2500 TL Oyun laptop önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Kadocan35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar maksimum 2500 TL bütçe var orta derece oyunları oynamak istiyorum CS Go Lol Gta5 (Min ) Bu bütçeye uygun laptop önerirmisiniz ben bunu beğendim sizce bu bilgisayar isteklerime uygunmudur yada hangi modellere yönelmeliyim cevaplarsanız sevinirim

Acer Aspire A515-51G-388J Intel Core i3 6006U 4GB 500GB Fiyatı

Son düzenleyen moderatör:

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Dediğin ayarlarda dediğin oyunları oynatır.

erentcolak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Sanırım linkini paylaştığınız laptop sizin için en iyi tercih olacaktır :) Özellikle dolar kurunun felaket yükselişi ve bu durumun cihazlara da yansıması fiyatları oldukça etkiledi, 2500 TL'ye yaklaşık 1 sene önce kuzenim Acer'in harika sayılabilecek bir laptopunu aldı. Sizin sorunuza gelirse, belirttiğiniz oyunları bu laptop ile oynayabileceğinizi düşünüyorum.

Kadocan35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sanırım linkini paylaştığınız laptop sizin için en iyi tercih olacaktır :) Özellikle dolar kurunun felaket yükselişi ve bu durumun cihazlara da yansıması fiyatları oldukça etkiledi, 2500 TL'ye yaklaşık 1 sene önce kuzenim Acer'in harika sayılabilecek bir laptopunu aldı. Sizin sorunuza gelirse, belirttiğiniz oyunları bu laptop ile oynayabileceğinizi düşünüyorum.
Saolun beni çok mutlu etfiniz

---- Mesajlar birleştirildi ----

O bilgisayara baktim ama youtube da karşilaştirmalara baktim amd a10 ile intel pentiumu karşilastiriyor ve sonuç şaşirtici intel pentium daha fazla fps veriyor

Son düzenleme:

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Saolun beni çok mutlu etfiniz

---- Mesajlar birleştirildi ----

O bilgisayara baktim ama youtube da karşilaştirmalara baktim amd a10 ile intel pentiumu karşilastiriyor ve sonuç şaşirtici intel pentium daha fazla fps veriyor
Hangi pentium?
7. Nesil pentium ise onların geçtiği yeni nesil i3 işlemcilerde var.