Soru 3000Tl CS:GO İçin Sistem Tavsiyesi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Mustyyy

Profesör
toplayacagınız pc csgoda 100 fps ile 1500 fps arası alsın yeter
ya sen bütçe verde ona göre allah allah sonra da bu çok pahalı falan dicek al o zaman bekle şunu al
buyur bırak 100 fps i 500 alırsın

ya sen bütçe verde ona göre allah allah sonra da bu çok pahalı falan dicek al o zaman bekle şunu al
buyur bırak 100 fps i 500 alırsın
100 ile 150 arası 1024x768 low ayarlarda butce 2500 3000 tl arasında

Mesaj otomatik birleştirildi:

2500 3000 tl arasına düzgün bir pc toplanmaz önerebileceğim şu var
buda pek iyi değil eski işlemci falan kullanılmış
Ne bu Izoly sevdası? İyi misiniz siz düzenleyin silin şu mesajı kaç kişi giriyor bu konuya aldırmayın şu insanlara Izoly, TurboX.

Mustyyy

Profesör
ben izoly iyi dediğimi hatırlamıyorum gözlüklerinizi takın yoksa da bizim doktor var tanıdık ona bi görünün randevu ayarlarım sizin önerdiğiniz pc ninde a320 anakartı var psu belli değil müthiş

Ne bu Izoly sevdası? İyi misiniz siz düzenleyin silin şu mesajı kaç kişi giriyor bu konuya aldırmayın şu insanlara Izoly, TurboX.

ben izoly iyi dediğimi hatırlamıyorum gözlüklerinizi takın yoksa da bizim doktor var tanıdık ona bi görünün randevu ayarlarım sizin önerdiğiniz pc ninde a320 anakartı var psu belli değil müthiş
Game Garaj Türk malı bir marka. Kaliteli PSU'lar kullanıp markalarını üstüne basıyorlar. Senin attığın çok mu iyi kardeşim kafan mı güzel ya?

Mustyyy

Profesör
Bütçeni aşarak attığım Game Garaj sistemleri alabilirsin. Yoksa 2.el, garantili ve temiz kullanılmış AMD Ryzen sistemlere bak.
alabileceğin en iyisi bu buyur

doğru düzgün konuş laflarına dikkat et!
Game Garaj Türk malı bir marka. Kaliteli PSU'lar kullanıp markalarını üstüne basıyorlar. Senin attığın çok mu iyi kardeşim kafan mı güzel ya?

alabileceğin en iyisi bu buyur

doğru düzgün konuş laflarına dikkat et!
A320 çipset anakartı kötüleyip A320 çipset anakartlı sistem öneriyorsun farkında mısın? Ben sadece kendimi savunuyorum sana kötü bir şey dediğim yok.