30 Mart'ta hangi parti, hangi belediyeyi aldı?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
van çok ayıp etti van devletten hizmeti zor görür artık

Tükenir Kalem

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Kesinlikle sahibinden beklenmeyecek derecede doğru bir tespit. Bu, Erdoğan'ın aklına yeni gelmiş olabilir, fakat kendisinden ve dolayısıyla sizden önce bu tespit yapılmıştı. Fakat buna amel edilmedi. Onun yerine ne denildi?

Neymiş efendim kesinlikle sahibinden beklenmeyecek doğru bir tespitmiş !! Bak bak baak.Bu dolaylı yoldan şu demek "Vay be i7_core benim hoşuma gidecek bir yorum yapmış.Şuna bir doğru diyeyim,sonra gene bu lafın üstünden eleştiri yapayım" :)

İşine geldi diye doğru tespit olarak algıladın değil mi ? Gözünü açayım senin,bu tespitimi ben CHP nin zamanında yaptıklarına,İnönü'nün yaptıklarına ithafen yaptım.Benim bu tespitim doğru olmakla kalmayıp,senin tüm dediklerini de yerin dibine sokar.Senin istediğin karmaşa ya,işte bu tespit o karmaşayı ortadan kaldırır.Biz ölümleri kaldırdık,biz şehitleri ve ölen gerillaları engelledik.Sen ve tarafların bundan gocunmuş,üzülmüşler.Sana diyecek pek birşeyim yok,sen burada konuşmaya devam et.Ancak buna gücün yetiyor zaten :) Üzüldüğüm şey o ki birkaç kişi dışında sana inanan da yok,karşında milyonlar var.Kiminle oyun oynuyorsunuz ?? :D

Tükenir Kalem

Doçent
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=80664]kpln04[/MENTION] de yorumumu beğenmiş :) İlginç.Ben adaleti olduğu gibi önlerine sunduğumda kimse beğenmiyor,ama kendileri bundan pay çıkartabildi mi yorumlarım doğru oluyor,beğeni alıyor.Hala anlamadılar galiba,biz tarafları değil gerçeği savunuruz.İşimize gelince beğenip,işimize gelmeyince reddetmeyiz yani.Birilerinin TAM TERSİYİZ yani :)

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Neymiş efendim kesinlikle sahibinden beklenmeyecek doğru bir tespitmiş !! Bak bak baak.Bu dolaylı yoldan şu demek "Vay be i7_core benim hoşuma gidecek bir yorum yapmış.Şuna bir doğru diyeyim,sonra gene bu lafın üstünden eleştiri yapayım" :)

Sözlerinden dönenler bugün meydanlarda yiğit olmuşlar, efe olmuşlar. Kardeşim bu söz de yakışmıyor söylemeye ama; eveleme geveleme yapmayalım, cevabınız varsa onu söyleyin. Sizin yeni uyandığınız, ya da uyanmış gibi yaptığınız bu gerçek yıllardır ortada. "Usta"nız da bu gerçeği göremeyecek kadar "saf"mış ki, yıllardır "örgütle görüşen ş******dir" diyor. Siz onu o zaman da alkışlıyordunuz, şimdi "tabii ki görüşeceğiz" diyor yine alkışlıyorsunuz. Sonra da asrın keşfini yapmış gibi, "Kürtler insan yerine konmadı".. Konmadıysa siz koymadınız; yıllardır "örgütle görüşen ş****dir" çığlıklarına "yürü be koçum" diye destek veriyordunuz? Biriniz de çıkıp "usta"nızı uyarmadı, usta baka böyle saçmalama, sonuçta Kürtler de bizim kadar insan.. demediniz, şimdi meydanda yiğit rolü oynuyorsunuz.

Diyorum ki sizin bu körlüğünüz yüzünden binlerce insan öldü, keşke uyandığınız bu gerçeği yıllar önce fark etseydiniz de o kadar insanımız ölmeseydi; buna karşılık sen diyorsun ki "ölümlerin durmasına gocunmuşsun". Allah'ım, sen gerçek misin? :) Tabii ülkenin maddi manevi kayıpları da sınırsız.. Siz bugün yeni keşfetmiş gibi yaptığınız bu gerçeğe yıllar önce kulak assaydınız, şu anda ülkenin konumu da çok farklı olurdu.

"Ey Ammar! Eğer bütün insanları bir yol tutturmuş gidiyor görürsen, Ali'yi de tek başına bir yol tutturmuş gidiyor görürsen, sen Ali'nin peşinden git, insanlardan müstağni ol". Hz. Muhammed. Size kalsaydık, üç beş kişilik Nuh'un gemisinden inip de boğulup helak olan milyonlarla beraber olurduk.

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
@kpln04 de yorumumu beğenmiş :) İlginç.Ben adaleti olduğu gibi önlerine sunduğumda kimse beğenmiyor,ama kendileri bundan pay çıkartabildi mi yorumlarım doğru oluyor,beğeni alıyor.Hala anlamadılar galiba,biz tarafları değil gerçeği savunuruz.İşimize gelince beğenip,işimize gelmeyince reddetmeyiz yani.Birilerinin TAM TERSİYİZ yani :)
her söylediğin doğru olamaz öyle değil mi?biz doğruya doğru yanlışa yanlış deriz.Bu beğenmediğimiz/sevmediğimiz insanların söylediği sözler bile olsa.

Tükenir Kalem

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Sözlerinden dönenler bugün meydanlarda yiğit olmuşlar, efe olmuşlar. Kardeşim bu söz de yakışmıyor söylemeye ama; eveleme geveleme yapmayalım, cevabınız varsa onu söyleyin. Sizin yeni uyandığınız, ya da uyanmış gibi yaptığınız bu gerçek yıllardır ortada. "Usta"nız da bu gerçeği göremeyecek kadar "saf"mış ki, yıllardır "örgütle görüşen ş******dir" diyor. Siz onu o zaman da alkışlıyordunuz, şimdi "tabii ki görüşeceğiz" diyor yine alkışlıyorsunuz. Sonra da asrın keşfini yapmış gibi, "Kürtler insan yerine konmadı".. Konmadıysa siz koymadınız; yıllardır "örgütle görüşen ş****dir" çığlıklarına "yürü be koçum" diye destek veriyordunuz? Biriniz de çıkıp "usta"nızı uyarmadı, usta baka böyle saçmalama, sonuçta Kürtler de bizim kadar insan.. demediniz, şimdi meydanda yiğit rolü oynuyorsunuz.

Diyorum ki sizin bu körlüğünüz yüzünden binlerce insan öldü, keşke uyandığınız bu gerçeği yıllar önce fark etseydiniz de o kadar insanımız ölmeseydi; buna karşılık sen diyorsun ki "ölümlerin durmasına gocunmuşsun". Allah'ım, sen gerçek misin? :) Tabii ülkenin maddi manevi kayıpları da sınırsız.. Siz bugün yeni keşfetmiş gibi yaptığınız bu gerçeğe yıllar önce kulak assaydınız, şu anda ülkenin konumu da çok farklı olurdu.

"Ey Ammar! Eğer bütün insanları bir yol tutturmuş gidiyor görürsen, Ali'yi de tek başına bir yol tutturmuş gidiyor görürsen, sen Ali'nin peşinden git, insanlardan müstağni ol". Hz. Muhammed. Size kalsaydık, üç beş kişilik Nuh'un gemisinden inip de boğulup helak olan milyonlarla beraber olurduk.

Sallama ve uydurma konusunda master yaptın,diyecek bir şey yok :)

Tükenir Kalem

Doçent
Reaksiyon puanı
2
her söylediğin doğru olamaz öyle değil mi?biz doğruya doğru yanlışa yanlış deriz.Bu beğenmediğimiz/sevmediğimiz insanların söylediği sözler bile olsa.
Sende çıkarcı politika konusunda master yaptın :) ikinize de tebriklerimi sunuyorum..

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Hiçbir şey okumadan ve de okumadığını itiraf ettiği halde yorum yapmaya devam ederek, hiçbir delil getiremeden, hiçbir bilgi sahibi olmadan, getirilen delillere hiçbir cevap veremeden; sadece ve sadece dayanaksız hakaret, çocukça ve kabadayıca bir üslupla cevap veren arkadaşlar, AKP'nin ahlakını, edebini, düşünme şeklini, bilgi birikimini de ortaya koymuş oluyorlar. Böylece oy verdiğimiz için bizi günden güne daha da çok pişman etmeye devam ediyorlar.

İtiraz edecek olanlar şunu düşünsünler önce, iki tane örnek:

Ben: "Sizin Kürtleri daha yeni fark etmeniz yüzünden onlarca insan öldü keşke ölmeseydi".
Birisi: "Ölümlerin bitmesinden gocunuyorsun".

Alaka kurabilen bana anlatsın rica ediyorum. Ne diyebilir ki bir insan buna karşılık? Diğer örnek:

Birisi: "Kimlikleri yok diye yıllarca gelemediler"
Kültür Bakanlığı: "4 milyona yakın insan geldi"
Birisi: "Cevabını verdim"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...