4.000 TL bütçeyi aşmayacak telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Irıs von Everec

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,472
Arkadaşlar konu direkt olarak bu. Telefonlar hakkında bilgim yok pek. Bir arkadaş için soruyorum. 4.000 TL yi aşmayacak şekilde en iyi telefonu önerebilir misiniz ?

Anonim3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar konu direkt olarak bu. Telefonlar hakkında bilgim yok pek. Bir arkadaş için soruyorum. 4.000 TL yi aşmayacak şekilde en iyi telefonu önerebilir misiniz ?
Pek bir fikrim yok benim de az çok ama Realme 7 Pro olabilir.

Reaksiyon puanı
307

Realme 7 Pro (3500₺)
Xiaomi Poco X3 ( 3000₺ şuan bende var çok memnunum)
Oneplus Nord ( İmeili alırsan 3600₺)
Samsung M51 ( güzel diyorlar ama ben Samsung marka önermem)

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Realme 7 Pro ve M51 bakabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

M21
M31
M31S
M51
A21S
S9
S9+
SNOTE 8
A70
A71
REALME 7
REALME 6
RENO 4
RENO 4 LİTE
POCO X3 NFC
TCL 10 PRO
OPPO A73
Mİ NOTE 10 LİTE
Mİ NOTE 9 PRO
Mİ NOTE 9S
Mİ NOTE 8
Mİ NOTE 8 PRO
OPPO A91
P40 LİTE
OPPO A52
CASPER VİA X20 (TAVSİYE ETMEM)
İPHONE 7
OPPO RENO 2Z
A51
HTC DESİRE 20 PRO
A9 2018
S8
S8+
M30S
Mİ 9T
A50
LG V30 PLUS
VİVO X50 LİTE
Mİ NOTE 7
P20 PRO
A20
ELEPHONE PX PRO
A7 2018
REALME XT
HONOR 8A
REALME 5 PRO
Mİ 8
RENO Z
ELEPHONE E10 PRO
OPPO RX17
ALCATEL 3X
OPPO A72
TECNO POVA
VENUS Z40
ELEPHONE U3H
ELEPHONE 10
TECNO SPARK 6
M20
P30 LİTE
LG K61
OPPO A31

SANA BU FİYAT BANDINDAKİ NEREDEYSE BÜTÜN TELEFONLARI SIRALADIM BEN OLSAM S9+,M51,A70,A71,SNOTE 8 ALIRDIM TERCİH SENİN UMARIM YARDIMCI OLMUŞUMDUR.
Çoğunun alınmasının mantıklı olacağını düşünmüyorum.

yalcin3535

Öğrenci
Reaksiyon puanı
45
Arkadaşın Xiaomi fanboyu olduğunu nereden çıkardınız?
Bir kişide xiaomi telefon var ise ve samsung dan daha iyi olduğunu idda eder ise fanboydur çünkü türkiye artık xiaomi oldu resmen eskiden samsung lg iphone nokia telefonlar çok popüler idi ama xiaomi yüzünden herkes bu markaları terk etti ve xiaomi bana göre sadece siste özellikleri olarak önde (kamera hariç) kasa tasarımı berbat fln fln
neyse çok saçma ve karışık oldu :D markayı kötülemek gibi niyetim yok şahsi fikrimi söyledim sadece :) (biraz abartmış olabilirim)

Onu bilmem ama bence kendisi Samsung fanboyu.

Bu bütçede alınabilecek tek samsung telefon M51.
değilim iphone seviyorum ama android tarafonda en baba telefon kim ne derse desin her telefonu ile SAMSUNG idir.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Bir kişide xiaomi telefon var ise ve samsung dan daha iyi olduğunu idda eder ise fanboydur çünkü türkiye artık xiaomi oldu resmen eskiden samsung lg iphone nokia telefonlar çok popüler idi ama xiaomi yüzünden herkes bu markaları terk etti ve xiaomi bana göre sadece siste özellikleri olarak önde (kamera hariç) kasa tasarımı berbat fln fln
neyse çok saçma ve karışık oldu :D markayı kötülemek gibi niyetim yok şahsi fikrimi söyledim sadece :) (biraz abartmış olabilirim)
Ben öyle bir şey iddia etmiyorum.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993

değilim iphone seviyorum ama android tarafonda en baba telefon kim ne derse desin her telefonu ile SAMSUNG idir.
Biraz değil fazla abartmış hatta sallamışsın.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru

Bu sizin düşünceniz insanları en iyi telefon Samsung'dur diye yanlış yönlendirmeyin yeterli.

yalcin3535

Öğrenci
Reaksiyon puanı
45
Arkadaşlar batırmış olabilirim ama kısaca xiaomi umrumda değil samsung varken xiaomi almak afedersiniz ama mallık olur git iphone al kardeşim samsung istemiyosan bana yorum yapmayın konu sahibine yardımcı olun.

yalcin3535

Öğrenci
Reaksiyon puanı
45
Bu sizin düşünceniz insanları en iyi telefon Samsung'dur diye yanlış yönlendirmeyin yeterli.
''SAMSUNG'' ne yazdığını anlıyorsun ve karmaşık konuyu ben açtım kapatıyorum konu sahibine yardıma bakın siz.

Samsung fanboy'u olup düzgün telefon önerenlere Xiaomi fanboyu demek nedir? Hem neden Xiaomi bu hikayenin yananı?
git s21 ile yada s20 ile veya note 20 ile M10' u karşılaştır sonra yoruma gel ;)

LoKi*

Doçent
Reaksiyon puanı
486
m51 ,realme 7 pro ,reno 4

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
''SAMSUNG'' ne yazdığını anlıyorsun ve karmaşık konuyu ben açtım kapatıyorum konu sahibine yardıma bakın siz.

git s21 ile yada s20 ile veya note 20 ile M10' u karşılaştır sonra yoruma gel ;)
Senin gibilere anlatsan ne olur, anlatmasan ne olur. Bellisin işte Samsun (g) fanboyu. Ne desek boş...

Reaksiyon puanı
385

Arkadaş ne fanboymuşın be. Samsung sana ayda milyonmu veriyor beni savun diye.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993

Madem o kadar ısrarcısın, git bana S20 Ultra ve 11 Pro Max'i karşılaştır gel. Kimin üstün olduğunu tartışmak 11 Pro Max'e hakaret. Az sonra söylemeye başlar yok pili çöpmüş yok RAM azmış yok neymiş çekirdek düşük işlemci çöpmüş vs.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Önceliklerinizi belirtebilir misiniz?

Reaksiyon puanı
307
TELEFONUN KRALI ZATEN SAMSUNG XİAOMİ SAMSUNG'UN YERİNİ ALMAYA ÇALIŞIYOR ŞUAN AMA BİLMİYOR Kİ TELEFONLARIN EN BABASI SAMSUNG XİAOMU FANBOYLUĞU BIRAKALIM HEPİMİZ O MARKANIN KAMERA KONUSUNDA VE TELEFON TASARIM KONUSUNDA KÖTÜ OLDUĞUNU BİLİYORUZ XİAOMİ SADECE OYUN İÇİN ALINIR

DOSTUM SENİN DÜŞÜNCEN O KONU SAHİBİNİN CEVABI ÖNEMLİ BENİM İÇİN

ZATEN BEN 4 BİNİ AŞMICAK TELEFONLARI SIRALADIM İYİSİDE VAR KÖTÜSÜDE AMA KONU SAHİBİ ARKADAŞIN NE AMAÇLA TELEFON ALIP KULLANACĞI ÖNEMLİ

1. Büyük harflerle yazmak "bağırmak" anlamına gelir ve bu yasak.

2. Samsungun bir çok telefonunu kullandım, bataryası garanti bitince bitiyor. İlk telefonum galaxy gio, 10 dakikada şarjı bitiyor internette gezinince...
Galaxy Note 3 N9000Q vardı Exynos işlemcili, ısınıp kılıfı kararttı. Ayrıca pilini değiştirmeme rağmen internette en fazla 1 saat kullanabiliyorum.

3. Xiaomi Poco X3 aldım uzun araştırmalar sonucu, bir sürü özellik sunuyor ve yazılımının kötü olduğunu her defasında belirtiyorum.

4. Xiaomi fanboyu değilim, OnePlus seviyorum ama almak nasip olmadı.

5. Forumda biraz daha saygılı konuşmanızı rica ederim, iyi forumlar.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,839
TELEFONUN KRALI ZATEN SAMSUNG XİAOMİ SAMSUNG'UN YERİNİ ALMAYA ÇALIŞIYOR ŞUAN AMA BİLMİYOR Kİ TELEFONLARIN EN BABASI SAMSUNG XİAOMU FANBOYLUĞU BIRAKALIM HEPİMİZ O MARKANIN KAMERA KONUSUNDA VE TELEFON TASARIM KONUSUNDA KÖTÜ OLDUĞUNU BİLİYORUZ XİAOMİ SADECE OYUN İÇİN ALINIR
Aboo, yazıya bak. Korktum ben, buraların kralı artık Samsung.

Reaksiyon puanı
6,381
İşte bu yüzden forumda ne tartışma kültürü ne konuşma kültürü var.

Bir konu açılır, hiç bir şeye karışmadan sadece araştırıp öneri yapmaya gelenlerden önce birbirini fanatik kalıbına sokmaya çalışan asıl fanatikler gelir. Sonra itici ve kırıcı söylemler havada uçuşur, suç bir şekilde ya konu sahibine ya da uyaracak olan veya uyaran moderatöre kalır.

Zaten çoğu üye de de ahlak olduğunu da düşünmüyorum. Sütünü getireyim falan çok itici tabirler bence.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
İşte bu yüzden forumda ne tartışma kültürü ne konuşma kültürü var.

Bir konu açılır, hiç bir şeye karışmadan sadece araştırıp öneri yapmaya gelenlerden önce birbirini fanatik kalıbına sokmaya çalışan asıl fanatikler gelir. Sonra itici ve kırıcı söylemler havada uçuşur, suç bir şekilde ya konu sahibine ya da uyaracak olan veya uyaran moderatöre kalır.
Aradağım tek ve net cevap.

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Realme 7 pro öneririm belki M51