3000 tl ye telefon öneriniz kamerası iyi olan

Bu konuyu okuyanlar

sahinkara43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Aha samsung fanı ilan edilmişim :eek: ben kamera için dedim, yoksa exynosun throttla girip lg g5 gibi çalışmasını, exynosun 9810un sd845le alakaya maydonoz seviyede olduğunu anandtech bunu ortaya çıkarınca samsungun anandteche ücretsiz cihaz gönderimini kestiğini falan ben anlattım mllete orda burda :cool:

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Note 8 pro’nun işlemcisi gayet güzel. Yalnız sahibi pubg gibi oyunlarda max ayarları kullanırsa işlemci,genel olarak güncel sayılan amiral gemileri işlemcilerinden daha fazla ısınacaktır. Bu,anormal bir şey diyemem.

Telefonun sahibi bu işlemcinin orta segment olduğunu unutmaz ise ve onu çok zorlamazsa aşırı ısınacağını hiç sanmıyorum.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Net xiaomi redmi note 8 pro
Yalnız RN8 Pro 2000 tl sen ne 3000'den bahsediyorsun ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@AlteredTech @Webhead @TRTURKEYTR ben de Mi 9T Pro önerecektim ama fiyatlar uçmuş 3900'e dayanmış

Mi 9T

MediaTek kendini iyi ki toparladı çünkü rekabet oluşacak ve bu da bizlere son kullanıcıya yarayacak
zaten Mİ9T Pro'nun indirimsiz fiyatı 4000 tl neden bu kadar şaşırdın ki ?
mediatek g90t 4 sene kullanım sunacak mı bunu @AlteredTech ile birlikte görecez

Son düzenleme:

yusuf3422

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yooo ben gayet iyi bağlanıyorum indirme problemi ile karşılaşmadım
nerden aldınız telefonu internetten aldıysaız hangi mağaza ve satıcı youtubeda karakteristik mi 9 tnin hoparlörü mi 9 lite kadar yüksek değil diyor tizler daha fazla diyor kullanan biri olarak hoparlörü nasıl ? şimdiden teşekkürler

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
ikinci el düşünürseniz s9+ alınabilir bence o fiyata

Son mesajlar