Öneri 400 tl mouse önerisi lazım

Bu konuyu okuyanlar

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,903
Bende sorun çıkmadı. :cool:
İlla herkes de gorulcek diye bir sey yok ki, kronik sorun sonucta bu.
Binlerce kişi alıyor çoğu memnun. O forumdakilere bakıpta fikir değiştirirlermi bilemem. Ele oturması gerçekten biraz sıkıntılı. g102 Lightsync'de ne tıklama sorunu gördüm nede sensörde yetersizlik.
İlk yorumunuz gercekten komik olmus, cogu forumda konusu acildi bunun. Sonraki uretimlerde duzelttiler mi bilmiyorum ama cop denilebilecek kadar kotu bir mouse.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@jackochicken,

G300S ve G102 almak gibi bir hata yapmayin.

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,800

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
Fazla atıp tutmayacaksın işte. ;):) Ayrıca fiyat olarakta Rival 3 daha pahalı.

Fazla atıp tutmayacaksın dediği kişi de mouse konusunda ondan çok daha fazla şeyler bilipte kaynak belirterek konuşan kişi... Aradaki neredeyse iki kat olan sensör farkını ve kronik sorununu göremiyorsan kendini ince eleyip sık dokumalısın bence. Bir daha da benimle muhatap olmazsan sevinirim. Her bilmediği işe burnunu sokan içi havayla dolu insanlardan pek haz etmiyorum :) Sizin gibi çok bilmişler forum zevkimizin içine ediyorlar... Daha kaynak atmaktan bile aciz, safsatalarına karşılık kaynak atınca da daha karşı gelmeye çalışıyor.

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,800
Fazla atıp tutmayacaksın dediği kişi de mouse konusunda ondan çok daha fazla şeyler bilipte kaynak belirterek konuşan kişi... Aradaki neredeyse iki kat olan sensör farkını ve kronik sorununu göremiyorsan kendini ince eleyip sık dokumalısın bence. Bir daha da benimle muhatap olmazsan sevinirim. Her bilmediği işe burnunu sokan içi havayla dolu insanlardan pek haz etmiyorum :) Sizin gibi çok bilmişler forum zevkimizin içine ediyorlar... Daha kaynak atmaktan bile aciz, safsatalarına karşılık kaynak atınca da daha karşı gelmeye çalışıyor.

Havalı sensin fazla atıp tuttun. g102 yi ofis mouse ile bir tuttun sonra 50g lik mouse ile kıyasladın. Rival 3 le fiyat farkı var. Razerle kıyasla evet bir tık g102 kötü.

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
Havalı sensin fazla atıp tuttun. g102 yi ofis mouse ile bir tuttun sonra 50g lik mouse ile kıyasladın. Rival 3 le fiyat farkı var. Razerle kıyasla evet bir tık g102 kötü.

Bilip bilmediğin şeylere burnunu sokma o zaman bir daha. Ben bilgimi kaynaklarımla ispatlıyorum. Senin gibi boş keseden bir şeyler sallamıyorum. Daha hâlâ afaziliğini katarak G102'yi savunuyorsun. Zaman kaybıydın...

jackochicken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
bir tık az kalıyor gibi, ama evet kötü mouse değil

jackochicken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Kronik sorunu ve kalite farkını göremiyorsun galiba. Cahillerle konuşmak sonsuz denizde boşa kürek çekmek gibi...
söylediğiniz şeyle aynı şeyi söyledim, sanırım bir noktalama hatası yaptım ve bu yüzden anlamadınız. razerla aradaki farkı belirtmek için "bir tık" yetersiz demeye çalışmıştım

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
söylediğiniz şeyle aynı şeyi söyledim, sanırım bir noktalama hatası yaptım ve bu yüzden anlamadınız. razerla aradaki farkı belirtmek için "bir tık" yetersiz demeye çalışmıştım

Yanlış anlama yok ortada. Ben lafımın arkasındayım. 50G ve 650 IPS Focus+ sensör ile G102'nin çöp sensörünü aynı cümlede kullanman seni bu konuda sonuna kadar bilgisiz yapar, bu dediklerimi kaynaklarla güçlendirmeme rağmen de hâlâ kendi bildiğini okuman seni genel anlamda cahil yapar :) İyi forumlar.

jackochicken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Yanlış anlama yok ortada. Ben lafımın arkasındayım. 50G ve 650 IPS Focus+ sensör ile G102'nin çöp sensörünü aynı cümlede kullanman seni bu konuda sonuna kadar bilgisiz yapar, bu dediklerimi kaynaklarla güçlendirmeme rağmen de hâlâ kendi bildiğini okuman seni genel anlamda cahil yapar :) İyi forumlar.
bir tık kötü dedi bende bir tık değil arada bariz bir fark var dedim, sende karşılaştırılamayacak kadar iyi razerlar dedin. aynı şeyi söylüyoruz fakat türkçen yetmiyor galiba. bence bu işlere girmeden önce ana dilini öğren :D

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,800
bir tık kötü dedi bende bir tık değil arada bariz bir fark var dedim, sende karşılaştırılamayacak kadar iyi razerlar dedin. aynı şeyi söylüyoruz fakat türkçen yetmiyor galiba. bence bu işlere girmeden önce ana dilini öğren :D
Bir tık demek istediğimde 25g ile 30g arasında farklı sensör varmı? 25g den bir tık yukarı çık 30g.

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
Bir tık demek istediğimde 25g ile 30g arasında farklı sensör varmı? 25g den bir tık yukarı çık 30g.

35G ve IPS değerini de görmemiş at gözlüklü... Üstelik hâlâ kronik sorununu görmekten aciz. Sen görmek istediklerini görmeye devam et cahil arkadaşım. İyi forumlar.

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751

Burada Razer yazmıyor ama... İnsanlar zihinlerinin okunmasını istiyorlar, aptalca bir beklenti, sahibine yaraşır. Kimin ilk okul öğretmenine selam söylenmesi gerektiği belli :)

Skellige

☕?‍?
Reaksiyon puanı
3,800

Burada Razer yazmıyor ama... İnsanlar zihinlerinin okunmasını istiyorlar, aptalca bir beklenti, sahibine yaraşır. Kimin ilk okul öğretmenine selam söylenmesi gerektiği belli :)

Benden bu kadar.

jackochicken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
bence onu sizin anlamanız gerekirdi. demek istediğim, öncesinde razerı belirtmişti bağlantı kurabilirsiniz değil mi?