2500 liraya kadar telefon önerisi

cankocak7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar dün gezmediğim teknoloji mağazası girmediğim site girmediğim inceleme kalmadı. 2000 liraya s6 edge buldum ama şarjı çok kötü diye yorumlar okudum. 2200 e lg g5 buldum ama onunla ilgilide kullanıcı yorumları pek içaçıcı değildi sony xperia x düşünüyorum ama hakkında pek yorum bulamadım. 6s almayı çok isterim ama onuda uygun fiyatla satan biyer bulamadım.

Aradığım özellikler belli bir standardın üstünde fotoğraf çeksin (manuel mod da kasmadan)
En az 2 sene stabil bir şekilde çalışsın.

Şimdiden teşekkürler arkadaşlar yardımlarınız için.

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
547
58d67e09333e2d3ca21dfa77f1b66e4e.png

Al şu telefonu kafan rahat olsun

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Aynen arkadaşın dediği gibi se veya daha da zorlayabilirseniz 6s.

Can Paksoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Bütçene Uygun Ve Uzun Ömürlü(4-5) Yıl İphone 6S Öneririm Teknoloji Mağazalarından Değil AppStore Almanı Tavsiye Ederim 6S Fiyatı 2749 TL 32GB Ancak Peşin Alacağın İçin %4 İndirim Yapıyorlar 2639 TL Geliyor Yaşadığın İlde Varsa AppStore Ordan Al Yoksa AppStore Kendi Sitesinden Al Daha Uyguna Gelir...

cankocak7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
6s alıcam gibi görünüyor fakat şuan stoklarda sıkıntı var nereyi arasam. Bide sigorta mevzusu var oyüzden nerden almayı önerirsiniz?

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
6s alıcam gibi görünüyor fakat şuan stoklarda sıkıntı var nereyi arasam. Bide sigorta mevzusu var oyüzden nerden almayı önerirsiniz?
Sigorta hiçbir işe yaramıyor. Apple store dan alın. Hem güvenli, hem ucuz.

nsglc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
O fiyatlara s7 edge bulunabilir, bence değerlendirmelisiniz. Kamerası ve pil performasnı ile ilgili çok iyi yorumlar var.

cankocak7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sigorta hiçbir işe yaramıyor. Apple store dan alın. Hem güvenli, hem ucuz.

Bir önceki telefonumda sigorta da iki kere kırılan ekranı bedavaya yapmışlardı. turkcell de %80 ini sigorta karşılıyor ki apple ın servis ücretleri de pahalı bildigim kadarıyla. Neden öyle dediniz?

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Bir önceki telefonumda sigorta da iki kere kırılan ekranı bedavaya yapmışlardı. turkcell de %80 ini sigorta karşılıyor ki apple ın servis ücretleri de pahalı bildigim kadarıyla. Neden öyle dediniz?
Ben çoğu sorunu karşılamıyor diye okudum çoğu yerde. Bir sürü şikayet var.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Uzun süre stabilite sorunu olmadan kullanmak istiyorum derseniz iphone 6s almanızı tavsiyr ederim. Fakat almışken 100 lira fazla verin 32gb alın. 16 gb yeterli olmuyor.

Hyggelig

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Merhaba arkadaşlar dün gezmediğim teknoloji mağazası girmediğim site girmediğim inceleme kalmadı. 2000 liraya s6 edge buldum ama şarjı çok kötü diye yorumlar okudum. 2200 e lg g5 buldum ama onunla ilgilide kullanıcı yorumları pek içaçıcı değildi sony xperia x düşünüyorum ama hakkında pek yorum bulamadım. 6s almayı çok isterim ama onuda uygun fiyatla satan biyer bulamadım.

Aradığım özellikler belli bir standardın üstünde fotoğraf çeksin (manuel mod da kasmadan)

2500 civarına alacağınız her telefon 2 sene stabil götürür. g5 kasası dayanksız, performansı üst düzey bir cihaz. kamerası özellikle beni etkiledi.
s6 edge in pili o kadar da kötü değil. yani bi ip 5s değil :) 1 günü rahat gördüreceğini düşünüyorum. ayrıca çok hızlı sarj oluyor.fakat o fiyata bence de alınmaz. xperia x orta düzey işlemcisi olan bence güzel bir telefon. hepsi burada da 1900 küsür lira. fakat teknoloji mağazalarında ki 2400 lük fiyat kesinlikle verilmez bence.

note 5 güzel bir telefon. şıklar arasına ekleyin bence . daha ucuz yollu olması açısından galaxy a7 2016 bakın. xperia x düzeyinde bir perfomans -çok ağır kullanımlar hariç güzel bir performans- çok iyi bir kamera çok iyi bir kasa ve mükemmel bir pil. Telefonun bir iphone olmasını istiyorsanız küçük ekran ve ön kamera dert değilse iphone SE den daha iyisi olmaz. peşin ödeme ile (mecburi zaten.. ) 2200 e 64gb se alabilirsiniz(kart tek çekimde peşin indiriminden yararlanamıyorsunuz sanırım). plus model iphonelar hariç pili en iyi giden iphone.. bence efsane kasası var ve performansı da çoğu telefonu tokatlıyor.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708

en az 2 yıl kararlı çalışsın diyorsan iphone'lara bak derim.