2500 TL civarı kamera ön planda

sgselcuk

Asistan
2500 TL kamera ön planda olan bi telefon ne olabilir acaba kafam karıştı giriş segmentler pek ilgilenmedigimden. Samsung öncelik olsa iyi olur 👌

KOxyGeNK

Öğrenci
Ekran boyutu nasıl olsun
Küçük ekran: 5.8 inçten daha küçük
Orta ekran (5.8 - 6.4 inç)
Büyük ekran (6.4 inçten daha büyük)

sgselcuk

Asistan
Realme 6 öneririm.Samsung tarafında orta seviye için M51 var ama o cihazı almak için bütçeyi 1300 TL arttırmanız lazım.
M51 benimde dikkatimi çekti de biraz pahalı. Babam için bakıyorum o kadar Facebook vs girer oyun falan oynamaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar reelme 6 Mediatek işlemcisiymiş o para etmez 3200 civarı diyor o fiyatlara sanki p40 lite rakipsiz duruyor gibi

M51 benimde dikkatimi çekti de biraz pahalı. Babam için bakıyorum o kadar Facebook vs girer oyun falan oynamaz

Arkadaşlar reelme 6 Mediatek işlemcisiymiş o para etmez 3200 civarı diyor o fiyatlara sanki p40 lite rakipsiz duruyor gibi
P40 lite da Google servisleri yok.Öyle bir hata yapma derim.Mediatekden şüphen varsa 3500 e Realme 6 Pro alabilirsin.

sgselcuk

Asistan
Önceliğiniz ön kamera mı arka kamera mı ?
Selfi daha önemli

P40 lite da Google servisleri yok.Öyle bir hata yapma derim.Mediatekden şüphen varsa 3500 e Realme 6 Pro alabilirsin.
Artık Google servisleri o kadar önemli değil sanki adamlar kendilerine App Store kurdular baya iyi gidiyorlar tek eksik YouTube. Hatta kendime Apple telefon almazsam ilerde huawei düşünüyorum 🤔

alpotter

Profesör
Selfi daha önemli

Artık Google servisleri o kadar önemli değil sanki adamlar kendilerine App Store kurdular baya iyi gidiyorlar tek eksik YouTube. Hatta kendime Apple telefon almazsam ilerde huawei düşünüyorum 🤔
Selfie önemliyse kesinlikle realme 6 pro öneririm. Arka kamera önemli olsaydı 7 pro önerecektim.

Son düzenleme:

KOxyGeNK

Öğrenci