realme C21y 'e de bakabilirsiniz.

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
Yanıtlarınız için teşekkürler. Poco C40 üzerinde duruyorum güzel duruyor.

Gacit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Yurtdışı poco X3 pro alabilirsin hocam

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,936
Apple tarafında 7 Plus, Android tarafında ise S8, S8+ ve S9 bakılabilir. S9 hepsinden daha iyi.