3000 TL ye OYUN Ağırlıklı LAPTOP (İŞİN ERBABLARI GELSİN LÜTFEN)

gripim95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar oyun laptopu almak istiyorum ama piyasada oturmuş modellerden önermenizi tercih ediyorum ama tabi oturmamış ama güzel modellerden de bekliyorum.
İlk önceliğim toshiba,msi,monster.
Ve son olarak bana son çıkan oyunları highta oynatabilecek (the witcher 3, gta 5, battlefield, cod,metal geard solid 5 vs.) bir laptop arıyorum ama gerçekten oynatabilicek yani bundan eminseniz yazın lütfen rica ediyorum.
Ayrıca ben sony vegas, adobe after effect programlarını kullanıcam ve yazılımla uğraşıcam bu programları kasmadan rahatlıkla kullanabileceğim bir laptopta olmalı bilmiyorum belki çok şey istiyorum ama sizde beni anlayın nolur sonuçta bi kere 3000 tl vericem oda 4 sene idare etsin istiyorum. Şimdiden ağzınıza sağlık :)

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Toshiba bakmayın zira bu fiyat aralığında çok kötü cihazlari. 6 bin liraya bile kıytırık ekran kartı koyuyor modellere.

768,720p ekranlı almayın çok ama çok pişman olursunuz. Özellikle Asus Xj öneren olacak bence biraz uzak durun.

Abra A7, bu fiyata alacağınız en performanslı ürün.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Toshiba bakmayın zira bu fiyat aralığında çok kötü cihazlari. 6 bin liraya bile kıytırık ekran kartı koyuyor modellere.

768,720p ekranlı almayın çok ama çok pişman olursunuz. Özellikle Asus Xj öneren olacak bence biraz uzak durun.

Abra A7, bu fiyata alacağınız en performanslı ürün.

Arkadaşın dediği gibi, abra a7 oyun için mükemmel bir seçimdir

Link istersen buyur
MONSTER® ABRA A7 V5.2 17.3" - Monster Notebook Laptop Modelleri ve Fiyatları > ABRA

gripim95

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok teşekkür ederim gerçekten monsterın tulbar modelleri içime acaip sindi fakat malum onlarda 4000 tl den başlıyorum içime sinmesi gerekiyor bilmiyorum çok fark varmı acaba tulbar ile abra arasında biliyomusunuz ?

MBrv

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Tabi ki Tulpar ile Abra arasında büyük fark var. Bunun en büyük sebebi ise Tulpar'ın GTX970M gpu ekran kartına sahip olması. Eğer Tulpar alabileceksen kaçırma derim. Ama ben olsam PS4 (yaklaşık 1200-1300 TL) alır, oyunlarımı PS4'te oynardım. Günlük işlerimi halletmek ve film izlemek için ise geriye kalan parayla da ortalama notebook alırdım.

RedMyLie

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam tabiki de v6.1 serisi önde fakat 6.1.1 1TB iken. 6.1 serisi 750 gb bu yüzden fiyat farkı var ikisi arasında ne fark olur diyorsan 1TB lik daha hızlı açılır kopyalama dosya açma gibi işlemleri daha hızlı olur fakat extra fps artisi sağlamaz sağlasa bile 1-2 fps sağlar

IELENOR

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Hocam tabiki de v6.1 serisi önde fakat 6.1.1 1TB iken. 6.1 serisi 750 gb bu yüzden fiyat farkı var ikisi arasında ne fark olur diyorsan 1TB lik daha hızlı açılır kopyalama dosya açma gibi işlemleri daha hızlı olur fakat extra fps artisi sağlamaz sağlasa bile 1-2 fps sağlar

750 gb 7200 rpm 1 tb da 7200 rpm.Hafızasının yüksek olması dışında hicbir farkı yoktur.Fps alakasız.

Son mesajlar