Soru 2023 Son Günlerinde Nothing Phone 1 Alınır mı

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Dostlar selamlar nasılsınız umarım iyisinizdir.?

2023 'ün son günlerini geçirdiğimiz bu haftalarda sizlerin huzuruna bir soru geldim.

Sosyal medyada dolanırken bir reklam ile karşılaştım, Nothing Phone 1 indirim reklamı ilgimi çekti.

Yakın zamanda bir telefon değişikliğine gideceğim, görüntüsüne hayranlığımı her fırsat ve ortamda sile getirdiğin Nothing Phone 1 için

➡️ Bu fiyat skalasında alınabilir bir telefomudur.❓

➡️ Aranızda bu cihazı kullanan varmıdır ❓

➡️ Android Güncellemesi Ne zamana kadar alır ❓

Dostlar görüşleriniz, var ise deneyimleriniz benim için çok önemli.

İlginize şimdiden çok teşekkür ederim.

Sevgiler @amesfa

Son düzenleyen moderatör:

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Bu telefonu koca forumda kullananın olmaması ilginç ?

Acep alıp ben mi ilk deneyimleysem

Nobody123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Dostlar selamlar nasılsınız umarım iyisinizdir.?

2023 'ün son günlerini geçirdiğimiz bu haftalarda sizlerin huzuruna bir soru geldim.

Sosyal medyada dolanırken bir reklam ile karşılaştım, Nothing Phone 1 indirim reklamı ilgimi çekti.
Ekli dosyayı görüntüle 186988
Yakın zamanda bir telefon değişikliğine gideceğim, görüntüsüne hayranlığımı her fırsat ve ortamda sile getirdiğin Nothing Phone 1 için

➡️ Bu fiyat skalasında alınabilir bir telefomudur.❓

➡️ Aranızda bu cihazı kullanan varmıdır ❓

➡️ Android Güncellemesi Ne zamana kadar alır ❓

Dostlar görüşleriniz, var ise deneyimleriniz benim için çok önemli.

İlginize şimdiden çok teşekkür ederim.

Sevgiler @amesfa

15000 TL ye bu kadar karakteerli dolu ve kaliteli bir telefon piyasada yok. Insanlar neden A54 alir bilmiyorum.

Nothing Markasi 2 sene sonra ciddi anlamda piyasada bilinen ve tarz sahibi bir marka olacka. Bence Android dunyasinda tarzi olacak olan tek marka olacak.
ben NP2 kullanicisiyim. Tum 3 kardesim ve babami NP1 e gecirdim ve hepsi daha kutu acilisindan itibaren cok ilginc bir telefon aldiklarini hissettiler. Kutusu bile farkli.

Mutsuz olmazsin aksine cok mutlu olacagina garanti verebilirim.

Hatta onlinedan al begenmezsen iade edebilirsin 2 hafta icinde.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,004
Yazılım fena değil, bildiğimiz saf Android'in 5-6 yeni özellik getirilmiş ve fontunun değiştirilmiş hali. Kamera ise gayet güzel, IMX766 ile üzmesi mümkün değil, ultra geniş açıda da JN1 var, bu vasatın altında ancak spesifik konulardan öte bu kamerayı çok kullanmazsınız. SoC noktasına gelecek olursak, 778G o fiyat bandında hiç rekabetçi değil fakat oyun oynamadığınız sürece tasarım gibi kişisel tercihler daha ön planda olmalı. Yonga güçsüz diye düşük kullanım ömrü sunacağını zannetmeyin, Qualcomm mertebesinde segmentleri ayıran nokta GPU. 778G'nin CPU'su 865'in dibinde. Alınabilir bir cihaz fakat paranızı daha iyi şekilde değerlendirmek istiyorsanız tasarımdan daha fazla önem vermeniz gereken noktalar var.

Reaksiyon puanı
8,023
15000 TL ye bu kadar karakteerli dolu ve kaliteli bir telefon piyasada yok. Insanlar neden A54 alir bilmiyorum.
Basit çünkü marka güveni. Zamanında sırf ucuz diye bir kesim "Samsung alanlar salak mı ya çok pahalı" dedi ve Redmi ailesine yöneldi. Redmi 5 Plus'lar, Redmi Note 7'ler Redmi Note 8'ler Mi 8 Lite'lar falan yok satıyordu. Sonra noldu, 1 sene sonra telefonlarda başta yazılım olmak üzere tonlarca sorun çıktı. Çoğu modelde kronik arıza çıktı ve servis ağı kötü olduğu için ülkemizde çok mağduriyet yaşandı. Şu an da Xiaomi ve Redmi cihazlar satıyor satmıyor değil ancak o ilk baştaki güveni yok artık. Diğer markalara da bu şekilde yaklaşıyorlar.

Haliyle insanların sütten ağzı yandı bir kere artık tekrar yanmaması için güvenilir markalara yöneliyorlar. A54 alıp 4 5 sene arkama bakmam diyen birisi haksız sayılmaz.

Nobody123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Basit çünkü marka güveni. Zamanında sırf ucuz diye bir kesim "Samsung alanlar salak mı ya çok pahalı" dedi ve Redmi ailesine yöneldi. Redmi 5 Plus'lar, Redmi Note 7'ler Redmi Note 8'ler Mi 8 Lite'lar falan yok satıyordu. Sonra noldu, 1 sene sonra telefonlarda başta yazılım olmak üzere tonlarca sorun çıktı. Çoğu modelde kronik arıza çıktı ve servis ağı kötü olduğu için ülkemizde çok mağduriyet yaşandı. Şu an da Xiaomi ve Redmi cihazlar satıyor satmıyor değil ancak o ilk baştaki güveni yok artık. Diğer markalara da bu şekilde yaklaşıyorlar.

Haliyle insanların sütten ağzı yandı bir kere artık tekrar yanmaması için güvenilir markalara yöneliyorlar. A54 alıp 4 5 sene arkama bakmam diyen birisi haksız sayılmaz.

Xiaomi konusunda cok katilmiyorum ama Poco konusunda haklisiniz. Donanima bakiyorsun harika, yazilima bakiyorsun 1 sene sonra kafalari yedirtiyor. o donanimin 5 sene gitmesi gerekirken 2 sene sonra eziyet veriyor.

Nothing Phone un ise sectigi yol bence en dogru yol. Bu donanim kesmekesine girmekten ise hic kimsenin onem vermedigi tasarim konusuna odaklaniyor. 50bin tl para verip telefon aliyorsunuz ama tasarimin aynisi 15binlik telefonda da var.

Son 2 haftadir fiyatlar artiyor. A54 un fiyati 2000 tl artti bir haftada. NP1 ise hala ayni yerde muhtemelen o da ucacaktir.

Bu arada Xiaomi hala 3. buyuk marka Turkiyede.