Soru 2021 Yılında İphone 11 Alınır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Dediğim gibi bu cihaz yüzünden genellikle oturma odasındayım ?. Diğer odalarda olduğumda ise s8 i kullanmak zorunda kalıyorum. Kamera ve işlemci olarak gerçekten güzel cihaz ama bu wifi sorunu sinir bozucu
Teşekkür Ederim Önerileriniz İçin Hocam An İtibariyle İphone 11'den Soğumuş Durumdayım İphone 12 Mini 128 GB Veya İphone 12'nin 128 GB Versiyonunu Seçicem Ben İşim Gereği Djital Ürünler Satıyorum Satış Yapıyorum Yani İnternet Bir Telefonda Benim İçin En Önemli Şey Ve İnternetin Çekmediği Bir Cihaz Benim İçin Çok Sıkıntı Yaratıcaktır. Teşekkürler Tekrardan.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Kullanılmaz cihaz kesinlikle değil. Dediğim gibi bu sorunların dışında gayet iyi bir cihaz. Wifi sorunu ise eğer modemin yanında oturuyorsanız herhangi bir sıkıntı yok ama modemden uzaklaştığınızda başka cihazın çektiği yerden çekmiyor. S10 plus dan memnunsanız, S10 Plus kullanmaya devam etmenizi tavsiye ederim. iPhone 13 serisi çıktığında iPhone 12 belki ucuzlayabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Android veya ios sizin için farketmezse alternatif olarak Galaxy S21 e bakmanızı tavsiye ederim.
Bir çok ünlü YouTuber (iPhonedio da dahil olmak üzere), iPhone 12 Pro Max'ten, iPhone 12 MiniK'e geçti.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Teşekkür Ederim Önerileriniz İçin Hocam An İtibariyle İphone 11'den Soğumuş Durumdayım İphone 12 Mini 128 GB Veya İphone 12'nin 128 GB Versiyonunu Seçicem Ben İşim Gereği Djital Ürünler Satıyorum Satış Yapıyorum Yani İnternet Bir Telefonda Benim İçin En Önemli Şey Ve İnternetin Çekmediği Bir Cihaz Benim İçin Çok Sıkıntı Yaratıcaktır. Teşekkürler Tekrardan.
Rica ederim. iPhone 12 128GB almanız çok daha iyi olur uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanırsınız. Bende bu 11 pro yu satıp S21 ultra almayı planlıyorum.

egee358

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Bana nasıl olmadı bu belki de benim eski telefonum da çok kötü modeme sahipti.Ama iphone 11 ile speedtestte biraz daha fazla ping alıyorum nedense 4ms falan daha fazla iphone 7 ve 8plusa göre (eski telefonum iphone değildi)Uzakta da pek sıkıntı olmuyor diğer telefonlar gibi çekiyor bu da.