3500-4000 Asus-Msi gamingbook

Bu konuyu okuyanlar

Technohero

Asistan
Reaksiyon puanı
9

falcon291

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Arkadaşım bu iki laptop'da gaming laptop olduğu için doğal olarak gayet ağır makinalarve laptop oldukları için de yine doğal olarak grafik olarak yetersiz kalıyorlar. Bu nedenle, bunların yerine desktop bir PC toplamayı düşünür müsün. Laptop'u nasıl kullanacağını bilmiyorum, taşınabilir olmasının önemini bilmiyorum, ama bu şekilde bir değerlendir derim.

Fëanor_Enes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Bende aynı fiyatlara laptop arıyodum bakalım hangisi daha iyiymiş

Technohero

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşım bu iki laptop'da gaming laptop olduğu için doğal olarak gayet ağır makinalarve laptop oldukları için de yine doğal olarak grafik olarak yetersiz kalıyorlar. Bu nedenle, bunların yerine desktop bir PC toplamayı düşünür müsün. Laptop'u nasıl kullanacağını bilmiyorum, taşınabilir olmasının önemini bilmiyorum, ama bu şekilde bir değerlendir derim.
Dizustu bir pc istiyorum. Profesyonel bi oyuncu degilim ama yeni cikan oyunlari kasma derdi olmadan guzel bi sekilde oynamak istiyorum. Agir makine olarak neyi kastediyorsunuz?

falcon291

Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Kastettiğim şu, bilgisayarı sürekli olarak masada kullanacaksan, çok az taşıyacaksan, ya da taşımayacaksan, desktop bir bilgisayar alırsan çok daha hızlı ve çok daha uzun dayanacak bir bilgisayarı aynı fiyata satın alabilirsen. 2.7 kg çantası ve adaptörü ile çok taşınır olmuyor.

Technohero

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Kastettiğim şu, bilgisayarı sürekli olarak masada kullanacaksan, çok az taşıyacaksan, ya da taşımayacaksan, desktop bir bilgisayar alırsan çok daha hızlı ve çok daha uzun dayanacak bir bilgisayarı aynı fiyata satın alabilirsen. 2.7 kg çantası ve adaptörü ile çok taşınır olmuyor.
Anladim. Haklisiniz ama nedense laptop almak istiyorum ayrica agirlik su anda onemsemedigim tek nokta.

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Arkadaşa linkini verdiğim daha iyi bir cihaz.