2021 Yılında Hangi iPhone Alınır?

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

techno99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bence iPhone 14 çıkmadan yeni bir iPhone alınmaz. Çünkü 13 ile 12 arasında pek bir fark yok.

Z1x60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eski telleri çöpe atmıssın gecmissin knk

enesozdemirim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
Bilgilendirme faydalı olmuş teşekkürler :)

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
1 - 1.5 ay önce Iphone 11 aldım ve hiç pişman değilim. Fiyatı 9.500₺ evet biraz pahalı ama günümüz şartlarında ucuz bişey kalmadı.
İyi bir tercih yapmışsın.Hayırlı olsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendi açımdan sırf ekran için 11 alacağıma xs alırdım.
Se 2020 kullanıyorum.Ekrandan bir kez olsun şikayetçi olmadım.11 in ekranı kalite olarak Xs ekranı kadar iyi olmasada gündelik kullanım için fazlası ile yeterli.

?????????

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
2,016
Param olmadından ve bütcem iphone 6s 64 gb a yettiği için 1 sene kullanmıştım gerçekten de beni götürmüştü

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,767
Diğer cihazlar Apple ürünü değilse i-phone almanın anlamı kalmıyo.

Fakirlik değilde kullanışsız olduğu için sevmem. Sadece sosyal medya telefonu derim. Çalışmak için değil.

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,903
Bu konuda yeterli argüman iletildiğini düşünmüyorum, batarya ve kamera dışında hiçbir şeyden bahsedilmemiş.

Örneğin ekrana ve prestije önem birisi iPhone 11 yerine XS ya da XS Max tercih etmeli, daha iyi kamera ve daha stabil performans isteyen iPhone 11 almalı.

Ekrana önem veren birisi olarak iPhone 11 benim için berbat bir deneyimdi.

"Daha güncel o yüzden bundan bahsetmeyeceğim" diyip bitmiyor maalesef.

Son düzenleme:

Iran Sarını

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
14 Pro satın almayı düşünüyorum, ancak satıcılar bile bu tür bir satın alımdan beni caydırıyorlar çünkü bu telefonlarda son zamanlarda hiçbir şeyin değişmediğini söylüyorlar, ancak onunla tamamen aynı fikirde değilim. Özellikle de bu eşim için bir hediye olacak. Fikrinizi paylaşabilirsiniz. 14'ü almaya değer mi yoksa başka seçenekleri de görebiliyor musunuz? İstanbul'da iyi mağazalara tavsiyede bulunabilir misiniz?

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,202
14 Pro satın almayı düşünüyorum, ancak satıcılar bile bu tür bir satın alımdan beni caydırıyorlar çünkü bu telefonlarda son zamanlarda hiçbir şeyin değişmediğini söylüyorlar, ancak onunla tamamen aynı fikirde değilim. Özellikle de bu eşim için bir hediye olacak. Fikrinizi paylaşabilirsiniz. 14'ü almaya değer mi yoksa başka seçenekleri de görebiliyor musunuz? İstanbul'da iyi mağazalara tavsiyede bulunabilir misiniz?
Merhabalar,

Yakın zamanda 13 Pro Max'ten 14 Pro'ya geçtim. Baktığımızda performans tarafında gözle görülür bir fark yok ama kamera tarafında Apple yine kendini göstermiş. Dynamic Island şu anda yetersiz, birçok uygulamanın desteği yok ancak ileride daha işlevsel hâle geleceğini düşünüyorum. Onun haricinde always on display tam bir hayal kırıklığı. Gün içerisinde şarjın yüzde 20-25'ini always on display yiyor, o yüzden kullanmıyorum. Alınır mı, derseniz, alınır. Bir sorunuz varsa yanıtlayabilirim.

Iran Sarını

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,

Yakın zamanda 13 Pro Max'ten 14 Pro'ya geçtim. Baktığımızda performans tarafında gözle görülür bir fark yok ama kamera tarafında Apple yine kendini göstermiş. Dynamic Island şu anda yetersiz, birçok uygulamanın desteği yok ancak ileride daha işlevsel hâle geleceğini düşünüyorum. Onun haricinde always on display tam bir hayal kırıklığı. Gün içerisinde şarjın yüzde 20-25'ini always on display yiyor, o yüzden kullanmıyorum. Alınır mı, derseniz, alınır. Bir sorunuz varsa yanıtlayabilirim.
Yorumunuz için çok teşekkür ederim!

Iran Sarını

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Belki de benim sorum biraz forum dışı olacak, ama şu anda benim için çözemediğim bir problem. Hediye için çiçek almak istedim ama nereden sipariş verebileceğimi bilmiyorum. Bu mağazaya tavsiyede bulundum çünkü orada bir çevrimiçi teslimat var ve ingilizce konuşurken orada anlaşılacağım. Ancak uzun süredir İstanbul'da yaşayanlardan tavsiye almak isterim çünkü Türkçe konuşamıyorken çevrimiçi çiçek sipariş etmekte çok zorlanıyorum, bu yüzden yardımınız için umutluyum. Şimdiden teşekkürler!

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,309
Belki de benim sorum biraz forum dışı olacak, ama şu anda benim için çözemediğim bir problem. Hediye için çiçek almak istedim ama nereden sipariş verebileceğimi bilmiyorum. Bu mağazaya tavsiyede bulundum çünkü orada bir çevrimiçi teslimat var ve ingilizce konuşurken orada anlaşılacağım. Ancak uzun süredir İstanbul'da yaşayanlardan tavsiye almak isterim çünkü Türkçe konuşamıyorken çevrimiçi çiçek sipariş etmekte çok zorlanıyorum, bu yüzden yardımınız için umutluyum. Şimdiden teşekkürler!
Merhaba öncelikle hoşgeldiniz forumda bulunan yeni konu aç kısmına tıklayıp bu yazdıklarınızı oraya yazarsanız daha çok insan görebilir ve yardım alabilirsiniz iyi geceler

irsuya

beyond negative diff
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,903
Öncelikle fiyat performans açısından S23 modelleri daha mantıklı olabilir. iOS seviyorsanız ve illa iPhone alacaksanız 14 modellerinin hepsinin kendi muadillerinin globalde daha pahali olup TR'de daha ucuz olması dışında alınabilirliği var. Kendi ihtiyaçlarınıza göre alın, 14 bana yeter derseniz düz 14 alın ama telefonunuzu daha iyi bir kamera performansı, dinamik ada ve 120 Hz gibi çeşitli işlevsel artılarıyla kullanmak istiyorsanız 14 Pro alın. Ben olsam ve illa iPhone alacak olsam o bütçede iPhone 14 Pro alırdım. 48 MP Pro RAW gerçekten bir harika çünkü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...