4 kameralı fiyat performans kralı Honor 9 Lite modelini inceledik!

Bu konuyu okuyanlar

KaanArli

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Honor 9 Lite inceleme
Muhteşem renk seçeneği ve tasarımı ile dikkat çeken, 4 kameralı Honor 9 Lite inceleme videosu ile sizleri baş başa bırakıyoruz. İyi seyirler!

Ülkemizde resmi satışı kısa bir süre önce başlayan Honor markasının, 4 kamerası ile dikkat çeken modeli Honor 9 Lite modelinin inceleme videosu ile karşınızdayız! Bakalım bu telefon bizlere neler sunuyor? Honor 9 Lite inceleme videomuz yayında!

Honor 9 Lite özellikleri
Son derece şık bir tasarıma sahip olan Honor 9 Lite, 4 kameralı yapısı ile dikkat çeken bir model. Kirin 659 işlemcisinden gücünü alan bu modelde, 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafıza yer alıyor. İlave alan için de hafıza kartı desteği mevcut. 5.65 inç boyutlu ekran ise 1080 x 2160 ekran çözünürlüğü sunuyor. Telefonun önemli özelliklerinden biri de Android 8.0 Oreo işletim sistemi ile gelmesi.

Hem arkada hem de ön tarafta çift kameraya sahip olan Honor 9 Lite, arka kısımda 13 Megapiksel ve 2 Megapiksel bir kamera grubuna, ön kısımda da 13 Megapiksel ve 2 Megapiksel çözünürlüklü bir kamera grubuna sahip. Son olarak telefonun 3000 mAh kapasiteli bataryaya da sahip olduğunu belirtelim.

Honor 9 Lite tasarımı
Son derece şık bir tasarıma sahip olan Honor 9 Lite, incelemeye gelen modeli, mavi renk seçeneği son derece şık görünüyor. Kasanın ön ve arka kısmı parlak, yan çerçevesi ise mat mavi renge sahip. Telefonun sol tarafında SIM ve MicroSD kart girişleri yer alıyor. Sağ kısımda ise güç düğmesi ve ses kontrol butonları yerleştirilmiş.

Ekranın üst kısmında ise, 13 Megapiksel ve 2 Megapiksel çözünürlüklü çift kamera, ahize ve sensör yer alırken, ekranın altında ise Honor logosu yerleştirilmiş.

Honor 9 Lite’ın arka kısmında çok az bir çıkıntısı olan 13 Megapiksel ve 2 Megapiksellik kameraların yer aldığı kamera çerçevesi, hemen yanında mikrofon ve LED flaş yer almakta. Arka tarafın orta kısmında son derece hızlı çalışan parmak izi okuyucu ve en altta ise Honor logosu konumlandırılmış.

Honor 9 Lite teknik özellikleri
İşlemci Kirin 659

RAM 3 GB

Depolama 32 GB + MicroSD

Ekran 5.65 inç

Çözünürlük Full HD+ (1080 x 2160)

Arka kamera 13 Megapiksel + 2 Megapiksel

Ön kamera 13 Megapiksel + 2 Megapiksel

Batarya 3000 mAh

Honor 9 Lite inceleme! 4 kameralı canavar! - Teknoloji Haberleri

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Rengi gözümü aldı :) Tasarımı güzel. Fiyat performans ürünü gibi duruyor. Şu anda sadece tek bir yerde satılıyor galiba.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Tasarım harikası bir telefon. :)

tong jin

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
3
Bence göre Fiyatlardan göre Honor 7x Honor 9 dan biraz pahalı gözüküyor, Fotoğraf çekimiden göre Honor 9 lite daha avatanj gösteriyor,Görünüş ten göre Honor 9 lite daha güzel gözüküyor. Honor telefonları hakkında detaylı bilgileri genel honor türkiye ismi olan internet adresinden öğrendim. beni gibi Honor telefon ilgilenen arkadaşlarla paylaşmak istiyorum. bundan honor telefon iligili merak etmenizin soruları bulayabilirsiniz . https://www.facebook.com/groups/HonorTurkiye/

alikişmir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HuaWei honor 9 lite ve honor 7x ile karşılaştırken honor 9 lite daha kaliteli ve fiayat uygun olan gözüküyor. belki honor 9 lite daha kaliteli dersem tamamen doğru bir şey değil düşünüyorum . ama iki tane telefon işlevlerden göre çok farketmez sanırım . ve iki tane telefonun işlem de çok faketmiyor. mesela Honor 7x dahili depolama alanı max 128 gb ama honor 9 lite max 64 gb . zatrn Honor 9 lite gençlerimiz için tasarım demi acaba öğreneci olduğumuz için 128 gb çok gerekmeyen düşünüyorum . ama olursa olsun yine honor telefonu destekliyorum .

tong jin

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
3
HuaWei Honor 9 lite hemen kullanarak denemek ister misiniz ? hemen başvurabilirsiniz .....:):D:D

tong jin

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
3
Sevgili Arkadaşlarım ! HuaWei Honor ! şuan test etmek isteyen gönüllüler aramak çalışıyor ! Ve son başvur tarihi 5 mayıs tır ! haberiniz olsun !:grinning::grinning::innocent:
Honor Türkiye