3000 ile 5000 TL arası Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

enver53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3000 ile 5000 TL arası telefon almak istiyorum. Öyle çok fazla oyun tutkusu değilim. Çoğunlukla haber ve sosyal medyayı kullanırım. İstediğim en az 2 sene sıkıntısız kullanabileceğim bir telefon almaktır. [Sıkıntısız dan kastım kullanım boyunca donanımsal veya yazılımsal kasmaların olmadığı bir telefon hayatı :) ]

Şuanki telefonum iPhone 5S'dir. İlk çıktığında almıştım. Son 1-1.5 senedir sıkıntı çıkarmaya başlamıştı. Şuan da ise beni deli ediyor. Artık değişim zamanın geldiğini düşünüyorum.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür eder ve ailenizle iyi günler dilerim.

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Az daha çıkabilirseniz S10 en iyisi olur o olmazsa.

Mate 20 Pro
Mi 9
S10e

Bunlar bu bütçeye alabileceğiniz en iyi cihazlar.

bonusman

Asistan
Reaksiyon puanı
14
3000 ile 5000 TL arası telefon almak istiyorum. Öyle çok fazla oyun tutkusu değilim. Çoğunlukla haber ve sosyal medyayı kullanırım. İstediğim en az 2 sene sıkıntısız kullanabileceğim bir telefon almaktır. [Sıkıntısız dan kastım kullanım boyunca donanımsal veya yazılımsal kasmaların olmadığı bir telefon hayatı :) ]

Şuanki telefonum iPhone 5S'dir. İlk çıktığında almıştım. Son 1-1.5 senedir sıkıntı çıkarmaya başlamıştı. Şuan da ise beni deli ediyor. Artık değişim zamanın geldiğini düşünüyorum.

Hocam ben bu forumda cok arastirdim ben s10e derim

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
S10e oyun oynamıyorsan çok iyi oyunda varsa bataryası yetmeyebilir.

enver53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu arada merak ettim 5S'i kaç yıl sorunsuz kullandınız?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mi 9 ya da S10e
5.5 sene oldu herhalde. 4.5 senedir sağlam kullandım. Ancak son 1senedir kasma başladı diyebilirim. Şuanda artık uygulamalara girmede 5sn falan bekliyorum oda beni darlatıyor.

Peki samsung a50 mi yoksa p30lite mı?

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
5.5 sene oldu herhalde. 4.5 senedir sağlam kullandım. Ancak son 1senedir kasma başladı diyebilirim. Şuanda artık uygulamalara girmede 5sn falan bekliyorum oda beni darlatıyor.

A50

drift19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8

Samsumg a50

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bu arada merak ettim 5S'i kaç yıl sorunsuz kullandınız?

Mi 9 ya da S10e
soruyu bana sormadın biliyorum ama ben de 5s kullanıcısı olarak cevap vermek istedim
ben 5s'i tam 5 sene kullandım 2014'ten beri kullanıyorum telefonun yetersiz geldiğini 2017'de farkettim bu yıl inşallah kurtulacağım telefona artık beni bırak diye yalvarıyorum o derece sıkıldım artık :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

vay kader arkadaşım seni o kadar iyi anlıyorum ki 5 sene aynı telefonu kullanmak nedir iyi bilirim ben de 5 senedir 5s kullanıyorum beni de deli ediyor bırak beni diye yalvarıyorum o derece
ben 3225 tl'ye Huawei Mate 10 Pro öneririm
eğer garanti önemli değilse OnePlus 6T veya 7 almanı öneririm
3150 tl'ye Mİ9T var onu öneririm yanında Mİ Band 4 hediyeli olarak
Xiaomi Mİ9 öneririm işlemcisi için bile almaya değer çünkü SD855 kullanıyor
Samsunglardan ise düz S10 öneririm
Huawei P30 şiddetle öneririm gerçekten güzel telefon tek sıkıntısı mono hoparlörü var

A50 tabiki P30 Lite ÇÖPÜN ÖNDE GİDENİDİR
Kusura bakmayın ama Huawei'nin orta segment cihazları alınmaz (Lite,P Smart,Y)

Batarya hariç s10e tam bir atom karınca :)
Neden kimse OnePlus 6T önermiyor ?

Son düzenleme:

Doçent
Reaksiyon puanı
403
soruyu bana sormadın biliyorum ama ben de 5s kullanıcısı olarak cevap vermek istedim
ben 5s'i tam 5 sene kullandım 2014'ten beri kullanıyorum telefonun yetersiz geldiğini 2017'de farkettim bu yıl inşallah kurtulacağım telefona artık beni bırak diye yalvarıyorum o derece sıkıldım artık :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

vay kader arkadaşım seni o kadar iyi anlıyorum ki 5 sene aynı telefonu kullanmak nedir iyi bilirim ben de 5 senedir 5s kullanıyorum beni de deli ediyor bırak beni diye yalvarıyorum o derece
ben 3225 tl'ye Huawei Mate 10 Pro öneririm
eğer garanti önemli değilse OnePlus 6T veya 7 almanı öneririm
3150 tl'ye Mİ9T var onu öneririm yanında Mİ Band 4 hediyeli olarak
Xiaomi Mİ9 öneririm işlemcisi için bile almaya değer çünkü SD855 kullanıyor
Samsunglardan ise düz S10 öneririm
Huawei P30 şiddetle öneririm gerçekten güzel telefon tek sıkıntısı mono hoparlörü var

A50 tabiki P30 Lite ÇÖPÜN ÖNDE GİDENİDİR
Kusura bakmayın ama Huawei'nin orta segment cihazları alınmaz (Lite,P Smart,Y)

Neden kimse OnePlus 6T önermiyor ?
Çünkü oneplus ülkemizde bulunmuyor, şahsen ithalatçıya da güvenemem.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Çünkü oneplus ülkemizde bulunmuyor, şahsen ithalatçıya da güvenemem.
bulunsa bile fiyatları çok tuzlu olur hepsiburada sitesinde 5t ve 6 fiyatlarına baktım 4000'den aşağı değil
ithalatçı fiyatları resmi fiyatlardan daha uygun yalnız

Doçent
Reaksiyon puanı
403
bulunsa bile fiyatları çok tuzlu olur hepsiburada sitesinde 5t ve 6 fiyatlarına baktım 4000'den aşağı değil
ithalatçı fiyatları resmi fiyatlardan daha uygun yalnız
Daha uygun olduğunu biliyorum. Telefona herhangi bir şey olduğunda napıcam ? İthalatçı garantiye güvenbilir miyim ? Hadi güvenemedim telefoncuya mı vericem ? Parçasını bulabilirse...

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Daha uygun olduğunu biliyorum. Telefona herhangi bir şey olduğunda napıcam ? İthalatçı garantiye güvenbilir miyim ? Hadi güvenemedim telefoncuya mı vericem ? Parçasını bulabilirse...
doğru ithalatçı garantinin de öyle bir derdi var telefon veya laptop için ithalatçı garantiye güvenilmez telefoncu zaten sakat iş telefonculara hiç güvenmiyorum

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
iyi de ben konu sahibine 5s'i kaç yıl kullandınız diye sordum...

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
iyi de ben konu sahibine 5s'i kaç yıl kullandınız diye sordum...
konu sahibine sorduğunu biliyorum konu 5s'ten açılınca ben de atladım malum ben de 5 yıllık 5s kullanıcısıyım ve yeni bir telefona geçmeyi çok istiyorum
5 yıl boyunca aynı telefonu kullanmak nedir bilir misin ?