2700 liraya kadar Dizüstü Bilgisayar (akıcı oyun)

KaGe LoRd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Oyun için bilgisayar alıyorsan MSI tercih etmeni öneririm.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Ben olsam 2700 lirayı bir Bilgisayara vermem.Bu fiyatın yarısına her türlü uygulama ve oyunu kaldırabilecek pc'ler mevcut piyasada.
Uzun süreli demişsiniz.En basitinden bir notebook bataryası bile en iyi ihtimalle 2 yıl gider.Bundan sonra batarya değişimi şart oluyor.
Bu durum 2700 liralıktada aynı.
Yarı fiyatında olandada.
Bu paraya ben 2 pc alırdım.:)

gfbatuhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet bu fiyatın yarısına pc alabilirim ama aradan 1 sene geçtikten sonra şuan herşeyi kaldıran pc ler o zamanın uygulama oyun program vs sini çalıştırmakta güçlük çekiyor örneğin ben masaüstü bilgisayarımı 5 sene önce almama rağmen şuandada her türlü şeyi çalıştırabiliyorum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

birde MSI yi kullandınız mı bende baktım ama pek bilindik bir marka olmaması endişe veriyor

ddd777

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar iyi bir bilgisayar alıp uzun bir süre kullanmak istiyorum birde bu bilgisayarla ilgili görüşleriniz nedir?
http://www.vatanbilgisayar.com/Note...lir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=65151

Yardımcı olursanız sevinirim :)

kardeşim ben vatan bilgisayar malatyada notebook reyonunda calışıyorum butun notebookları denedim o fiyata 1.msi ge60 i7 var
http://www.vatanbilgisayar.com/Note...lir-bilgisayar/productdetails.aspx?I_ID=64375 oyun istıosan maximum derecede bundan baska makineya bakma ve sana soleyebilcegim 2 marka var oyun için digerleri hikaye msi ve asus tek geçeçeksin bu markaları alcaksın digerleri yalan

kuyuduzu

Asistan
Reaksiyon puanı
1

hocam ben de şu aralar alacağım. gx60 harika bir bilgisayar. gx60 hitman edition modeli (amd a10-5750 işlemci, ve 8790m ekran kartlı) olan olsa muhtemelen onu alırdım. amd de farketmiş işlemcinin sıkıntılı olduğunu güçlendirip yeni model adıyla piyasaya sürmüş. şimdilerde bu özellikle donatılmış gx70 gelecek 17.3 inç.
neyse sadece geleyim :) işlemcisi önümüzdeki yıllarda sıkıntı çıkartır diyorlar. yani hem gücü oyunlara yetmez hem de amd işlemciler çabuk arıza veriyormuş galiba. ne diyorsunuz?