3 gündür internetim yok ?

Bu konuyu okuyanlar

kutup95

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Cuma akşamı saat 11 sularında internetim keslidi , bu gün pazar ve hala internetim yok

okuduğum kadarıyla redhack saldırısı vs. olmuş , çoğu yerde 2 saatlik kesintiler oluyorken bende neden 3 gündür net yok anlamış değilim ;

Bağlanmaya çalıştığım tarayıcı sürekli hatalı kullanıcı adı ve şifre hatası ile ttnet.com 'a yönlendiriyor

2 hafta önce bireysel abone oldum ve bu sorun ile 3 gündür tüm işlerim aksadı , ttnet destek moderetörünün konuyla ilgilenmesini rica ediyorum ...

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Modem ayarlarınızı kontrol ettiniz mi?

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
usta ilk defa bireysel abone olduğum için ilk defa modem kullanıyorum ; yani ayarlama vs. pek bilmiyorum

Peki şöyle bir soru sorayım size;

Modemin hangi ışıkları yanıyor? Özellikle internet ışığı yanıyor mu?

xyz10ur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu saldırı veya kesinti her neyse onunla ilgisi yok sizin durumun iss yada modem kaynaklı muhtemelen

kutup95

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu saldırı veya kesinti her neyse onunla ilgisi yok sizin durumun iss yada modem kaynaklı muhtemelen

zamanlama aynı olunca ben onunla bir alakası olduğunu düşünmüştüm

Peki şöyle bir soru sorayım size;

Modemin hangi ışıkları yanıyor? Özellikle internet ışığı yanıyor mu?

adsl ve internet ışıklarından bahsediyorsunuz tahminimce , ışılar yanıyor ; tarayıcıdan girmeye çalışınca ttnetin yanlış kullanıcı adı ve şifre destek bölümüne yönlendiriyor.

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Sizde sıkıntı yok öyleyse.TTnet'i arayın isterseniz.

xyz10ur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4440375 arayarak destek alabilirsiniz ( dakikası 40 kr mu ne çok bekletirlerse biraz tuzlu olabilir) orada sorun yok derlerse modeme reset atıp kullanıcı adı şifreyi yeniden girip deneyebilirsiniz o da olamzsa başka bir modem bulma şansınız varsa onla denersiniz biizzat başıma geldi de

kutup95

Asistan
Reaksiyon puanı
0
4440375 arayarak destek alabilirsiniz ( dakikası 40 kr mu ne çok bekletirlerse biraz tuzlu olabilir) orada sorun yok derlerse modeme reset atıp kullanıcı adı şifreyi yeniden girip deneyebilirsiniz o da olamzsa başka bir modem bulma şansınız varsa onla denersiniz biizzat başıma geldi de

hocam numara cevap verse neler neler söyleyeceğim ama :) sürekli meşgulde

--- Mesaj Güncellendi ---

sorun benden mi kaynaklı sizce ?

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Verdiğiniz bilgilere bakılırsa, hayır.

kutup95

Asistan
Reaksiyon puanı
0
millet söverdide anlamazdım sadece 2 hafta kullandım düştüğüm duruma bak :)

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Sanırım modem ayarlarında sorun var. Yani modemi tekrar kurup kullanıcı adı ve şifreni tekrar girmen gerekiyor. Nasıl yapılacağını bilmiyorsan en iyisi [MENTION=113509]TTNETDestek[/MENTION] sana yardımcı olsun.

CEZALAND

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Modemi reslediniz mi? İnternet geldiğinde (24:00 gibi gelmiş) bende hala yoktu ve 03:00 a kadar gelmedi ta ki ben modemi resleyene kadar.

snl_007

Asistan
Reaksiyon puanı
1
zamanlama aynı olunca ben onunla bir alakası olduğunu düşünmüştüm

adsl ve internet ışıklarından bahsediyorsunuz tahminimce , ışılar yanıyor ; tarayıcıdan girmeye çalışınca ttnetin yanlış kullanıcı adı ve şifre destek bölümüne yönlendiriyor.

bırak tteneti kendin çoz onlara işin kaldıysa yandın .:D:.
kardeş modeme reset at bekle gelir eğer yine aynı hata veriyorsa modem sayfasına gir kullanıcı adı şifreni gir buyuk ihtimalle sana verdeikleri kağıtta yazar... modem sayfasınıda modem kullanma kılavuzunda öğrenebilirisin... eğr şifreni bilmiyosan veya bulamıyosan ttneti araman lazım sor öğren tabi arayabilirsen :D

hakan1987

Asistan
Reaksiyon puanı
8
sana ttnetin söyleyeceklerini söylemeye başlıyım ....

alo ıyı gunler beyfendı (şikayetı ılletıgın anda şunu dıyecekler)

efendım önce modemınızı kapatın fışını çekın 20 sanıye bekleyın ...
(fışı taktıgında modemde halla ınternet yoksa)

ordan modem bılgılerını resetlicek olmazsa arıza kaydı alıcak

sen bu dedıklerımı denede en azından bekleme telefonda dun gece kımse bulamadı ttneti malesef =)

kutup95

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yardımlarınız için teşekkür ederim ; sorun modemdeymiş, biraz kurcaladım ve internet geldi :)