300-400 Tl arası android telefon.

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
HTC 7 Trophy öneririm çok güzel telefon. Windows Phone ama dili ingilizce. Sorun olmaz bence back, next, yes, no falandır altı üstü. O da pek zor olmasa gerek.

kingofm2

Asistan
Reaksiyon puanı
0

GoByMe

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Abi wp ile ilgilenmiyorsan de 520 demeyelim sana

S

SDN Okuru

SDN Okuru
o fiyata seni 2-3 yıl idare edecek androidli telefon bulamazsın. Alacağın 0 androidli telefon seni sinir hastası edecektir. Özellikle samsung telefonların 500 liralığı bile fena kasar. Ya bütçeyi artırıp ciddi bir android telefon alacaksın ya da 2. el düşüneceksin veya 3. alternatif lumialara bakacaksın. Hepsine de hayır diyorsan sana kolay gelsin bulursan öyle bir telefon haber ver ben de alayım bir kamyon.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bazı arkadaşlar ısrarla Lumia 520 'yi önermiş. Aradaki farkı onlar ödeyecekse bence çok mükemmel bir seçim olacaktır :D

GoByMe

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Bazı arkadaşlar ısrarla Lumia 520 'yi önermiş. Aradaki farkı onlar ödeyecekse bence çok mükemmel bir seçim olacaktır :D

Abi şöyle düşünelim 300tlye android aldın. Ucuz bir samsung. 2ay sonra baktın interneti berbat, hiç bir uygulama açmıyor, kasılıyor, wifi pert. Telefoncuya gittin adam diyor kimse artık bunlardan almıyor 50tl vereyim diyor. İki şansın var ya 250tl zarar ya da o telefonu kullanmak. Abi android en az 800tl olacak. Bi atrixi öneririm 400tlye bulunabilir.

kingofm2

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Abi şöyle düşünelim 300tlye android aldın. Ucuz bir samsung. 2ay sonra baktın interneti berbat, hiç bir uygulama açmıyor, kasılıyor, wifi pert. Telefoncuya gittin adam diyor kimse artık bunlardan almıyor 50tl vereyim diyor. İki şansın var ya 250tl zarar ya da o telefonu kullanmak. Abi android en az 800tl olacak. Bi atrixi öneririm 400tlye bulunabilir.

gigabyte g-smart rio r1 nasıl?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben 2 haftadır u8850 yi kullanıyorum 300 tl ye hb den aldım hiçbir problemim yok şuana kadar kasma donma yok söylendiği gibi :) sadece android sürümü 2.3.7 ics ve jb custom romlar var piyasada ama sorunları falan oluyomuş ben denemedim. 2.3.7 rootlu bir rom yükledim çok rahat çalışıyo tavsiye ederim daha iyisini bu fiyata bulamassın

tribunshop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sıfır telefon istiyorsan biraz daha paraya kıyman lazım

GoByMe

Asistan
Reaksiyon puanı
21
[MENTION=213583]kingofm2[/MENTION] abi ne olursa olsun kağıtta yazan özelliklerden önce markaya bak sana teknik servis sıralamamı söyleyeyim nokia, huawei, samsung da şans işi bazen çok iyi oluyor bazen gönderdiğine pişman oluyorsun. Gigabyte de öyle yani iyi bir yetkili servisi yok, sağlam bir arayüzü yok ramden çok yer, güncelleme gelmez, yani ikinci el al ama marka bir tel al tavsiyem

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben de telefon alacağım 300 400 tl lik ne önerirsiniz :helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende sana katılıyorum bende kendime almıştım ama bir sorunla karşılaştım telefonun fabrika ayarlarını geri yükleyince telefon usb yapmaz oldu garantiye gönderdim bende bekliyoruz bakalım ne olacak ama güzel bi telefon memnun kaldım

Alcyone

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Samsung Galaxy Mini veya Ace öneririm ama unutmamalısın ki o fiyata Android seni sinir edecektir. Line, Viber vb. Android 2.3 ve altı sürümlerde dehşet kasmaktadır. Tek kasmayan Whatsapp ki ondada sesli konuşma yok. Bir süre Ace kullandım ve sinir olmamak elde değil. Eğer acil ihtiyacın yoksa bence 800-900 liraya kadar artırıp bütçeni daha kaliteli bir şey al. Yoksa yere atıp kırarsın telefonu. :yes: Zaten satsan 100 lira vermezler ona.

İkinci el iPhone 4S'de alabilirsin. İşini görür ve akıcılık tatmin eder.

kestal

Doçent
Reaksiyon puanı
35
Valla benim tavsiyem Asus zenfone4 çıkacak bir kaç gün sonra turkcellden al.449TL 1GB RAM 5MP kamera var bu fiyata bu özellikte başka telefon bulamazsın sana söyliyim.Ha bu arada hepsiburada.com ada gelmiş fakat fiyat orada 499tl :thumbup1:

pilger

Doçent
Reaksiyon puanı
11
Hocam hiç kasmadan tanıdık ettik bir yerden bulabiliyorsanız veya çok güvenilir bir satıcıya denk gelirseniz batarya problemi olmayan bir iphone 3gs alın eski telefon yalan yok ama bu fiyat aralığında alabileceğin her android telefondan en az 5 kat daha iyi çalışır. Bende var diğer telefonun sarjı bittiği zaman ara sıra kullanırım facebook vs programlarda bazen kastığı oluyor ama ne yalan söyleyeyim asphalt bile oynamışlığım var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dark evo e40 super bir telefon ramınn dusk olmasına bakma kasma yok oneriirm yani

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galaxy mini alma bende var mini 2 değil mini 1 var bende cok kotu whatsapı 15 saniyede acıyor vb vb ama oyun oynamam diyosan al bende oynamıyom internete girceksen cok iyi bir performans bekleme aşağıda yazıcagım telefonlara bak
sony xperia e
sony xperia e1
sony xperia st 23 miro
dark evo e40 marka iyi değil ama ozelliklerine bak ama servis falan bulman zor olur önermiyorum
samsung galaxy mini yada mini 2 alabilirsin ama oyun olarak miniye aa subway surf temple run yüklenmiyor android 2.2 cunku
galaxy mini 2 ye yuklenıyor ama cok cok iyi bir performans bekleme
telefonun hayırlı olsun

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77

GORT

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Kardeş 450 tl altı android cihazlardan hiçbirini önermem, alabiliyorsan bunu al, hem android 5 güncellemeside alacak, işlemcisi ve özellikleri gayet güzeldir.

Galaxy core prime
şu anda fiyatı 549 tl
Samsung Galaxy Core Prime G361 Fiyatı - Taksit Seçenekleri
resmen saçmalamışsın o fiyat aralığında SAMSUNG önerip diğer markalara çamur atmışsın asıl SAMSUNG için kötü yorumlar var LENOVO yada Quatromobile daha iyi seçenek alternatif olarak ZTE...