4000 liraya telefon önerileri

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
3 yıl vs 4 y

Arkadaş 300 dolar diyince fiyatına

Maliyetle satıs fiyatları farklı şeyler ama.Telefon 300 dolar satiş etiketindeyse 200 dolara maal etmişlerdir.Yinede teşekkür ederim.Acaba mi store ürünün arkası da duruyor mu? Garanti durumu vs nasıl oluyor
Şimdi şöyle söyleyeyim. Bu telefonun yurtdışı satış fiyatı ortalama 365dolar.
Şuan ki dolar kuru ile etti 2143,50TL Üstüne trt vergisi kdv ve ötv eklenince birde verginin de vergisini ödüyoruz trt bandrolü ayrıca ötv matrahına sonra kdv ye ekleniyor. Bu durumda telefonun ülkemizde ki ortalama satış fiyatı 3200 - 3300TL oluyor. Ee satıcı da üstüne kar marjını koyunca bu fiyat çıkıyor. Xiaomi nin garanti konusunda iyi işler yapacağını düşünüyorum. Ülke pazarına yeni girdiler bence temeli sağlam atmalılar.

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Şimdi şöyle söyleyeyim. Bu telefonun yurtdışı satış fiyatı ortalama 365dolar.
Şuan ki dolar kuru ile etti 2143,50TL Üstüne trt vergisi kdv ve ötv eklenince birde verginin de vergisini ödüyoruz trt bandrolü ayrıca ötv matrahına sonra kdv ye ekleniyor. Bu durumda telefonun ülkemizde ki ortalama satış fiyatı 3200 - 3300TL oluyor. Ee satıcı da üstüne kar marjını koyunca bu fiyat çıkıyor. Xiaomi nin garanti konusunda iyi işler yapacağını düşünüyorum. Ülke pazarına yeni girdiler bence temeli sağlam atmalılar.
Evofone denen şirket bu işi sağlayacakmiş ama ortada daha xaomi lansmanı yok.Xaomi yetkilisi yok.Evofone yorumlarına bakıyorumda 1 tane güzel yorum bulamıyorum.Hep sıkıntılar hep sorunlar.Artık v30 plus ı ciddi ciddi düşünmeye başladım.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Xiaomi Pocophone F1 64 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı
3300 oldu poco f1 :) ayrıca s9+ rakibi g7 thinq g7 thinq cihazında rgb(kırmızı-yeşil-mavi) diziliminin yanında w(beyaz) olduğundan 1000 nit civarına kadar çıkıyor yani arkadan klasik ışık patlatma değil olay ve kullanıcılar 1günü rahat çıkardığını söylüyor s9+'ın bu cihaza tek artısı biraz ram ve biraz batarya ayrıca lg ekranıda çok güzel ve iphone xr'yede bu paneli verdiler ses kaliteside daha iyi sanırsam lg'nin
Sizin için ön kamera çok önemli ise g7 vs s9+ yapın bence

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
Evofone denen şirket bu işi sağlayacakmiş ama ortada daha xaomi lansmanı yok.Xaomi yetkilisi yok.Evofone yorumlarına bakıyorumda 1 tane güzel yorum bulamıyorum.Hep sıkıntılar hep sorunlar.Artık v30 plus ı ciddi ciddi düşünmeye başladım.
V30+ da iyi bir tercih fakat 4000bin tl limitin hepsini kullanma imkanınız var ise g7 de alabilirsiniz.

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Xiaomi Pocophone F1 64 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı
3300 oldu poco f1 :) ayrıca s9+ rakibi g7 thinq g7 thinq cihazında rgb(kırmızı-yeşil-mavi) diziliminin yanında w(beyaz) olduğundan 1000 nit civarına kadar çıkıyor yani arkadan klasik ışık patlatma değil olay ve kullanıcılar 1günü rahat çıkardığını söylüyor s9+'ın bu cihaza tek artısı biraz ram ve biraz batarya ayrıca lg ekranıda çok güzel ve iphone xr'yede bu paneli verdiler ses kaliteside daha iyi sanırsam lg'nin
Sizin için ön kamera çok önemli ise g7 vs s9+ yapın bence
İthalatçi garanti uğraşmak istemiyorum dostum teşekkürler.Ön kamera çokta önemli değil benim için.

---- Mesajlar birleştirildi ----

V30+ da iyi bir tercih fakat 4000bin tl limitin hepsini kullanma imkanınız var ise g7 de alabilirsiniz.
Evet kullanma imkanim var ama 4gb ramli telefonada 4bin vermek istemiyorum.Ayrıca kullanan arkadaşım şarjdan şikayetçi yetmediğini söylüyor.Hadi 6gb ram olsa pilinide sorun etmeyeceğimde hem 4gb ram hem 3000 mah sıkıntı geliyor bana o paralara.

Son düzenleme:

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
İthalatçi garanti uğraşmak istemiyorum dostum teşekkürler.Ön kamera çokta önemli değil benim için.

Evet kullanma imkanim var ama 4gb ramli telefonada 4bin vermek istemiyorum.Ayrıca kullanan arkadaşım şarjdan şikayetçi yetmediğini söylüyor.Hadi 6gb ram olsa pilinide sorun etmeyeceğimde hem 4gb ram hem 3000 mah sıkıntı geliyor bana o paralara.
O zaman daha uygun fiyata v30+ almak en mantıklısı. Geri kalan para cebinize kalır ya da aksesuar tarzı şeyler alırsınız. Hayırlısı olsun şimdiden :)

Tony Stark

Profesör
Reaksiyon puanı
1,315
Çok teşekkürler Emre
v30+Android 9. dan sonra güncelleme alabilir mi peki sence ?
835-845 arası uçurum yok diyorum kendi kendime.Ekranda bana yeterli düzeyde.Video çok çeken biri değilim,sadece özel günlerde genelde.
Telefonu alıncada satmayı düşünmüyorum.3 yıl kafamda pert olma süresi var.
3 yıl için V30+ beni rahat götürür mü?
Birde Pocophone F1 istanbul mi store da 3500 lira imiş.Onu önerir misin ?
PocoPhone F1'in tek artısı 845 onun dışında yapılmak için yapılmış boş bir cihaz yurtdışı fiyatı 300 dolar zaten.

Sucrofe

Profesör
Reaksiyon puanı
677
Snapdragon 845, 6 GB RAM, 4000 mAh bataryaya rağmen 300 dolar olan Pocophone F1 daha alınası açıkçası V30+'a nazaran. Dolar kurunu 6 TL'den hesap edersek 1800 TL yapar, ederi en fazla 2500-2600 TL. Bu fiyattan yukarıya satılıyor şu an maalesef, alınmaz.

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Bence de lg v30+ alıp yanına güzel kılıf powerbank kulklık almak daha mantıklı.
Tabi bana kalsa ben ikinci el iphone bakardım o ayrı bir şey.

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Evet kullanma imkanim var ama 4gb ramli telefonada 4bin vermek istemiyorum.Ayrıca kullanan arkadaşım şarjdan şikayetçi yetmediğini söylüyor.Hadi l
O zaman daha uygun fiyata v30+ almak en mantıklısı. Geri kalan para cebinize kalır ya da aksesuar tarzı şeyler alırsınız. Hayırlısı olsun şimdiden :)
Teşekkür ederim yardımların ve görüşlerin için

Bence de lg v30+ alıp yanına güzel kılıf powerbank kulklık almak daha mantıklı.
Tabi bana kalsa ben ikinci el iphone bakardım o ayrı bir şey.
Seneye yurtdisina cikacagim, 1 senelik vakit gecirdikten sonra ordan dönüşte iphone ile dönerim diye tahmin ediyorum.Şu zamanda iphone lar ateş pahası bence alınacaksa artık x ten aşagi almamak lazım.

Son düzenleme:

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Evet kullanma imkanim var ama 4gb ramli telefonada 4bin vermek istemiyorum.Ayrıca kullanan arkadaşım şarjdan şikayetçi yetmediğini söylüyor.Hadi l

Teşekkür ederim yardımların ve görüşlerin için

Seneye yurtdisina cikacagim, 1 senelik vakit gecirdikten sonra ordan dönüşte iphone ile dönerim diye tahmin ediyorum.Şu zamanda iphone lar ateş pahası bence alınacaksa artık x ten aşagi almamak lazım.
yurtdışından imkanınız varsa iphone almak bence çok daha mantıklı olur tabi size kalmış.