Samsung 3 telefon arasında kararsızım help

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Baris abi

Üyecik
Samsung a51 red mi 9pro ve huawei p40 lite bu 3 telefon arasındaçok kararsızım hangisi hangi konularda daha iyidir şahsen ben resim cekilmeye hıza önem veriyorum fazla oyun oynamam yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekürler

Erenist2020

Profesör
Samsung a51 red mi 9pro ve huawei p40 lite bu 3 telefon arasındaçok kararsızım hangisi hangi konularda daha iyidir şahsen ben resim cekilmeye hıza önem veriyorum fazla oyun oynamam yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekürler
A51 ile P40 lite ı salla.Bir tanesinde Google servisleri yok,bir tanesi ömür törpüsü bir cihaz.Sana tavsiyem Redmi note 9 Pro al geç.

İkaya

Üyecik
Yasaklı
32 gb isimi görmüyor ama
Ne yapacaksınız da işinizi görmüyor? Telefona be yükleyeceğinizi söyleyin ben de yeter mi yetmez mi söyleyeyim. 32 gb kullanıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam yapmayın iPhone alacaksanız en az 8 hatta 8 Plus almalısınız. Sene 2020. İphone 7 alan var mı?
Alınır. En az 4 yıl gideri var. Android telefon 4 yılda internete giremez hale gelir.

Hakantoris

Profesör
Ne yapacaksınız da işinizi görmüyor? Telefona be yükleyeceğinizi söyleyin ben de yeter mi yetmez mi söyleyeyim. 32 gb kullanıyorum.

Alınır. En az 4 yıl gideri var. Android telefon 4 yılda internete giremez hale gelir.
2016'nın 4.çeyreğinde çıkmış cihaz 2024'e kadar mı gidecek. iPhone 6 bile 2015'te çıktı 2020'de fişini çektiler.

Note 9 pro alın derim.

Ne İnternete giremez hale gelir şuan evde 7 yıllık note 2 m İnternete giriyor ve işimi görüyor(Kullanmıyorum anneme verdim oda sadece İnternete girip haberlere bakıyor)

Huawei bence bu saaten sonra tercih etme artık Huawei Google dan banlandı ve eskikisi kadar popüler değil ve içersinde Google olsa bile Google güncellemeleri geç gelicek Samsung alacak isen Samsung'un ekranı aşırı pahalı bir ekran 750tl diğer parçaları aynı şekilde pahalı fakat Xiaomi parça fiyatları burdaki telefonlardan daha ucuz tercihini yaparken parça fiyatı ucuz olanı seç ilerde arza vs yaparsa sana ucuz maliyet çıkarsın

Son mesajlar