3-4 yıl gidecek telefon arıyorum bütce 900 tl

beratcan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaslar telefon alcagım 14-15 eylülde. 3-4 yıl gitsin dayanıklı olsun,kamerası iyi olsun,ekran en az 4,3 olsun,( büyük ekran tercihim). şarj yogun kullanımda 1 gunumu cıkarmalı( yogun kullanmam genellikle). şimdilik aklımda xperia L,lg optimus 4x hd, l9,felan var. sizinde önerilerinizi bekliyorum arkdaşlar...

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
nexus 4 al bir ömür rahat et, galaxy nexus kaç zamanlık telefon hala süper yani galaxy nexus 2012 nin başında tanıtılmıştı. stabil ve uzun ömürlü android telefon istiyorsan nexus 4 :yes:

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
3-4 yıl gidecek Android telefon bulman imkansız. Onlar içinde Xperia L'yi tercih ederdim.

KaGe LoRd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Uzun süreli giden telefon deyince aklıma hep iPhone geliyor. Ama sanırım bütçen 1000 TL civarında. Nexus 4 alabilirsin.

promidal

Profesör
Reaksiyon puanı
11
3-4 yıl android telefon gitmez mecbur iphone alacan..

beratcan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar neden gitmesin ki 3 yıl düzgünce kullanırsak? benim kullanacagım günlük en fazla 2 saat oda oyun oynayarak, internete girerek. kamera önemli bide. xpreia l ve lg var kafamda. siz de 900 tl ve altı telefon önerirseniz sevinirim.

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Evet arkadaslar telefon alcagım 14-15 eylülde. 3-4 yıl gitsin dayanıklı olsun,kamerası iyi olsun,ekran en az 4,3 olsun,( büyük ekran tercihim). şarj yogun kullanımda 1 gunumu cıkarmalı( yogun kullanmam genellikle). şimdilik aklımda xperia L,lg optimus 4x hd, l9,felan var. sizinde önerilerinizi bekliyorum arkdaşlar...
iPhone 4S veya iPhone 5 al yakın zaman da düşük bütçeli kullanıcılar için ucuz iPhone'lar çıkacak. Uzun kullanım için iPhone diyorum android kullanıcısı olarak. Android güven vermiyor pek :)

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Nexus4 al bütün ihtiyaçlarını görür hafıza dışında

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Arkadaslara katiliyorum nexus 4 al kasma da yapmaz

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708

3-4 YIL HİÇ BİR ANDROİD TELEFON GÖTÜRMEZ. AMA 3 SENE RAHAT GÖTÜRCEK BİR TELEFON VAR ODA NEXUS 4 DİGER MODELLERE MARKALARA BAKMA ÇÜNKÜ BELLİ BİR SÜRE SONRA RAM LARI YETMİYOR ARAYÜZ KULLANDIKLARI İÇİN NEXUS 4 DE ARAYÜZ YOK BU YÜZDEN GAYET HIZLI VE GÜNCELLEME SORUNUDA YOK SEN NEXUS 4 AL 3 SENE RAHAT RAHAT TAKIL....:thumbup:

beratcan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar öneriler için tesekkurler ama bütce 900 lira nexus 4 1000 lira üzerinde bide ben nexusu beğenmedım. tablet gibi aynı arayuzu benım tabletım var zaten. siz dayanıklılık olarak hangı telefonu öneriyorsunuz maxx 900 tl önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar. şimdiden tesekkurler...

beratcan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar xperia l ve xperia ion da güzel kullanan kişiler nasıl anlatabılırelrmı bilgi verebılırlermı? lutfen telefonlar hakkında bilgi verın esırgemeyın cevapalrınızı :) ....

bluviaggiatore

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
benim eşim xperia neo kullanıyor gayet memnun ( andorid telefon ,galiba 2 sene bitti 3 e gidiyor ) . samsungtan uzak durmak lazım onu dip not olarak söyliyeyim

TakeRisks

Asistan
Reaksiyon puanı
0
nexus 4 alıcaksın,kafan rahat saf android ve ilk sana gelen güncellemelerin keyfiyle yoluna bakıcaksın :cool:

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
140
3-4 yıl gitsin diyorsan ya iPhone alacaksın ya Nexus alacaksın güncel takılayım diyorsan...

beratcan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güncel takılmak önemli değil benim için. sadece kamerası iyi fotoğraf çeksin, şarj 1-2 gün cıkarsın yeter.
xperia ion kullanan kişiler nasıl bir telefondur açıklarlarsa sevinirim. teşekkürler yorumlarınız için..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Oyun ve uygulama çok önemli değil ise fotoğraf önemli ise Lumia 720 öneririm. Şu an piyasadaki EN BÜYÜK lens açıklığına sahip. Gece çekimlerini çok etkileyen faktör diyorlar. O Fiyata daha iyi fotoğraf çekecek telefon zannetmiyorum varmıdır. Kullanımı hoş renkli bir telefon. Hele bir de Windows phonelar 2 seneye beklenildiği gibi gelişirse senin telefon 3 sene sonra büyük emektar diye anılır :D Yalnız Lumia 620 tehlikeli! 625 yurt dışında çıktı ve güncelliğini yitirecek.

beratcan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lumia 720 güzel telefon ancak lumia' ya lanet yağdırıyorlar:)... onun yerine gm discovery alın daha iyi diyorlar. discovery alıp yanına bide fotograf makinesimi alsam :)discovery sizce zorlamadan kullanıma kac yıl gider ??
şimdiden yorum yazanların ellerine saglık...

fatihrednight1

Doçent
Reaksiyon puanı
1
discovery sizce zorlamadan kullanıma kac yıl gider ??
şimdiden yorum yazanların ellerine saglık...

istediğin kadar gider kardeş,emin olabilirsin,önemli olan telefona gerçekten değer vermek,korumak ve güzel bakmak,en önemliside düşürmemeye çalışmak,heleki bulunduğun yerin zemini beton,mermer vb. ise,çünkü telefon nede olsa nokia 3310 veya vb. bir telefon değil :) şimdiki android,ios ve wp 8 telefonların çoğu dayanıksız bu konuda,mesela beton bir zemine düştükleri zaman ekranları çatlayabiliyor,camları kırabiliyor vb. vb.,asıl olan o yüzden deminde demek istediğim gibi telefona gerçekten iyi bakmak,bu her telefonda geçerli arkadaşlar,g.m discovery almanı bende tavsiye ederim açıkcası,ama 900 tl'ye 2. el sıfır gibi daha iyi bir telefonda bulabilirsin,mesela lg 4x hd,bu telefonuda tavsiye ederim,bir bak derim :)

Uakbacakcom

Asistan
Reaksiyon puanı
0
99 tl daha biriktirip nokia lumia 720de alabilirsin bence çok şık yada 2.el nokia lumia 920 alabilirsin

MelekSubaşı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
wp8 telefonlara bir bak derim. 2016 ya kadar tüm modeller güncelleme alacak.

beratcan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ya şimdi siz öneriyorsunuz lumia'yı ama başka sayfalarda kesinlikle almayın diyorlar. kendiliğinden kapanıyormuş telefon.( bu ram ve işlemci yetmezliğindenmi acaba? ) sizce alına bilir bi telefonmu lumia serisi? alırsam 720 alırım yok giriş seviyesi al derseniz 520 alıyım. 4x hd yi sordum burada 1150 tl dediler şaşırdım onu alacagıma s3 alırım 1150 tl m olsa :) evet arkadaşlar lumia hakkında yorumlarınızı bekliyorum sorunları neler? artılarıyla ve eksileriyle bekliyorum şimdiden teşekkürler yorumlarınız için. elinize saglık...

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
900 liraya 3-4 yıl götüren telefon olacağını pek sanmıyorum. WP8'lere bakmanı tavsiye ederim.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Galaxy S2 bende ikinci senesini doldurdu simdi ücüncü senesine dogru emin adimlarla ilerliyor. Haberiniz olsun :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim ilk başta Lumia 720 önermemin sebebi sesin pek uygulama ve oyunlarla ilgili olmadığını düşünmem. Millet forumlarda telefonunda oyun oynamak istiyor, çok çeşit olsun istiyor o yüzden windows phone kötülüyor. Haklılar da zaten. Ama sen telefonda daha çok kamera istiyor gibi görünüyorsun. O yüzden Lumia 720 önerdim. Lumia 520 'yi ise flaşı olmadığı için tavsiye etmem yoksa kamera ve flaşı dışında Lumia 720'den farkı pek yok.

beratcan1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar lumianın uygulamalarında temple run fruit ninja gibi oyunlar paralımı? parasız uygulamalar tatmin edermi ? söylermisiniz lumia alabilirim:)

2_pac

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben nokia yerine htc 8s diyorum.