3 ünden biri ama hangisi size bırakıyorum ?

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Bence Samsung Daha Güzel Özellik Bakımından Diğerlerinden Daha İyi Ben Olsaydım Samsungu Alırdım Ama Benim Tercihim Masaüstü Pc Oyunlar Bakımından Hem Parçası Kolay Bulunuyor Hemde Laptop Parçalarına Göre Daha Uygun Fiyatlarda

icakir86

Asistan
Reaksiyon puanı
1
aynı msi ı arkadaşım aldı haftasına servise gitti ekranda problem oluyodu renkler bir anda bozuluyo sonra geri geliyodu ama oyunlarda herhangi bi prob olmuyodu tamir oldu geldi şimdi bi sıkıntı yok ama şahsen ben tavsiye etmiyorum.

mangun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla arkadaşlar 2 foruma açtım bu konuyu burası samsungcu öbür taraf full msi al diyor benim aklımdan geçenler şunlar öbür siteye yazdıgımı aynen yapıştırayım buraya :

hocam aslında ben dış görünüş ve markaya güvenerek samsung içimden geliyor ama herkes msi diyor msi den farkı sadece ekran kartı samsungun.

Msi ın ekran kartı sıralamada 57.sırada samsungunki 63.sırada fazla bi fark yok ama neden herkes msi diyor anlamadım benim bilmediğim başka bir özelliği var mı ek olarak samsung da 8 gb da ssd bulunuyor kafam almıyor ???

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
İstediğiniz ekran kartı olsun içlerinde MSIinki full hd ekrana sahip. Yani gerisi yalan... İlla bu üçü ise MSI

mangun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam full hd demişsinizde ben oyunları yüksek kalitede oynatırsam pc kasacak ondan en fazla medium kalitede oynatacağım için full hd arka plana gidiyor diye düşünüyorum yanlışım varsa düzeltin.
Bu arada illa bu üçü deil sizinde tavsiyelerinizi alabilirim :)

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Eğer ortada oynayacaksan oyunları neden bunu alıyorsun o halde :D Yarısı parasına bulabilirsin mesela.. MSI'ı ultra x16AA falan açmadığın sürece kasmaz günümüzün oyunlarını. Film izleyeceğim demişsin o halde FullHD olması çok önemli ben laptopumda izlediklerimden tiksiniyorum çünkü eski bir teknoloji bir de LCD. Led gerçekten tatmin edici görüntü sağlıyor. Asıl merak ettiğim senin bu bilgisayarı yerinden oynatıp oynatmayacağın? :D Çok ihtiyacın yoksa cidden laptop alma. http://www.monsternotebook.com.tr/MS-1762-GTX670M-MONSTER®-Q63MS-17627-430227-434341.html
oldukça mükemmel fiyatı biraz aşıyor senin düşündüklerini ancak eğer makulse senin için bence bunları düşün çünkü tam bir canavar

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
hepsi hemen hemen aynı sağlam olsun acer al:D
ancak şahsi fikrime göre en iyi oyun laptopları monster laptoplardır araştır bu markayı :D

mangun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vay baboooo :D hocam dediğin gibi aşıyor biraz kendimle çelişkiye düştüm yorumlarda :D oyun kalite hız istiyorum ama seninde attığın keseyi aşıyor :D

Dea

Profesör
Reaksiyon puanı
35
Msı Diyorsunuzda Bu Sitedekinin
İşletim Sistemi (Yazılım):FreeDos
Yani Yanında Yazılım Cdsini Vermiyor Boşuna Alma Bence Alıcaksanda Bildik Yerden Al İnternetten Her Siteden AlışVeriş Yapılmaz Bence Vatanda Samsung Al Sen Yoksa Birde İşletim Sistemine Para Ver Uğraş Dur Başın Ağrır

FreeDos Hakkındada Bilgilendireyimde Seni Sonra Başın Ağrımasın
Free Dos ile ilgili kısa bir bilgi verecek olursak; Microsoft’un 1999′da MS-DOS’u geliştirmeyi durdurması üzerine serbest DOS’u yaşatmak için doğmuş GNU Genel Kamu Lisansı kapsamında açık kaynaklı gelişmiş bir DOS tabanlı işletim sistemidir. Amacı DOS ile %100 uyumlu olmaktır ve bu hedefe neredeyse tümüyle ulaşılmıştır. Bu işletim sistemi ile yine açık kaynaklı Arachne web tarayıcısını kullanarak, çok eski bilgisayarlar ile İnternete son derece ucuza bağlanmanız mümkündür. Daha fazla bilgi için Wikipedia sayfasını ziyaret edin.
Bilgisayarların Free Dos olarak satılmasındaki amaç, insanlara dilediği işletim sistemini kurma özgürlüğü sunmaktır. Ayrıca işletim sistemine para vermediğiniz için ortalama 200 TL daha az para ödersiniz. Örneğin size, bilgisayarın yanında Windows 7 sürücü cdsi verilse, siz bilgisayarınıza Windows 7 yükleyeceksiniz. O zaman özgürlük dediğimiz şeyin ne anlamı var?. Free Dos olması en çok GNU/Linux kullanıcılarının işine yarıyor diyebilirim. Sonuçta Windows kullanıcıları işletim sistemi için yine para ödemek zorunda kalıyorlar. Korsan kullanmak istemiyorlarsa tabi ki.
Free Dos ile satılan bilgisayarların yanında sürücü gelmediği için ve sürücü kurulmadan internete bağlanılamayabilir. Bunun da çözümü gayet basit. Bir arkadaşınıza rica edip kullanmayı istediğiniz işletim sisteminin sürücülerini sizin için bilgisayarı satan firmanın internet sitesinden indirsin veya üşenmeyip bir internet kafeye gidip sürücüleri kendiniz usb belleğe indirin. Bu kadar şeyle uğraşamam kardeşim, uzun iş derseniz ikinci bir alternatif daha var. Free Dos bilgisayar almaya çalışmak için kendinizi kasmayın. Yanında işletim sistemi satılan bir bilgisayar

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
verdiğiniz 3 Notebook modelide Stabilite ve dayanıklılık bakımından en zayıf seri notebook serileridir.

neden derseniz Oyuni Torrent ve film demişsiniz. bu demektirki uzun süre bilgisayarın donanımlarına ciddi yük ile kullanacaksınız. oyun grafik vb. yorucu uygulamalar notebook vb model cihazların baş düşmanıdır. çünkü bu tip cihazlar normal pc lere göre daha mikro ölçekte üretilmekte ve dolayısıyla daha dayanıksızdırlar. bu yüzden daha kısa sürede arıza gösterme şansı yüksektir.

dolayısıyla bahsettiğiniz işlemler için daha verimli çalışabilecek bir seri notebook kullanmanız bence daha doğru bir seçim olacaktır.

Belki biraz kriterlerim size üst gelebilir ama bahsettiğiniz işlemler için, Lenovo Thinkpad Dell, XPs yada Latitude, veyahut HP probook serisi biçilmiş kaftandır.

bu cihazlarla daha uzun ömürlü ve daha verimli kullanırsınız..
çünkü bana göre oyun vb. grafik ağırlıklı işler için sradan bir notebook ktercih edilmemeli..

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Yani Yanında Yazılım Cdsini Vermiyor Boşuna Alma Bence Alıcaksanda Bildik Yerden Al İnternetten Her Siteden AlışVeriş Yapılmaz Bence Vatanda Samsung Al Sen Yoksa Birde İşletim Sistemine Para Ver Uğraş Dur Başın Ağrır

İşletim sistemine para ver derken? :D İnsanları böyle yanlış yönlendirmeyiniz lütfen ya..

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
MSI diyorum ben, windows 8 promosyon kodu bulursanız 29 TL'ye alıp orijinal windows 8 de yüklersiniz..

Promethium

Doçent
Reaksiyon puanı
67
3. linkteki resim ofsayt. :D

v2-63180.jpg

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Ben Sadece Bu Sitedeki Msi Bilgisayarın Yazılımı Yok Diye Dedim Oyun İçin Kullanıcaksa Windows Şart

Tamam işletim sistemini eşten dosttan abi win7 cdsi versene diyerekten talep edebilir ve 15dk da yükleyebilir. Zaten bilgisayarı kullanıcam diyorsa her ay format atar muhtemelen :D

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4

FreeDos Hakkındada Bilgilendireyimde Seni Sonra Başın Ağrımasın
Free Dos ile ilgili kısa bir bilgi verecek olursak; Microsoft’un 1999′da MS-DOS’u geliştirmeyi durdurması üzerine serbest DOS’u yaşatmak için doğmuş GNU Genel Kamu Lisansı kapsamında açık kaynaklı gelişmiş bir DOS tabanlı işletim sistemidir. Amacı DOS ile %100 uyumlu olmaktır ve bu hedefe neredeyse tümüyle ulaşılmıştır. Bu işletim sistemi ile yine açık kaynaklı Arachne web tarayıcısını kullanarak, çok eski bilgisayarlar ile İnternete son derece ucuza bağlanmanız mümkündür. Daha fazla bilgi için Wikipedia sayfasını ziyaret edin.
Bilgisayarların Free Dos olarak satılmasındaki amaç, insanlara dilediği işletim sistemini kurma özgürlüğü sunmaktır. Ayrıca işletim sistemine para vermediğiniz için ortalama 200 TL daha az para ödersiniz. Örneğin size, bilgisayarın yanında Windows 7 sürücü cdsi verilse, siz bilgisayarınıza Windows 7 yükleyeceksiniz. O zaman özgürlük dediğimiz şeyin ne anlamı var?. Free Dos olması en çok GNU/Linux kullanıcılarının işine yarıyor diyebilirim. Sonuçta Windows kullanıcıları işletim sistemi için yine para ödemek zorunda kalıyorlar. Korsan kullanmak istemiyorlarsa tabi ki.
Free Dos ile satılan bilgisayarların yanında sürücü gelmediği için ve sürücü kurulmadan internete bağlanılamayabilir. Bunun da çözümü gayet basit. Bir arkadaşınıza rica edip kullanmayı istediğiniz işletim sisteminin sürücülerini sizin için bilgisayarı satan firmanın internet sitesinden indirsin veya üşenmeyip bir internet kafeye gidip sürücüleri kendiniz usb belleğe indirin. Bu kadar şeyle uğraşamam kardeşim, uzun iş derseniz ikinci bir alternatif daha var. Free Dos bilgisayar almaya çalışmak için kendinizi kasmayın. Yanında işletim sistemi satılan bir bilgisayar

Bende MSI diyecektim film için ekran Full HD,hemde oyun için ekran kartı iyiydi.Arkadaş açıklamış.Başka MSI'lara bak bence...

Cliqqer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende laptop veya desktop pc arıyodum bakınırken [MENTION=70517]karacaerc[/MENTION] sağolsun monstere gösterdi :D