23 Nisan'da dekolte krizi

cacar

Profesör
Reaksiyon puanı
13
barttao dedi ki:
cacar dedi ki:
barttao dedi ki:
cacar dedi ki:
RuNaL dedi ki:
Mesajın silinmesi birilerini kastettiğin için değil Forum Kurallarına göre 2 mesaj üst üste atmanın yasak oldugu için.... @barttao

Cacar yazmış bir de ben yazdım tam oldu :D :D

bizde şimdi 2 mesaj üstüste yazdık gibi sanki :)

ARKADAŞLAR ALEMSİNİZ negüzel anlaşıyonuz siz öyle

şimdi anlaşma derken yapılan forum kurallarına aykırı olanı birlikte dile getirdik, fakat aynı zamanda forum içerisinde siyaset hakkında konuşurkende, bu forumu yaşadığın toplumun küçültülmüş bir oranı olarak yola çıkman gerekir. Bu yüzden tarafsız yaklaşım sergilemediğin sürece, bir tepki alman sürekli devam edecek.

AMA ŞİMDİ olmadı dostum iyi anlaşıyonuz derken tamamen siyasi dışı yaklaştım ve espirili bişekilde söyledim.vede bana burda tarafsızlıktan bahsetsetme herkes neyin ne oldunu biliyor.ama sen kendine zıt gördün için her lafımı siyasi taraf olarak algılıyosun.vede tepki tepkicekecek konular actımıda sanmıyorum sonucta herkes kendi yorumunu yazıyor

konuyu dağıtmamak adına buna cevap vermek istemiyorum, ben anlatmak istediğimi anlattım.

Konu dağılmasın :)

rave

Asistan
Reaksiyon puanı
0
80 ler ya da 70 den kalma 23 nisan resimlerine baktığımda o zamanlar daha rahat bir yaşam tarzı olduğunu görebiliyorum. gün geçtikçe herşey ayıp olmaya başlıyor. yakında bir bayanın burnunu görünce etkilenen erkeklerle dolup taşacak.

barttao

Asistan
Reaksiyon puanı
0
rave dedi ki:
80 ler ya da 70 den kalma 23 nisan resimlerine baktığımda o zamanlar daha rahat bir yaşam tarzı olduğunu görebiliyorum. gün geçtikçe herşey ayıp olmaya başlıyor. yakında bir bayanın burnunu görünce etkilenen erkeklerle dolup taşacak.

+10

wwhirlwind

Profesör
Reaksiyon puanı
2
yuh artık ne dekoltesi ufacık cocuk onlar bayramlarını rezil etmisler hani nerede ozgurluk ...

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
80'ler 70'ler :D :D O günlerin Özlemini Çekmeye başlamışsınız, "O... Göreve" :)

barttao

Asistan
Reaksiyon puanı
0
PcMaSTeR dedi ki:

o.. konuyu saptırmyalım dostum arkadaşın söylemiyle senin söylemin tamamen zıt artık her lafı başka yöne cekiyorsun

PcMaSTeR

Profesör
Reaksiyon puanı
5
barttao dedi ki:
PcMaSTeR dedi ki:

o.. konuyu saptırmyalım dostum arkadaşın söylemiyle senin söylemin tamamen zıt artık her lafı başka yöne cekiyorsun

Avukatımısın ?

barttao

Asistan
Reaksiyon puanı
0

arkadascaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ufak çocuklar için dekolte başlığı biraz fazla kaçmış
Yada bilerek kaçırılmış.. : )
...