28 Nisan CS:GO Güncellemesi

Bu konuyu okuyanlar

GoByMe

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Selamlar arkadaşlar, oyuna yeni gelen güncellemeden eminim haberiniz vardır fakat güncellemeyi ve getirdiklerinden bahsetmek istedim.

Önce neler değişmiş bir bakalım:

-- Chroma Kasası 3 eklendi.
-- Oyun içindeki blogda yer alan yazılar artık oyun dili ne ise o dilde gözükecek.
-- Molotof ve yanıcı bombanın hasar etkileri düzenlendi. Artık saniyede -40 hp damage verecek.
-- Terörist ve CT deki zırh aldığınız sıra çıkan sesler artık farklı olacak.
-- Şili'deki oyun serverleri aktif edildi.
-- Topluluk sunucularındaki uzatmaya giden maçlardaki oyunun çökme sorunu düzeltildi.

Evet güncelleme detaylarında göremediğime üzeldiğim maddeyle başlayalım. İstanbul'a artık bir sunucu açılması. Hepimizin oyundaki ortak sıkıntısı olan ping sorunun temel nedeni. Maça girdiğimizde karşıda 5 pingle oynayan adamlar var biz de 70-80 civarı ping :D ESEA'dan sonra benzer bir hamleyi de Valve'den bekledim ama gelmedi. Umuyoruz ki Lord Gaben bizlere bi kıyak geçer :D

Her yeni kasada olduğu gibi arkadaşlar almak istediğiniz skinler varsa pazarı gözden geçirmekte fayda var. Yeni skinlerden almak için elindekileri yok paraya satan insanlar şu an her yerde. Pazara bi göz gezdirin derim şansınız da varsa iyi bi kaç skin düşürebilirsiniz :D

Molotof hakkında da daha önce ne kadar damage verdiğini bilmiyorum ama saniyede 40 bayaa büyük bir rakam gibi gözüktü işin açığı..

T ve CT taraflarının zırh sesinin değişmiş olması da hoş bir şey belki ama oyunda çözülmesi gereken sorunların başında mı elbetteki hayır..

Yazıyı okduğunuz için teşekkür ederim arkadaşlar...

Sizin düşüncelerinizi de merak ediyorum... Kendi soru ve düşüncelerinizi de altta yazarsanız elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

İyi forumlar... :D

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
Şiliye bile sw açıyolar. Türkiyede sw yok. yazık

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
Benim anlamadığım rekabetçide basit eğlencede falan Xp verirlen Normal topluluk Sunucularında neden vermiyor ?
(Ruslarla anlaşmak Çok zor :) )

GoByMe

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Benim anlamadığım rekabetçide basit eğlencede falan Xp verirlen Normal topluluk Sunucularında neden vermiyor ?
(Ruslarla anlaşmak Çok zor :) )
Benim tahminim topluluk sunucularindaki verilen xp yi serverin sahibi belirleyebiliyor. Adam mesela xp ayarini yukseltir herkes hızlı bir şekilde level atlar. O yuzden sadece valve serverlarinda xp geliyor diye düşünüyorum.

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
Benim tahminim topluluk sunucularindaki verilen xp yi serverin sahibi belirleyebiliyor. Adam mesela xp ayarini yukseltir herkes hızlı bir şekilde level atlar. O yuzden sadece valve serverlarinda xp geliyor diye düşünüyorum.
Bi sorum olcak sana rekabetçi maçlar seyret kısmında izleyebiliyorum ama dosyasını nasıl Bulucam Masaüstüne nası getiricem biliyosan bi el atsana :)

GoByMe

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Bi sorum olcak sana rekabetçi maçlar seyret kısmında izleyebiliyorum ama dosyasını nasıl Bulucam Masaüstüne nası getiricem biliyosan bi el atsana :)
Konsola demolist yaz hocam kayitli demolari gosterir. Ya da steamde cs:go nun yerel dosyalarini göster de içeriyi biraz karistir yarin bilgisayara geçince tam yerine bakarim mobilde anca bu kadar

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
Konsola demolist yaz hocam kayitli demolari gosterir. Ya da steamde cs:go nun yerel dosyalarini göster de içeriyi biraz karistir yarin bilgisayara geçince tam yerine bakarim mobilde anca bu kadar
Nerde bu yerel dosyalar hocam konsola demolist yazdım bişi olmadı :rolleyes:

GoByMe

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Nerde bu yerel dosyalar hocam konsola demolist yazdım bişi olmadı :rolleyes:
Steamde cs-go ya sag tikla kutuphanedeyken. Orda menu çıkıyor yerel dosyalar görürsün zaten su an mobil olunca tam da emin olamıyorum yarin tam detaylı yazmaya çalışacağım zaten. Demolist demek ki 1.6da kalmış

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
Steamde cs-go ya sag tikla kutuphanedeyken. Orda menu çıkıyor yerel dosyalar görürsün zaten su an mobil olunca tam da emin olamıyorum yarin tam detaylı yazmaya çalışacağım zaten. Demolist demek ki 1.6da kalmış
Saolasın dostum :)

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
Buldum Replays bölmünden ancak Video uzantısı Değişik Vlc Playerla bile açmadı

GoByMe

Asistan
Reaksiyon puanı
21