3000₺ telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Jamiryo080

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Öncelikle iyi günler,telefon konusunda bilgim orta düzey olduğu için ve bu aralar fazla araştırma yapamadığım için 3000₺ altı en iyi telefonları ya da sizin tercihiniz ne olurdu konu başlığı altında öğrenmek isterim.Uzunca bir süredir kullandığım Gm Discovery cihaz artık ömrünü doldurdu almışken de işimi fazlasıyla görecek bir telefon arıyorum,bu konuda yardıma ihtiyaç durdum.Aradığım özellikler önem sırasına göre başlıca;
1-) Kamera
2-) Tasarım
3-) Batarya
4-) Performans

NOT:Telefonda çok fazla oyun oynayan bir insan değilim,video veya film,dizi gibi unsurlar daha önde benim için.Bir de müzik dinlemeyi severim.
Şimdiden herkese teşekkür eder,iyi günler dilerim.

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Öncelikle iyi günler,telefon konusunda bilgim orta düzey olduğu için ve bu aralar fazla araştırma yapamadığım için 3000₺ altı en iyi telefonları ya da sizin tercihiniz ne olurdu konu başlığı altında öğrenmek isterim.Uzunca bir süredir kullandığım Gm Discovery cihaz artık ömrünü doldurdu almışken de işimi fazlasıyla görecek bir telefon arıyorum,bu konuda yardıma ihtiyaç durdum.Aradığım özellikler önem sırasına göre başlıca;
1-) Kamera
2-) Tasarım
3-) Batarya
4-) Performans

NOT:Telefonda çok fazla oyun oynayan bir insan değilim,video veya film,dizi gibi unsurlar daha önde benim için.Bir de müzik dinlemeyi severim.

Mi 9T öneririm:)

Jamiryo080

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6

SELO BEY

Profesör
Reaksiyon puanı
503
Teşekkür ederim,ikinci el iphone alma şansım da var o konuda ki fikrin nedir acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Acaba cihazın stabilitesi hakkında bir bilgin var mı? uzun bir süre kullanmak istiyorum çünkü.
Bence almayın.

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Mi 9T kullanıcısı olarak kesinlikle tavsiye ederim ayrıca tr garantili olanın fiyatı 2550'ye kadar düştü

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
Teşekkür ederim,ikinci el iphone alma şansım da var o konuda ki fikrin nedir acaba?

Acaba cihazın stabilitesi hakkında bir bilgin var mı? uzun bir süre kullanmak istiyorum çünkü.

Forumda kullanan çok kişi var, kullanıcılar kulübüne merak ettiğiniz noktaları sorabilirsiniz.

İphone önermem, açıkçası şuan XR'dan aşağısını tavsiye etmem.

Jamiryo080

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Mi 9T kullanıcısı olarak kesinlikle tavsiye ederim ayrıca tr garantili olanın fiyatı 2550'ye kadar düştü
Eksi olarak gördüğünüz yönleri nelerdir?

Forumda kullanan çok kişi var, kullanıcılar kulübüne merak ettiğiniz noktaları sorabilirsiniz.

İphone önermem, açıkçası şuan XR'dan aşağısını tavsiye etmem.

Tamamdır,çok teşekkür ederim

Jamiryo080

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Benim için bir eksi değil ama genelde başka telefonlarda olup Mi 9T'de olmayan sd kart desteği ve kızılötesi sensörünün olmamasını söyleyebilirim
Parmak izi okuyucusu stabil olmadığı yönünde yorumlar var bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
rootlu ciaz seviyorsn mi9 t pro imei çakılmış alabilirsin sahibindende var

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Parmak izi okuyucusu stabil olmadığı yönünde yorumlar var bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir?
Tabi basar basmaz salise farkla açmıyor ama 1 saniyeden daha kısa sürede açtığını rahatlıkla söyleyebilirim :)

Gayet stabil samsung'un ekrandan parmak izi okuyucusuna sahip a serisi telefonlarında yaşanan parmak izini okumama gibi sorunlar mi 9t'de yok neredeyse iki ay olacak bu konuda bir sorun yaşamadım

Son düzenleme:

Jamiryo080

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Tabi basar basmaz salise farkla açmıyor ama 1 saniyeden daha kısa sürede açtığını rahatlıkla söyleyebilirim :)

Gayet stabil samsung'un ekrandan parmak izi okuyucusuna sahip a serisi telefonlarında yaşanan parmak izini okumama gibi sorunlar mi 9t'de yok neredeyse iki ay olacak bu konuda bir sorun yaşamadım
Kafam da aşağı yukarı bir profil oluştu cihazla ilgili çok teşekkür ederim.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
1-) Kamera
2-) Tasarım
3-) Batarya
4-) Performans

3000 civarında Mİ9T öneririm gerçi ben 2800'e aldım orası da ayrı konu
GM Discovery'den Mİ9T'ye geçince benim gibi büyük bir sıçrama geçireceksin çağ atlayacaksın bende İPhone 5s'ten Mİ9T'ye geçtim gerisini artık sen düşün istersen
tercih senin ?

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Başka bir cihazın imei kaydı olduğunda ne gibi sıkıntılar çıkabiliyor?
Klonlanan imei kayıtlı olan asıl telefondan kullanılırsa sonradan imei çakılmış telefonun imei'i gider

Klonlanan imei kayıtlı olan asıl telefondan kullanılırsa sonradan imei çakılmış telefonun imei'i gider
Bu yüzden bu işte evde kullanılmayan eski telefonların imei'ni kullanmak daha az riskli oluyor

Jamiryo080

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6

Bu yüzden bu işte evde kullanılmayan eski telefonların imei'ni kullanmak daha az riskli oluyor
Kullanılan eski telefonun internet'e bağlanması şart mıdır?