2021 de ps4 slim

Bu konuyu okuyanlar

boraK

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Merhabalar
2021 yılında ps4 slim 1tb modeli alınır mı?
xbox series s al diyenler olacaktır ama 3a oyunları rahatlıkla oynayabileceğim bir pc ye sahibim.Sadece ps özel oyunları için ps4 slim almayı düşünüyorum(malum ps5 çok pahalı ve yok).
Sizce alınır mı ? Aldığım takdirde kaç sene daha oyun çıkar ps 4 serisi için ve kaç sene en az 1080p çözünürlükte oyun oynayabilirim
(Sadece özel oyunlar için kullanacağım).

boraK

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Bana kalsa elinizde pc niz bile olsa en kötü alınacak cihaz ps4 pro olması lazım normal fat veya slim kasa ps4 leri düşünmeyin bile.
Hocam peki pro alsam özel oyunlar ps 5 içinmi çıkar sadece (ilk seriler gow ragnarok gibi) yoksa ps 4 içinde çıkartır mı sony ?

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,528
Alınır. PS4'ün çok şahane ve hayvan gibi güzel grafikli oyunları var.
Her türlüsü, oyunu güzel oynatır. Ama CD takılan versiyonu varsa ondan alınmalı.

God of War,
BloodBorne,
Marvel's Spider-Man,
Dark Souls Remastered, SoFTS ve 3,
Sekiro,
Cyberpunk 2077,
Until Down,
Last of US 1, 2.
Uncharted Serileri varda var.

onlyeren

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Hocam peki pro alsam özel oyunlar ps 5 içinmi çıkar sadece (ilk seriler gow ragnarok gibi) yoksa ps 4 içinde çıkartır mı sony ?
horizon forbidden west , gow:ragnarok gibi yeni çıkacak özel oyunlar birkaç sene daha ps4 platformu için gelmeye devam edecek

ReznooW

Asistan
Reaksiyon puanı
368
grafik olarak tatmin olmak istiyorsanız pro ama ama oyun açsın yeter diyorson ps4 slim alınır

xTerminator7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Slim kullanıcısıyım büyük oyunlarda grafik düşürüp drop yiyor pro öneririm

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Merhabalar
xbox series s al diyenler olacaktır ama 3a oyunları rahatlıkla oynayabileceğim bir pc ye sahibim.Sadece ps özel oyunları için ps4 slim almayı düşünüyorum(malum ps5 çok pahalı ve yok).
Sizce alınır mı ? Aldığım takdirde kaç sene daha oyun çıkar ps 4 serisi için ve kaç sene en az 1080p çözünürlükte oyun oynayabilirim
Ps4 slim yerine Ps4 pro almanı tavsiye ederim.

xTerminator7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
xbox one s de rdr2 yi 2 kere bitirdim drop yemedim ps4 de öyle bir sorun olsa herkes konu falan açardı bence tek sende oluyor
Sadece bende olmuyor:

Ve zaten normal kırsal alanlarda kasmıyor ama şehirlerde çok fazla fps düşüşleri oluyor hatta oynanmıyor

Frame Rate Kanıt:

Xbox One'da kasmamasının sebebi de Ps4 Slim oyunu 1920x1080 oynatıyor fakat Xbox One 1600x900

efemurato

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,043
Merhabalar
ben ps4 slim kullanıcıyım ve memmunum ama 2017 de aldım şuan en az ps4 pro alınmalı en az

SandyShores

Asistan
Reaksiyon puanı
103
4K Televizyon yoksa PS4 Fat veya Slim tercih et. Pro ile aynı FPS zaten çok fark yok. Grafiksel anlamda Pro görüş açısı konusunda başarılı. Ben olsam Slim alırdım. Bende Fat kasa var. Ayrıca yok Proda kasmaz slimde fat kasada kasarmış cart curt inanma ben her kasayı kullanıdm. Fat ve Slim aynı, pro çok ama çok az daha iyi. Her türlüsü tatmin eder. Pro god of warda 60 fps çalışıyor ama.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece bende olmuyor:

Ve zaten normal kırsal alanlarda kasmıyor ama şehirlerde çok fazla fps düşüşleri oluyor hatta oynanmıyor

Frame Rate Kanıt:

Xbox One'da kasmamasının sebebi de Ps4 Slim oyunu 1920x1080 oynatıyor fakat Xbox One 1600x900
Bende olmuyor hiç bir şekilde. Ben yağ gibi oynuyorum.

Son mesajlar