+21 Çok Ayıp

tuvana

Doçent
Reaksiyon puanı
1
el5y6b.jpg

bfjdyc.jpg

2irw7kg.jpg

arkadaşlar kusura bakmayın bir konuyu merak ettiğim için size bu küçük şakayı yaptım forumda nedese +18 ve üzeri konular çok ilgi görüyor bende nabzınızı ölçmek istedim bakalım +21 ne kadar ilgi görecek kusura bakmayın bana kızmayın.:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
+'sı ile ilgisi olmadan ben açılan her konuya girerim, istatistik tutcaksan beni kesin yaz ;)

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
ya istersen +86 yaz değil boşver onu ajdar bile yazsan başlığa bir sürü kişi girer

Nnetmaniaa

Doçent
Reaksiyon puanı
7
22 yaşındaki adamın görmesinin normal olup
20 yaşındaki adam için sakıncalı ne olabilir acaba

yaseta

Profesör
Reaksiyon puanı
63
el5y6b.jpg

bfjdyc.jpg

2irw7kg.jpg

arkadaşlar kusura bakmayın bir konuyu merak ettiğim için size bu küçük şakayı yaptım forumda nedese +18 ve üzeri konular çok ilgi görüyor bende nabzınızı ölçmek istedim bakalım +21 ne kadar ilgi görecek kusura bakmayın bana kızmayın.:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
alemın akıllısı sen mısın ASLANIM..

cambaz_4387

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Nedense amacını biliyordum konuya daha girmeden.:icon_-1: Youtube'da sayısız örneği mevcut.

stnbl_l

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok da anormal bi ilgi olmamış heheh +21 diyedir belki biraz abartı şüphe çekiyor :mrgreen:

korsan12

Doçent
Reaksiyon puanı
3
bende bekledim etrafımdakiler dağılsında öle bakayım ayıp bişidir diye

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Konu amacına ulaşmıs

742 görüntüleme :D

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
gerekli istatistikler zaten forumda yeterince var yakında google sdn için +18 uyarısı verecek. Kafefiltreleme programları da sdn için uyarı gelirse şaşmayın.

croft

Doçent
Reaksiyon puanı
0
harbi akıllısı beni bulmazki nick in çokdoğru
ee sonuç ne oldu tatmin oldunmu eline ne gecti ayrıca +21 yazısını görünce aklımdan illk geceni sana söylim bunun kesin abuk bşyi vardır yoksa +21 diye bişy şimdiye kadar görülmüş bişy olmadı olsada burdan kaldırırldı

knightx

Profesör
Reaksiyon puanı
15
şimdiden baya okunmuş bende forumda olduğum zaman elimden geldiği kadarıyla tüm mesajları okumaya açalışırım fakakt yalana gerek yok birazda merak var D:D:D

tuvana

Doçent
Reaksiyon puanı
1
:wassat::wassat:bakıyorumda tıklanma patlanması yaşanıyor +18' lerde:D:D:D

umutumut1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kamil bizimi deniyorsun..
Sadece sein için demiyorum arkadaşım ama çok gereksiz muhabbetler dönüyor sitede..
Bilişim in aynası gözüyle katıldığım bu siteyi artık geyik kazanı gibi görüyorum..
Bu hale getirenler utansın.. Diyorum başka birşey demiyorum..

deli rüzgar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
el5y6b.jpg

bfjdyc.jpg

2irw7kg.jpg

yazık sana bu konuyu açtın ne geçti eline şimdi

ÇOKMU KOMİK

tuvana

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar acaba benim açtığım konumu yoksa sizin yorumlarınız mı?çok komik anlamadım kiminiz hakaret ediyor dolaylı kiminiz kızıyor kiminiz konunun amacını anlamıyor eğer ben bir terbiyesizlik yaptıysam özür dilerim ha yok siz yaptıysanız o terbiyesizliğinizle oturun ve susun benim kimseyi aşağılama yadırgama niyetim yok benim ki sadece bir uyarı olsun diye genel ahlak konusu olduğu için +18 bu konuyu açtım benim amacım kimseye cinsi sapık muamelesi yapmak değil:mrgreen::mrgreen::mrgreen:gençlerimizin eğiti konulara yönelmesi sizcede daha iyi olmazmı hem ahlaki hem dini açıdan bu önemlidir lütfen hakaret etmeyin ne yazacaksanız adam gibi yazın başka yerinizle değil ağzınızla konuşun.:angry::angry::angry:

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Büyütmeyelim arkadaşlar. Arkadaşımız iyi niyetli bir şaka yapmak istemiş o kadar.

Bir hatadır olmuş İnşallah bir daha yapmaz. :)

LÜTFEN! Biraz iyi niyet.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Arkadaş güzel bir konuya parmak basmış.

Bazen benim de dikkatimi çeken bir haber oluyor. İçeriğine baktığınızda gerçekten +18.

Foruma koyuyorum +18 başlığıyla beraber. Sonra bir bakıyoruz binlerce okunmuş o haber.

Normal bir şekilde fazla okunmayan haberler başına + konulduğunda patlama yapıyor...

tuvana

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaş güzel bir konuya parmak basmış.

Bazen benim de dikkatimi çeken bir haber oluyor. İçeriğine baktığınızda gerçekten +18.

Foruma koyuyorum +18 başlığıyla beraber. Sonra bir bakıyoruz binlerce okunmuş o haber.

Normal bir şekilde fazla okunmayan haberler başına + konulduğunda patlama yapıyor...
aklın yolu birdir

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Bunun nedeni insanların sosyal hayatlarında pek fazla +18 görmemiş olması ve sanal alemde de bunları görmek için önünde bi engel olmadığı için bütün (+) lı konulara bi tık yapıveriyolar :)
Kötü bişey değil, çünkü ne kadar inkar etsek te bizler de azıcık onlardanız ...!

berckai

Profesör
Reaksiyon puanı
9
ya diyorum size +18 ajdar yazın +18 bülent ersoy yazın 5 bin tık yapmazsa gelin pokeleyin beni :D

tuvana

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ya diyorum size +18 ajdar yazın +18 bülent ersoy yazın 5 bin tık yapmazsa gelin pokeleyin beni :D
o zaman nerde saçmalık orda biz bu konuları tartışalım ki insanlar bilinçleşsin televizyonlar zaten kepazelikle dolu eğitici hiç program yok belgesel desen araki bulasın ahlakımızı ne zaman kaybettik işte o zaman bu ülke elden gider ALLAH korusun.

EzberimSin

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Arkadaşlar acaba benim açtığım konumu yoksa sizin yorumlarınız mı?çok komik anlamadım kiminiz hakaret ediyor dolaylı kiminiz kızıyor kiminiz konunun amacını anlamıyor eğer ben bir terbiyesizlik yaptıysam özür dilerim ha yok siz yaptıysanız o terbiyesizliğinizle oturun ve susun benim kimseyi aşağılama yadırgama niyetim yok benim ki sadece bir uyarı olsun diye genel ahlak konusu olduğu için +18 bu konuyu açtım benim amacım kimseye cinsi sapık muamelesi yapmak değil:mrgreen::mrgreen::mrgreen:gençlerimizin eğiti konulara yönelmesi sizcede daha iyi olmazmı hem ahlaki hem dini açıdan bu önemlidir lütfen hakaret etmeyin ne yazacaksanız adam gibi yazın başka yerinizle değil ağzınızla konuşun.:angry::angry::angry:

iyi hoş konuşuyorsunda +18 kavramı sadece cinsellikle mi alakalı aklınız uçkurunuzda önce düşünerek yaz.