37 saniyeliğine kalbi duran kadın, Netflix belgeseline konu oldu! | Yaşadıkları Çok Şaşırtıcı !!

Bu konuyu okuyanlar

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Yıl 2013. Amerika'da yaşayan Stephanie Arnold 20 haftalık hamile. Ama içine bir düşünce doğuyor: Doğum sırasında öleceğini düşünüyor.
Korktuğu başına geliyor ve kadının, doğum sırasında kalbi duruyor. 37 saniye boyunca kalbi atmayan Stephanie Arnold bu süreçte gördüklerini anlattı.
1612446422016.png

37 saniye içinde ona kalp masajı yapan sağlıkçıyı ve ölen akrabalarını görmüş.
O anları kendisi şu şekilde açıklıyor :
"Jacob'ı doğurduktan saniyeler sonra kalbim durdu. Her şey bir filme dönüştü aslında vücudumun dışını görebiliyordum. Bunun dışında ameliyathanede olup biten her şeyi de görebiliyordum. Bu boyutta mekânsal ilişkiler kopuyor. Tavan ve duvar yok, her şey çok farklı yönlerde hareket ediyor."

37 saniye kalbi atmıyor ama sonra hayata dönüyor.
Bu yaşadığı olay Netflix belgeseline konu oldu; İsmi: Surviving Death (Ölümden Kurtulmak)

Açıkçası çok ilginç bir olay gerçekten de.

Senior_53

elitt
Reaksiyon puanı
5,368
37 sn. Nefes alamamış
Ben hemen dedeme söylüyorum netlik ile belgesel çekelim diye
(Dedem 5 dk arayla 1dk, 45sn kalbi durdu?)

KovboyBey

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,001
Yıl 2013. Amerika'da yaşayan Stephanie Arnold 20 haftalık hamile. Ama içine bir düşünce doğuyor: Doğum sırasında öleceğini düşünüyor.
Korktuğu başına geliyor ve kadının, doğum sırasında kalbi duruyor. 37 saniye boyunca kalbi atmayan Stephanie Arnold bu süreçte gördüklerini anlattı.
Ekli dosyayı görüntüle 137925

37 saniye içinde ona kalp masajı yapan sağlıkçıyı ve ölen akrabalarını görmüş.
O anları kendisi şu şekilde açıklıyor :
"Jacob'ı doğurduktan saniyeler sonra kalbim durdu. Her şey bir filme dönüştü aslında vücudumun dışını görebiliyordum. Bunun dışında ameliyathanede olup biten her şeyi de görebiliyordum. Bu boyutta mekânsal ilişkiler kopuyor. Tavan ve duvar yok, her şey çok farklı yönlerde hareket ediyor."

37 saniye kalbi atmıyor ama sonra hayata dönüyor.
Bu yaşadığı olay Netflix belgeseline konu oldu; İsmi: Surviving Death (Ölümden Kurtulmak)

Açıkçası çok ilginç bir olay gerçekten de.

Allahına kavuşurken son anda dönüş yapmış :D