2021 de yks ye giricek arkadaşlara kitap temin edebilirim

Bu konuyu okuyanlar

SelcukD

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Bir sene mezuna bıraktıktan sonra bu sene eşit ağorlıktan tekrar yks ye hazırlandım Elimde bir çok yayından güzel kitaplar var test kitabından konu anlatımına kadar hepsinden bulunuyor bu sene sınava giricek olan arkadaş varsa bana ulaşırsa sayılsaldada eşit ağırlıktata kitap yardımında bulunabilirim aramızda bu sene sınava girmiş arkadaş varsa kitaplarını paylaşmak isterse aşağıda belirtirse sevinirim birilerine yardımımız dokunsun isterim iyi forumlar.

Y.Emre41

Doçent
Reaksiyon puanı
423
Sanırım sınavınız iyi geçmiş. Umarım istediğiniz yeri kazanırsınız. Tahmini TYT ve AYT matematik netleriniz nasıl? Tabii sizin için bir mahsuru yoksa.

SelcukD

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Sanırım sınavınız iyi geçmiş. Umarım istediğiniz yeri kazanırsınız. Tahmini TYT ve AYT matematik netleriniz nasıl? Tabii sizin için bir mahsuru yoksa.
matematiğim fazla iyi geçmedi sözel eşit ağırlık çözdüm sınavda şuan 6-7 ayt mat netim var soruların cevaplarına baktığımda

Y.Emre41

Doçent
Reaksiyon puanı
423
matematiğim fazla iyi geçmedi sözel eşit ağırlık çözdüm sınavda şuan 6-7 ayt mat netim var soruların cevaplarına baktığımda
Umarim seni geleceğe taşıyacak bir bölüm kazanırsın. Yeteneklerinin farkında olman önemli. Ve o doğrultuda plânlı çalışman.