Tavsiye 2500-2000TL arası laptop tavsiyesi verebilir misiniz ?

Dertsizali

Profesör
Merhaba konu şu maks 2500 butcem var dolar arttı pc almam lazım hakkı abi demişti dolar arttı ama tam yansımadı diye bende bu yuzden acele etmek istiyorum gündelik ihtiyaçlarımızı karsilasin yeterli birazda oyun oynayacağım bir laptop arıyorum

MKaanJR

Üyecik
Merhaba konu şu maks 2500 butcem var dolar arttı pc almam lazım hakkı abi demişti dolar arttı ama tam yansımadı diye bende bu yuzden acele etmek istiyorum gündelik ihtiyaçlarımızı karsilasin yeterli birazda oyun oynayacağım bir laptop arıyorum
Hocam dişinizi biraz sıkın biraz daha biriktirin paranızı derim, bu fiyata bilgisayarlar vasatın altında.

VECTORRR

Dekan
Yasaklı

Dertsizali

Profesör
O sizin dediğiniz doların 10 TL olma olasılığı çok düşük. Dünyanın durumu ortada(Corona) zaten. Ani bir ekonomik kriz olması düşük ihtimal bence.
Bilmiyorum hakkı abi öyle dedi almanin tam zamanı... dolar 10 tl olur diye birşey demedi bu benim düşüncem.. neyse uygun bir zamanı bekleyim biraz daha biriktireyim

Usain

Moderatör
Yönetici
Moderatör
Bunları önermen saçmalık.

100 lira daha koyun bunu alın evet biraz eski ama celeron yerine bunu alırsın daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

100 lira daha koyun bunu alın evet biraz eski ama celeron yerine bunu alırsın daha iyi
Bari celeron yerine İ5, var

Dertsizali

Profesör

Belki bunu alırım ama yeni önerilere de açığım

VECTORRR

Dekan
Yasaklı

Bu laptop iyimiş demin baktığımda görmedim. :d