Öneri 25-30K arası laptop model ve marka önerisi

Mr_Ahmet

Doçent
29 Mayıs 2019
913
454
63
Yazın sonuna doğru Laptop alacağım. 25-30k arası fiyata alacağım. Oyun odaklı olmasını istiyorum. Bana genel olarak iyi kabul edilen marka ve model önerileri yazar mısınız. Hangi seriler başarılı ve güvenilir bu fiyatlarda?

Ayrıca seçerken dikkat etmek gereken detaylar var mı? Özellikle ekran kartlarında görünüşte aynı model olsa bile düşü performans veren çeşitleri var sanırım.

Son olarak 17" modellere nasıl bakıyorsunuz? Masaüstü alma durumum olmadğı için Laptop zorunlu. Bi tık daha büyük ekran için ek bütçeye değer mi? Fazladan ağırlık sorun değil.

mirac_s

Asistan
5 Haziran 2024
106
51
28
Neden amd işlemci? İntel e göre daha mı iyi oluyor. Daha önce amd kullanmadım.
Performansı Modele Göre değişir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama bütçenizi Biraz zorlarsanız bu

•İntel istiyorsanız,
-LİNK-
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden amd işlemci? İntel e göre daha mı iyi oluyor. Daha önce amd kullanmadım.
İlla intel istiyorsanız tabi

Son düzenleme:

mychar276

Profesör
17 Mayıs 2016
3,011
5
3,148
358
14. Nesil ile yenilenmiş hp victuslar dışında hp ve asus tuf öneriyorum.

Alttaki laptopu alabilirsiniz.
İlla 30bin altı olsun derseniz ona gore tekrar atarız
1000029225.jpg

Son düzenleme:

Mr_Ahmet

Doçent
29 Mayıs 2019
913
454
63
14. Nesil ile yenilenmiş hp victuslar dışında hp ve asus tuf öneriyorum.

Alttaki laptopu alabilirsiniz.
İlla 30bin altı olsun derseniz ona gore tekrar atarız
Hemen almayacağım. Temmuz sonu, Ağustos başı alacağım muhtemelen. Şimdiden hangi modeller öneriliyor öğrenmek için konu açtım.

RTX 4060 güzel. 33k da uygun ama alacağım zamana kadar zamlanır muhtemelen. Acer Nitro serisi iyi mi sizce?

mychar276

Profesör
17 Mayıs 2016
3,011
5
3,148
358
Hemen almayacağım. Temmuz sonu, Ağustos başı alacağım muhtemelen. Şimdiden hangi modeller öneriliyor öğrenmek için konu açtım.

RTX 4060 güzel. 33k da uygun ama alacağım zamana kadar zamlanır muhtemelen. Acer Nitro serisi iyi mi sizce?
Acer nitro serisi oldukça iyidir. Ama nitro V 15 serisinden uzak dur. O fiyat bandında lenovo LOQ serisi, acer nitro serisi (15 hatiç), 14 nesil islemciyle yenilenmiş hp victuslar iyi seçenekler. Almadan önce foruma yaz yine bakalım o günün fiyatları ile.

Mr_Ahmet

Doçent
29 Mayıs 2019
913
454
63
Acer nitro serisi oldukça iyidir. Ama nitro V 15 serisinden uzak dur. O fiyat bandında lenovo LOQ serisi, acer nitro serisi (15 hatiç), 14 nesil islemciyle yenilenmiş hp victuslar iyi seçenekler. Almadan önce foruma yaz yine bakalım o günün fiyatları ile.
Şu an Acer Aspire 7 serisi kullanıyorum. Memnunum. Acer gördüğüm kadarıyla biraz daha uygun fiyatlı oluyor.