3000 tl altı en iyi telefon anketi (oyu değiştirmek yok)

Bu telefonlardan hangisi 3000 tl altındaki en iyi telefon? (Oyun ve günlük kullanım)

• Poco x3 (64gb)

• Realme 7 (64gb)

• Note 9 pro (64gb)

• Note 8 pro (128gb)

• Realme 6 (128gb)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

TheMax0

Asistan
Epey puanlarına bakarak yorum yapamayız.
Neye göre puan veriyorki? Telefonun rengine göre değil herhalde. Teknik özelliklerine göre vediği için bence önemli bir şey epey puanları
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani zamanla düşüyor puanlar. 2 ay önce poco nun 74 puanı vardı şimdi 71 olmuş. Kısacası birkaç ay sonra 50 40 puanlara düşecek yani resmen alt sevite olacak realme 7

63 puan olmuş

Son düzenleme:

Umut Çelik

so was I
İçerik Ekibi
Neye göre puan veriyorki? Telefonun rengine göre değil herhalde. Teknik özelliklerine göre vediği için bence önemli bir şey epey puanları

Yani zamanla düşüyor puanlar. 2 ay önce poco nun 74 puanı vardı şimdi 71 olmuş. Kısacası birkaç ay sonra 50 40 puanlara düşecek yani resmen alt sevite olacak realme 7

63 puan olmuş
Epey puanları saçma.
Ve mantıklı değil bence.
Günlük kullanım, kullanıcı yorumları daha önemli.

Umut Çelik

so was I
İçerik Ekibi
poco 120 hz, realme 7 90hz
poco ekranı daha büyük realme nin daha küçük.
poco da sd732g var realme de mtk var. her türlü poco daha güçlü. her açıdan. sadece yazılım için açık ara güçsüz telefon alınırmı miui de gayet güzel.
Miui güzel diyorsanız %1000 xiaomi fanboyusunuzdur kusura bakmayın ama.
Miui kadar çöp bir yazılım yok.

TheMax0

Asistan
Miui güzel diyorsanız %1000 xiaomi fanboyusunuzdur kusura bakmayın ama.
Miui kadar çöp bir yazılım yok.
miui a çöp demişsiniz yahu eğer çöp ise millet niye alıyor? niye öneriliyor ozaman ? bence siz realme fanboyusunuz. gidip 120hz yerine 90 hz, snapdragon yerine mediatek öneriyorsunuz. (eski telefonum redmi note 8 di (pro değil) yazılımla alakalı hiçbir problem yaşamadım ama yinede sen bilirsin)

Umut Çelik

so was I
İçerik Ekibi
miui a çöp demişsiniz yahu eğer çöp ise millet niye alıyor? niye öneriliyor ozaman ? bence siz realme fanboyusunuz. gidip 120hz yerine 90 hz, snapdragon yerine mediatek öneriyorsunuz. (eski telefonum redmi note 8 di (pro değil) yazılımla alakalı hiçbir problem yaşamadım ama yinede sen bilirsin)
Bu bütçede realme 7 alınır çünkü. Çok komik realme fanboyu demeniz. Forumda çoğu kişi önermiyor xiaomi cihazları.
Şimdi ben yazarsam uzuun uzun yazacağım. Buraya 2 isim etiketliyorum.
@Erenist2020 @alpotter

SDN Son Haberler

Son mesajlar