4 Kişilik Bir Aile 2324 TL ile Geçinebilir Mi?

4 Kişilik Bir Aile 2324 TL ile Geçinebilir Mi?

• Kullanılan toplam oy
    16

Bu konuyu okuyanlar

FatabeyTheBest

Doçent
Reaksiyon puanı
544
Evet oyu kullananlar açıklarsa iyi olur. Az önceki konudaki arkadaşları da bekliyorum nasıl geçinileceğini bize bi açıklarlarsa iyi olur.

formica

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
347
Kişi başına bir fitre ödeseler bile 3240₺ yapıyor.
Not: 2020 fitre miktarı 27₺ olarak belirlenmiş.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Tartıştığın arkadaşın hiç birşeyden haberi yok daha baba parası yiyor nereden bilecek ki , o yaşlarda neredeyse herkes öyleydi :)

asgari ücret ile tek kişi zor geçiriyor ne 4'ü :)

robot gibi yaşarsan belki geçinirsin , işten eve evden işe hiç bir yenilik almayacaksın kendine evine , yine de zor ..

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326
images.jpeg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Tartıştığın arkadaşın hiç birşeyden haberi yok daha baba parası yiyor nereden bilecek ki , o yaşlarda neredeyse herkes öyleydi :)

asgari ücret ile tek kişi zor geçiriyor ne 4'ü :)

robot gibi yaşarsan belki geçinirsin , işten eve evden işe hiç bir yenilik almayacaksın kendine evine , yine de zor ..
Baba parası yiyor derken? Çok sevdiğim bir abimin yanında Web sitesi yapıp satıyoruz genellikle oradan kazandığım para ile biseyler alıyorum. Allaha şükür durumuz da gayet iyi fakat yine de yazın çalışıyorum. İllaki okul vs masrafları ailem karşılıyor. Ne alakası var acaba siz varken millet çok mu üst seviyedeydi

FatabeyTheBest

Doçent
Reaksiyon puanı
544
Ekli dosyayı görüntüle 111395
Mesaj otomatik birleştirildi:

Baba parası yiyor derken? Çok sevdiğim bir abimin yanında Web sitesi yapıp satıyoruz genellikle oradan kazandığım para ile biseyler alıyorum. Allaha şükür durumuz da gayet iyi fakat yine de yazın çalışıyorum. İllaki okul vs masrafları ailem karşılıyor. Ne alakası var acaba siz varken millet çok mu üst seviyedeydi
Bak kardeşim ben ne yazmışım yukarıya. Evet diyenler açıklasın demişim demi. Açıklar mısın nasıl geçinileceğini.

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Bak kardeşim ben ne yazmışım yukarıya. Evet diyenler açıklasın demişim demi. Açıklar mısın nasıl geçinileceğini.
Babamın kuzeni asgari ücret ile çalışıyor 2+1 evi ve 2010 model opel corsası var 2 çocuklu biri de kursa gidiyor. Borcu da yok gül gibi geçinip gidiyorlar

FatabeyTheBest

Doçent
Reaksiyon puanı
544
Babamın kuzeni asgari ücret ile çalışıyor 2+1 evi ve 2010 model opel corsası var 2 çocuklu biri de kursa gidiyor. Borcu da yok gül gibi geçinip gidiyorlar
Ben senden örnek istemiyorum. Tek tek harcamaları bölerek bi hesabını yap bakayım.

FatabeyTheBest

Doçent
Reaksiyon puanı
544
Bak güzel kardeşim sinirlenmeye başlıyorum. Sürekli kaçamak kaçamak ergence şeyler atıyorsun hala soruma cevap yok. Nasıl geçinilecek onu istiyorum çok şey istemiyorum. Asgari ücreti nereye harcayacağımızı söyle başka bir şey istemiyorum.

mrsdytech

Asistan
Reaksiyon puanı
326