3500TL Akıllı Telefon Önerisi.

Bu konuyu okuyanlar

FrKnKrcf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar Merhaba yeni bir telefon almak istiyorum. 3500TL civarında bütçem var.

Bir telefondan beklentim günlük kullanımda kasmaması, instagram, Youtube gibi uygulamaları kullanabilmektir.

Uzun süreli kullanacağım bir telefon olacak.

bu parayı hakedecek en iyi telefonları önerirseniz sevinirim.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,258
Arkadaşlar Merhaba yeni bir telefon almak istiyorum. 3500TL civarında bütçem var.

Bir telefondan beklentim günlük kullanımda kasmaması, instagram, Youtube gibi uygulamaları kullanabilmektir.

Uzun süreli kullanacağım bir telefon olacak.

bu parayı hakedecek en iyi telefonları önerirseniz sevinirim.
önceliğiniz kamera mı oyun mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

adam belki oyun oynamayacak kamerası için alıyor. Daha ne için aldığını bilmeden ezbere yorum yapmayın.x3 pro sadece oyunculara hitap eden bir telefon

FrKnKrcf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

adam belki oyun oynamayacak kamerası için alıyor. Daha ne için aldığını bilmeden ezbere yorum yapmayın.x3 pro sadece oyunculara hitap eden bir telefon
kamera benim için çok önemli bir etken değil günlük hayatta kasmaması önemli

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,258
kamera benim için çok önemli bir etken değil günlük hayatta kasmaması önemli
ağır oyun oynuyor musun yoksa sadece instagram youtube gibi uygulamaları mı kullanıyorsun? eğer oyun oynuyorsan poco x3 pro al diğer türlü pocoyu önermem

f1rinci

Asistan
Reaksiyon puanı
83

size göre her işlemcisi iyi cihaz oyun için zati, uzun süreli kulanım için diyor güçlü işlemci iyi bataryası var uzun süre kasmadan kullanılır illa oyun mu oynaması lazım.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,258
size göre her işlemcisi iyi cihaz oyun için zati, uzun süreli kulanım için diyor güçlü işlemci iyi bataryası var uzun süre kasmadan kullanılır illa oyun mu oynaması lazım.
iyi işlemcinin olması demek şarjın da hızlı bitmesi demek. Eğer arkadaş instagram youtube gibi uygulamalar için alıyorsa buna gerek yok.

Darkness3472

Asistan
Reaksiyon puanı
144
iyi işlemcinin olması demek şarjın da hızlı bitmesi demek. Eğer arkadaş instagram youtube gibi uygulamalar için alıyorsa buna gerek yok.
Adam uzun sene kullanabileceği bir cihaz istiyor işlemcisi 1 2 sene güçlü gelebilir ama ilerde anca yetecektir

Son mesajlar