3D Türk Bayrağı Ekran Koruyucu 1.0 Kendi Fotoğrafınızı Bile Ekleyebilirsiniz

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MorTİS-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
44244743.jpg

69162791.jpg

Lisans: Kullanım Kısıtlamalı
Boyut: 8,7 MB
Dil: Ingilizce
Kısıtlama: 52 Bayrak
Üretici: 3Planesoft
Güncelleme Tarihi: 29-05-2012
Ekleyen: MorTİS
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Tanıtım:
Bu program bir ekran koruyucuiçin tasarlanmıştır. Bu program içerisinde Bayrağımızın üç boyutlu olarakgökyüzünde dalgalanmasını gösteren çok güzel bir ekran koruyucudabulunmaktadır. Programı kurmaya başladıktan sonra sizdensahibi olduğunuz ülkenin bayrağını seçmenizi isteyen bir pencere gelecektir. Bupencereden ülkemizin adını seçerek devam ediyoruz. Kurulum işi bittikten sonramasaüstüne bayrağımızın simgesi gelicektir. Bu kısa yol simgesini tıklayarakbayrağımızı ekran koruyucusu olarak izleyebilirsiniz.

Tavsiye Edilen Sisyem Gereksinimi:
P-III 800 Mhz veya üzeri işlemci256 MB RAM (bellek>64 MB Direct3D 8.0 uyumlu ekrankartı10 MB boş disk alanıDirectX 8.0 veya üzeri

İndirme Linki

http://www.3planesoft.com/files/flag.exe

sshot1cgy.jpg

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101

Şimdi "Güncelleme Tarihi: 29-05-2012" olarak yazıldığı için yazılım haberlerinde açılabilecek bir başlık ama ben bu bilgiyi resmi sitesinden doğrulayamadım. Konuyu açan arkadaş [MENTION=266835]MorTİS[/MENTION] nereden aldı bu bilgiyi acaba? Zira önceki açılan konudaki ekran görüntüsü aynısı :)

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Ekran koruyucu kullanan kaldımı acaba :)

MorTİS-1

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şimdi "Güncelleme Tarihi: 29-05-2012" olarak yazıldığı için yazılım haberlerinde açılabilecek bir başlık ama ben bu bilgiyi resmi sitesinden doğrulayamadım. Konuyu açan arkadaş @MorTİS nereden aldı bu bilgiyi acaba? Zira önceki açılan konudaki ekran görüntüsü aynısı :)

Hocam program bende kurulu ekran görüntüleri işe internetten aldım. Güncelliğine gelince bu siteye veriliş tarihidir. Konu açarken biraz daha dikkatli olurum. :)

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
O zaman konu daha önce verildiği için KİLİT!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar