2222 ye mesaj gönderemiyorum :(

bakiberk028

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefonum G2 çok uğraştım ama bir türlü 2222 ye mesaj gönderemedim 7777 ye göderyor bi türlü anlamış değilim yardımcı olursanız sevinirim :)

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Merhaba,

İnternette biraz araştırdım ve hattınızı farklı bir telefona takıp denenmesi söyleniliyor '' eski telefon olması daha iyi olabilir '' yeni telefonlar premium smsleri engelliyor tarzında yorumlar görmekteyim.

Bu arada bir hata alıyormusunuz, bizimle paylaşırmısınız aldığınız hatayı?

bakiberk028

Asistan
Reaksiyon puanı
0
y5uhy5ym.jpg

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Operatörünüzü arayın onlar sizi telefon uzmanlarına yönlendiricektir, durumunuzu izah edin en kısa sürede size yardım ederler.

Genelde telefon ile size işlem yaptırıcaklardır bu yüzden farklı bir telefon ile arayabilirseniz daha iyi olur.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Gördüğüm kadarıyla G3 romu kullanmaktasınız, G3 romunda '' İnternete girememek ve Mobil internetin '' çalışmadığı ile ilgili bilgiler aldım belki buda G3 romundan kaynaklı bir sorun olabilir. Siz yinede operatörünüz ile konuşun.

bakiberk028

Asistan
Reaksiyon puanı
0
C.K. bu cloudy g3 romu optimus. G3 romunda böyle bir hata varmı acaba?

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
hattınızda tl olup olmadığını iyice kontrol edin bazen tl olmadığı için gitmiyor bu mesajlar eğer varsa mesaj merkezi numaranızı kontrol edin telefonla ilgili bir durum olduğunu düşünmüyorum

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Ben böyle mesajlar göndermediğim için birşey söyleyemem, şu anda stock rom kullanmaktayım zaten.

Optimus romu Cloudy'e göre daha iyi.

Optimus kurup denemenizi öneriyorum eğer aynı hatayı almaya devam ediyorsanız operatörünüz ile görüşün.

hattınızda tl olup olmadığını iyice kontrol edin bazen tl olmadığı için gitmiyor bu mesajlar eğer varsa mesaj merkezi numaranızı kontrol edin telefonla ilgili bir durum olduğunu düşünmüyorum

Yüklediği Custom romda bu tarz sorunlar olabiliyor. 7777'ye gönderebildiğini ama 2222'ye gönderemediğini söylüyor ve sorun TL sinde değil telefonunda diye düşünüyorum.

bakiberk028

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben böyle mesajlar göndermediğim için birşey söyleyemem, şu anda stock rom kullanmaktayım zaten.

Optimus romu Cloudy'e göre daha iyi.

Optimus kurup denemenizi öneriyorum eğer aynı hatayı almaya devam ediyorsanız operatörünüz ile görüşün.

Yüklediği Custom romda bu tarz sorunlar olabiliyor. 7777'ye gönderebildiğini ama 2222'ye gönderemediğini söylüyor ve sorun TL sinde değil telefonunda diye düşünüyorum.
Tamam tesekkurler deneyecegim

tolga9009

Doçent
Reaksiyon puanı
0

2222 Turkcell in hizmetidir ve 2222 ye atılan mesajlar ücretsizdir:wink:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benmki L5II bendede hata veriyo tl yükledm ama geçmedi ama bnmki sadece 2222 değil hiçbir numaraya göndermiyor *#*#4636#*#* dan baktm sms ler kapaliymiş onu açtm ama yinede fayda etmedi telefonu ilk aldğmda göneriyordu sonralardan böyle bir hata vermeye başladi sebebini bilen birisi lüften yardm etsin. şimdiden teşekküler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben Telefonuma uç aydır yuklemiyorum kontur kerlezi arıyorum şimdi sadece 2222 ye gitmiyor biri cevaplasın lutfen