4.4.2. Güncelleme Sorunu

Kalpsesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sitede herkes güncellemiş ben güncellemeleri kontrol et dediğimde telefonunuza ait güncelleme yok diyor ist. Bilisimden alinmistir telefon sifirdir

ozgurcrs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Aynı sorun bendede var bende istanbul bilişimden aldım fakat banada güncelleme gelmedi benim arkadaşıma geldi oda istanbul bilişimden aldı ve ona geleli 1 ay oldu :S

Kalpsesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gençler Konuyu Güncelliyeyim Telefona Güncelleme 23 mart 2014 02.30 'da telefonuma indirmiş bulunmaktayım. Güncelleme Gelmeyenler İst. Bilişimi Arayıp Tarihi Öğrenebiliyorlar.

ozan.demir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Paralel İthalat telefonlarınız hangi ülkenin seri numarası ilw üretilmiş ise o ülke ile aynı anda alırsınız.

ynsemre61

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Gençler Konuyu Güncelliyeyim Telefona Güncelleme 23 mart 2014 02.30 'da telefonuma indirmiş bulunmaktayım. Güncelleme Gelmeyenler İst. Bilişimi Arayıp Tarihi Öğrenebiliyorlar.

İstanbul Bilişimden aldığınız htc one kvk garantili mi yoksa başka yerden garantisi mi var ?

Nakirbe Nes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İstanbul bilişim kadar saçma bir şirket olamaz. I.bilişime güvenilir mi be abi. Zaten adamlarda müşteti desyeği diye bir şey yok. Bir telefon kılıfı alalim dedik. Çekmediğimiz kalmadı.