4000 tl telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
6,381
Nasıl takabilir? Araştırıp konuşun lütfen. Kaç tane telefoncuya gittim %90'ında yok, olanlarda ise aldığım cevap "Var,ama yanlardan kalkma yapıyor." oldu. İnternette satılanlar da kılıf olmadığı zaman çıkmıyor, kılıf takınca yine çıkıyor.
Telefoncular yaptıkları işi düzgün yapmaktan acizler. Telefoncuya sormak araştırmak mı oluyor 2020 içinde?

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Telefoncular yaptıkları işi düzgün yapmaktan acizler. Telefoncuya sormak araştırmak mı oluyor 2020 içinde?
İnternetteki yorumları da okudum. Yazdığımı düzgün okursanız göreceksiniz. Yorumlarda yanlardan kalkma oluyor vs. çok gördüm. YouTube'dan videolara bakarsanız hepsi sonunda diyor ki kılıf takınca hemen yanlardan çıktı. Size bir örnek bulayım hemen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buyrun. 16:45'ten başlayabilirsiniz.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Öncelikle merhaba ben telefon almak istiyorum bütçwm maks 4000 aradığım özellikler

-iyi bir kamerasının olması
-soyal medya da gezinirim ve oyun oynarım pil gücü ve işlemcinin iyi olmasını istiyorum

Şimdiden teşekkürler
Mi Note 10 lite, Realme 6 Pro, Nova5t bu cihazlardan kafana yatanı al.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Sence nova 5t sorun çıkartır mı? Android güncelleme kaça kadar alır ve 4 5 yıl idare eder mi? (Çok fazla oyun oynamıyorum ama çok video izliyorum) Ne önerirsin?
Merhaba. Ben kendi görüşümü söyleyeyim. Nova 5 T'yi bilmiyorum belki iyidir. Kendim de telefon alacağım. Mi Note 10 Lite alacaktım ama ekran koruyucu tutmuyor. O nedenle Realme 6 Pro'ya karar verdim. Sana da tavsiye ederim.

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835
Öncelikle merhaba ben telefon almak istiyorum bütçwm maks 4000 aradığım özellikler

-iyi bir kamerasının olması
-soyal medya da gezinirim ve oyun oynarım pil gücü ve işlemcinin iyi olmasını istiyorum

Şimdiden teşekkürler
mi note 10 lite al geç

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Sence nova 5t sorun çıkartır mı? Android güncelleme kaça kadar alır ve 4 5 yıl idare eder mi? (Çok fazla oyun oynamıyorum ama çok video izliyorum) Ne önerirsin?
Nova5t 4-5 yıl götürür.Güncelleme konusunda kutudan android 9 ile çıktı.Android 10 u aldı.11 ide alır dahada büyük güncelleme almaz.11 den sonra güvenlik güncellemeleri gelir.Cihazda Ips ekran var.Bunu seven var,sevmeyen var.Maskeni takıp Teknosa,Mediamarkt gibi mağazalara gidip Nova5t ye bakabilirsin.Kafana yatarsa al kafana yatmazsa P30 al.P30 bu cihaza göre ekran ve kamera konusunda daha iyi bir deneyim sunuyor.

Son mesajlar