27 Ekim 2008 - Günün Bedava Yazılımı - Watermark Factory 2

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Tanıtım

Sürekli size ait olan fotoğrafların başka kişiler tarafından kullanılmasından bıktınız mı? O halde Watermark Factory tam size göre. Üstelik bu yazılıma sadece bugün ücretsiz olarak sahip olabileceksiniz.

Watermark Factory yazılımı ile resimlerinize metin veya filigran ekliyerek resimlerin başka kişiler tarafından kullanılmasını engelleyebilirsiniz. Üstelik bu işlemleri yapmak için ön bilgi gerekmez. Watermark Factory yazılımının kullanışlı arayüzü sayesinde birkaç saniyede bu işlemleri yapabileceksiniz. Yazılım bir çok resim formatını desteklemektedir.

watermark-factory-features.jpg

Yazılımı İndirmek İçin Tıklayın

Yazılımın Künyesi

Adı: Watermark Factory 2
Dosya Boyutu: 5.56 MB
Firma: Sibental Inc.
İşletim Sistemi: Windows 9x/ME/NT/2000/XP/2003 Server/Vista
Dili: İngilizce
Yarınki Fiyatı: 49$
Bilgi İçin: GOTD

_taha

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Teşekkürler kullanışlı bir program :)

martymcfly

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Günün bedava yazılımlarını bugün indirdik ama başka gün kurduk, o zaman paralı mı oluyor. yada format attık ama setupı hala bizde kurmak isterken para mı ödemek zorundayız. bedavalığı bitiyor mu ?

GurenGursel

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Çok kullanışlı olduğunu düşünüyorum. Bir ara benim de işime çok yaramıştı...

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Günün bedava yazılımlarını bugün indirdik ama başka gün kurduk, o zaman paralı mı oluyor. yada format attık ama setupı hala bizde kurmak isterken para mı ödemek zorundayız. bedavalığı bitiyor mu ?

Evet günün bedava yazılımını bugün kurup etkinleştirme yapmanız gerekmektdir. Bugün kurduktan sonra format atana kadar kullanabilirsiniz.

winstoncash

Profesör
Reaksiyon puanı
18
ya indirme linkine tıklıyorum "404-Not Found" diye beyaz bir ekran çıkıyor.bi tek bende mi böyle??