300 TL kulaklık önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Fehmi H.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
FL Studio'da müzik yaparken kullanabileceğim, aynı zamanda telefondan müzik dinleyebileceğim 35 Ohm'a kadar olan referans kulaklığı tavsiyelerinizi bekliyorum.
Olmazsa olmazım kesinlikle kablolu ve kulağı saran ya da kulağı içine alan bir model olması.

SirSinner

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Gamepower Medusa 7.1 Oyuncu Kulaklık - Siyah

BatikanTurkkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
50 tl daha kat bunu al: Kizaru 7.1 Siyah Surround Rgb Oyuncu Gaming Kulaklık yada 300 tlye bunu: Mihawk 7.1 Surround Rgb Oyuncu Kulaklığı

Fehmi H.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
arkadaşlar yanlış anlaşıldı sanırım ben oyuncu kulaklığı aramıyorum referans kulaklığı arıyorum. Müzik yaparken kullanabileceğim aynı zamanda dışarıda telefonda müzik dinleyebileceğim bir kulaklık arıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

50 tl daha kat bunu al: Kizaru 7.1 Siyah Surround Rgb Oyuncu Gaming Kulaklık yada 300 tlye bunu: Mihawk 7.1 Surround Rgb Oyuncu Kulaklığı
arkadaşlar yanlış anlaşıldı sanırım ben oyuncu kulaklığı aramıyorum referans kulaklığı arıyorum. Müzik yaparken kullanabileceğim aynı zamanda dışarıda telefonda müzik dinleyebileceğim bir kulaklık arıyorum.

aimnil

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
961
Referans kulaklıkla muzik dinlemek çok zevkli olmayabilir onu ayrı tutuyorum ama referans kulaklıklar çok pahalı en azından iyileri marka olarak ''m-audıo'' diyeblirim ama 300 tl ye kadar bir referans kulaklık Behringer BH470 Yeni Nesil Stüdyo Monitör Kulaklık Kitabı böyle birşey var ama ne derece iyidir bilemem :s kullanıp da bu işten anlayana sormana lazım işin çok zor :D

Mr_Ahmet

Doçent
Reaksiyon puanı
454
Xiaomi 3.5mm ANC
Referans için doğru mu bilmiyorum ama dışarıda müzik dinlemek için ideal. Bir de kulağı saran dediğiniz için şu ürünü inceleyin derim.
Kz zs10 pro
Bu da gayet iyi diyor kullananlar ama denemedim.

Fehmi H.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Referans kulaklıkla muzik dinlemek çok zevkli olmayabilir onu ayrı tutuyorum ama referans kulaklıklar çok pahalı en azından iyileri marka olarak ''m-audıo'' diyeblirim ama 300 tl ye kadar bir referans kulaklık Behringer BH470 Yeni Nesil Stüdyo Monitör Kulaklık Kitabı böyle birşey var ama ne derece iyidir bilemem :s kullanıp da bu işten anlayana sormana lazım işin çok zor :D
Teşekkür ederim hocam.
Anlayanı bulmak bulduğumuzda cevap vermesi gerçekten çok zor.

Xiaomi 3.5mm ANC
Referans için doğru mu bilmiyorum ama dışarıda müzik dinlemek için ideal. Bir de kulağı saran dediğiniz için şu ürünü inceleyin derim.
Kz zs10 pro
Bu da gayet iyi diyor kullananlar ama denemedim.
Teşekkür ederim.

aimnil

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
961
Teşekkür ederim hocam.
Anlayanı bulmak bulduğumuzda cevap vermesi gerçekten çok zor.

Teşekkür ederim.
Referans kulaklık diyorsun bununla ilgilenen genelde profesyoneller ve onların ki epey pahalı anlayan için bile zor soru :) denemekten başka şansın yok gibi duruyor :)