4 Sene Civarı Kullanım İçin

hesapmakinesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhaba

Başlıkta dediğim gibi, 1500-1750 tl civarı telefon önerisi olan?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mi5 ve ithalatçı g5 belki bir ithalatçı p9 ama ilerde oyunlarda çok yüksek fps ile oynayamabilirsin

hesapmakinesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bende öyle düşündüm fakat ailem falan ithalatçı almamı istemiyorlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bende öyle düşündüm fakat ailem falan ithalatçı almamı istemiyorlar
O kadar uzun süre götürecek bulman çok zor migrosta g5 satılıyor ithalatçı ama sonuçta elden alıyorsun bunu bir düşün
Ondan başka bu fiyatta temiz kullanımla 3 3.5 sene götürecek note 4 var yani o potansiyel tek onda var gibi

hesapmakinesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
O kadar uzun süre götürecek bulman çok zor migrosta g5 satılıyor ithalatçı ama sonuçta elden alıyorsun bunu bir düşün
Ondan başka bu fiyatta temiz kullanımla 3 3.5 sene götürecek note 4 var yani o potansiyel tek onda var gibi

Haklısınız, lg g5 kronik bir sorunu yoksa ailemi ikna aşamalarına başlıyacam :D

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
300₺ daha koysan iPhone SE 4 yıl götürür. Note 5 fiyat ne kadar? O da olabilir.

FOM

Profesör
Reaksiyon puanı
1,264
4 sene rahat donma kasma yapmadan güzel bir kullanım için bütçenizi biraz arttırabilirseniz İphone SE bütün ihtiyaçlarınıza çare olucaktır.

K /\ /\ N

Profesör
Reaksiyon puanı
83
min. 4 sene kullanım için Android ÖNERİYORUM! Şuan 5s fiyatları düştü, ama biraz daha beklersen yeni iPhone çıkınca iphone 6 fiyatı düşer. Ciddi düşün sonuçta para verdiğin şeyi günde belki 10 saat kullanacaksın, WhatsApp ta bile ısınmasını istemiyorsan!! ios tercih etmelisin.

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Merhaba

İphone se alın derim.Ekran boyutu dert olmayacaksa donanımı iphone 6s ile aynı olduğu için en az 3 sene rahat götürür.Çok şık bir telefon ama rose gold modelini almayın bence alırsanız :)

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
4 sene civari kullanacaksan iphone serisine yonelmelisin.
İphone 7 cikinca 6 nin fiyatlari 1900 civarina duser öyle alabilirsin.

mhmtdmrz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Merhaba

Bazı arkadaşlarında belirttiği gibi biraz üstüne koyarak iPhone SE (iPhone 6'dan kat kat iyidir. ) alabilirsin.
Neden diye soracak olursan eğer piyasa değeri 3000 lira olan iPhone 6S ile birçok benzer özelliği var.
Farkları
-Ekran Boyutu
-Ekran Çözünürlüğü
-Batarya Kapasitesi ( 6S de ekran daha büyük olunca daha fazla şarj yiyecek bu yüzden aynı bile denebilir.Hatta SE nin batarya dayanıklılığı daha iyi )
-Ön kamera çözünürlüğü

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Teknoloji bu kadar hızlı gelişiyorken 4 yıl telefon kullanmak neden 2-2.5 yıl götürsün yeter zaten garanti bitince Allah'a emanet kullanıyorsun ne gerek var.Yine telefona bişey olmasa bile bataryası ölmüş oluyor.Belittiğin bütçede huawei p9 geliyor 2 yılda götürür.

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Teknoloji bu kadar hızlı gelişiyorken 4 yıl telefon kullanmak neden 2-2.5 yıl götürsün yeter zaten garanti bitince Allah'a emanet kullanıyorsun ne gerek var.Yine telefona bişey olmasa bile bataryası ölmüş oluyor.Belittiğin bütçede huawei p9 geliyor 2 yılda götürür.

Teknoloji gelişiyorda iPhone 5s en iyi fotoğrafı çekemiyor, belki uygulamaya 2-3 sn geç giriyor ama arayüz olsun, çalıştırabildiği oyunlar olsun hiçbir sıkıntı çekmiyor. Garantinin bitmesi demek telefonun bitmesi demek değil.

hesapmakinesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Sağolun zaten şu an iphone 5 kullanıyorum ekranı bozulmasa 1 sene sonra alıcaktım telefon , 1200 tllik alıcam ; 2 sene sonra tekrar telefon alacağım böyle daha mantıklı geliyor bana

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Teknoloji gelişiyorda iPhone 5s en iyi fotoğrafı çekemiyor, belki uygulamaya 2-3 sn geç giriyor ama arayüz olsun, çalıştırabildiği oyunlar olsun hiçbir sıkıntı çekmiyor. Garantinin bitmesi demek telefonun bitmesi demek değil.
İlla biter demiyorum zaten bende g2yi kullanıyordum ama bataryası mahvolmuştu ekran da kırılınca yaptırmak istemedim açıkçası 2.5 yılı geçmişti zaten 2.5 yıl sonra telefonun değeri baya düşüyor yaptırmanın da manası kalmıyor.Tabi ki biraz da kullanımla alakalı telefonun ne kadar gideceği kullanıcı düzgün kullanmışsa garanti bitince de şansı yaver giderse telefona bişey olmazsa 4 yıla zorlar ama dediğim gibi 3 yıla yaklaşınca bu sefer bataryası ciddi manada daha az gidiyor.En güzeli alıp 1.5 yıl temiz kullanıp 6 ay garantisi kalınca elden çıkarıp yenisini almak.