3000TL Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

H1ÇK1R1K

Doçent
Reaksiyon puanı
386
açıkçası bu bütçede ve günümüz şartlarında en önemlisi android işletim sisteminde 4GB ram in yeterli olacağını pek zannetmiyorum.
Bende 4 GB RAM telefon var. (Samsung Galaxy Note 5) hiçbir şekilde kasma yapmıyor. Ağır oyunları açıyor. Android 9 rom atarsanız tadından yenmez.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
peki sizce rn9s kac tl ye duser?
ben 2200'lere düşmesini hatta mümkünse 1900'e düşmesini istiyorum RN8 Pro gibi çünkü RN8 Pro 2500'den giriş yapıp Black Friday günü 1900'lere kadar düşmüştü RN9S o fiyatlara düşerse hatta RN9 Pro o fiyatlara düşerse alınmaya değer bir telefon olur benim anlamadığım RN9S'te NFC yok ama Pro'sunda var onun dışında dışardan baktığında aynı telefon ya gram fark yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

mi9t 2500tl civari eski fiyatina dusmesini bekleyecegim rn9s almayi dusunuyordum ama mi9t almayida dusunuyorum pop up kameranin bozulma ihtimali nedir biliyormusunuz? Tek korkum kamera
ben kasım'dan ocak'a kadar kullandım hiç sıkıntı olmadı şubattan mayıs'a kadar ablam kullandı ben geçen pazar geri aldım telefonu pop-up'ı sıkıntı yapma bence inan bana Mİ9T en doğru tercih olur IPS ekranlı bir telefona 3000 tl ve üzeri verilmez bunu RN9 Pro ve Realme 6 serisi için söylüyorum

rada6116

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ben 2200'lere düşmesini hatta mümkünse 1900'e düşmesini istiyorum RN8 Pro gibi çünkü RN8 Pro 2500'den giriş yapıp Black Friday günü 1900'lere kadar düşmüştü RN9S o fiyatlara düşerse hatta RN9 Pro o fiyatlara düşerse alınmaya değer bir telefon olur benim anlamadığım RN9S'te NFC yok ama Pro'sunda var onun dışında dışardan baktığında aynı telefon ya gram fark yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben kasım'dan ocak'a kadar kullandım hiç sıkıntı olmadı şubattan mayıs'a kadar ablam kullandı ben geçen pazar geri aldım telefonu pop-up'ı sıkıntı yapma bence inan bana Mİ9T en doğru tercih olur IPS ekranlı bir telefona 3000 tl ve üzeri verilmez bunu RN9 Pro ve Realme 6 serisi için söylüyorum
sizce mi9t ve rn9s kac tl eder?

reisemre57

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Merhabalar
Genellikle oyun için kullanılacak 3000TL bandında bir telefon arıyorum. Uzun ömürlü olması çok önemli(min3-4yıl). ayrıca maksimum performans almak istiyorum. Kalan özellikler (kamera vb.) önemli değil.
Redmi Note 8 Pro 64gb
Mi 9T 64gb
Reno2 Z 128gb
aklımda bu 3 cihaz var. Bu 3 cihaz hakkında yorum yapar ya da yeni bir telefon önerirseniz minnettar olurum.
üzerine 200 tl ekle ve redmi note 9 pro al . başka seçenek bu fiyatlara

Reaksiyon puanı
6,381
4 yil gitmesini umuyorum
Gider. 3. yılın sonunda güncelleme yavaş yavaş kesilir ama, güncelleme demek çok önemli demek değil. Güncelleme kesilince telefon çöp kamyonu olmuyor, güncelleme alınca da uzay gemisi olmuyor. Yani 4 yıl stabil götürür seni mi9T.

rada6116

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Gider. 3. yılın sonunda güncelleme yavaş yavaş kesilir ama, güncelleme demek çok önemli demek değil. Güncelleme kesilince telefon çöp kamyonu olmuyor, güncelleme alınca da uzay gemisi olmuyor. Yani 4 yıl stabil götürür seni mi9T.
tesekkur ederim