3G internet hızı

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar su anda turkcell kullanıyorum.kalite konusunda memnunum fakat pahalı simdi vodafone a gecmeyi dusunuyorum bana yanlızca internet onemli telefon heryerde cekşyor zaten 3g internet hızı nasıldır onemlisi o galaxy s3 kullanıyorum simdiden tesekkurler

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Hem Turkcell Hem Vodafone kullanan birisi olarak söyleyeyim ben. Turkcell konuşma kalitesinde, Vodafone ise İnternet kalitesinde çok iyidir.

Fakat Turkcel konuşma kalitesi ancak benim gibi şehirler arası sık yolculuk yapan birisi olursan anlayabilirsin. Yoksa şehir içinde her iki hatda aynı kalitededir.

Ama İnternet hızında Vodafone gerçekten çok ama çok iyi...

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
cihazım s3.ve inan ki vodafone'un interneti çok berbat çok yavaş.istanbulda oturuyorum burada bile zar zor çekiyor :D gerisini sen düşün.turkcell'de kal.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
türkcell çift taşıyıcı var eğer ceptelefonun desteklıyorsa 2 side çok iyi

kahtali02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hız görecelidir senin bağlandığın yerde ki mobil trafik le bir başkasının bağlandığı yerdeki trafik aynı olamayabiliyr aynı operatörde ayrıca 96 kps internet veriyorlar 43.2 mbs olsa ne yazar:)

feza08

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hocam bende hem vodafone hem avea hat var avea maksimum 14mbps gördüm erzurumda, ortalama 6mbps. vodafone paso 2,5 mbps. bu açıdan memnun değilim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Hiç düşünme direk geç ben vodafone a geçtim interneti turkcellden daha hızlı şuana kadar çok memnunum yaklaşık 4 aydır kullanıyorum.

bjkstormbjk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu yorumlar bolge bolge degisiyo. Sen bulundugun yere yakin 3g kullanan birinden bilgi al bence. Yorumlar corba olmus cunki.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sakın VODAFONE illetine bulaşma en rezil GSM oparatörü o... pişman olursun burada VODAFONE iyi diyenler teknik destek personeli emir kulu övüp duruyorlar...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
vodafoneden kaç böyle bir internet hızı olamaz google'ye girmek için bile bekliyorsun internette dolaşılmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bende nokia 5230 vardı turkcell hat kullandığım dönemde ve hiçbir sıkıntı yaşamıyordum internet konusunda, özellikle youtube'u çok kullanırdım ve rahattım. Şimdi ise htc sensation xe aldım hat olarak da vodafone a geçtim bırak youtube u fizy gibi sadece müzik olan uygulamalar üzerinden bile takılma yaşamadan şarkı dinleyemiyorum.