2020'de LoL'e Başlamak

Sprite

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Öncelikle Selam,
Uzun zamandır oynayacak oyun arıyordum ve LoL oynamaya karar verdim ancak çok mu geç kaldım? Bildiğiniz üzere sezon 11'e geçecek başlamaya değer mi?

Batu Kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Öncelikle din ırk sevgi saygı kültür ve en önemlisi beyinini bir kenara bırakman lazım ve ardından bir hesap açarak oyuna gir takımına ve karşı takıma gelen 7 smurf 2 bot (Level Kasma Botları) bu oyuncularla oyuna giriceksin 7 adet smurf takımında olan 3 veya 4 kişi büyük ihtimal oyunu bilmediğin ve kötü oynadığın için ailevi değerinden başlayarak allahına kadar sövmeye başlıycak bu konuda direnç kazanman gerekiyor 30 level olduktan sonra ise dereceli maçların açılacak o maçlarda sürekli win alıcaksın ve seriye girdiğinde büyük ihtimal 9 tane ard arda lose alıcaksın sonra ise kazandığın dereceli maçlarda bile 9 8 lp alııcaksın ve 100 lp'ye getirip seriye girdiğinde 4 adet sakatı takımına vericek işte o zaman anlıycaksın ki lol boş bir oyun seriden düşüceksin ardından oyunu bırakıyorum diyip 1 ay ara vericeksin fakat oyunun sana bağımlılık yaptığını ve oynamak istediğini fark edip giriceksin bu sürekli bu şekilde döngüye giricek tecrübelere dayanarak söylüyorum

Ekli dosyalar

• yessss.png
    yessss.png
    236.5 KB · Görüntüleme: 137

Sprite

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Öncelikle din ırk sevgi saygı kültür ve en önemlisi beyinini bir kenara bırakman lazım ve ardından bir hesap açarak oyuna gir takımına ve karşı takıma gelen 7 smurf 2 bot (Level Kasma Botları) bu oyuncularla oyuna giriceksin 7 adet smurf takımında olan 3 veya 4 kişi büyük ihtimal oyunu bilmediğin ve kötü oynadığın için ailevi değerinden başlayarak allahına kadar sövmeye başlıycak bu konuda direnç kazanman gerekiyor 30 level olduktan sonra ise dereceli maçların açılacak o maçlarda sürekli win alıcaksın ve seriye girdiğinde büyük ihtimal 9 tane ard arda lose alıcaksın sonra ise kazandığın dereceli maçlarda bile 9 8 lp alııcaksın ve 100 lp'ye getirip seriye girdiğinde 4 adet sakatı takımına vericek işte o zaman anlıycaksın ki lol boş bir oyun seriden düşüceksin ardından oyunu bırakıyorum diyip 1 ay ara vericeksin fakat oyunun sana bağımlılık yaptığını ve oynamak istediğini fark edip giriceksin bu sürekli bu şekilde döngüye giricek tecrübelere dayanarak söylüyorum
Öncelikle cevap verdiğin için teşekkür ederim. Verdiğin cevaba gelince haklı olabilirsin. (Kanser bir kitlesinin olduğunu biliyordum) ama bağımlılık yaptığını bilmiyordum sanırım başlamayacağım...

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,231
Lol oynamıştım 5-6 kez. Çok kötü oynamıştım ama hiç küfür yemedim. Arkadaşlarım beni mucize oyuncu ilan etmiştlerdi bu yüzden. Maça giriyordum 0 kill 15 death ile çıkıyordum. Ve tr serverinde oynuyordum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve başlama derim.

Sprite

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Lol oynamıştım 5-6 kez. Çok kötü oynamıştım ama hiç küfür yemedim. Arkadaşlarım beni mucize oyuncu ilan etmiştlerdi bu yüzden. Maça giriyordum 0 kill 15 death ile çıkıyordum. Ve tr serverinde oynuyordum.
Senin cevabın bir önceki cevaptan bir hayli farklı. ? Demek ki saygılı oyunculara denk gelmişsin.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,231
Senin cevabın bir önceki cevaptan bir hayli farklı. ? Demek ki saygılı oyunculara denk gelmişsin.
Lolde saygılıı oyuncu bulmak çok zor. Bana şans eseri öyle oyuncular denk geldi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlarımda çok şaşırdı anlatınca. 15 kill 3 death ile oynayan kişiye bile durduk yere küfür edilebilindiğini söylediler.

Glenn

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Öncelikle Selam,
Uzun zamandır oynayacak oyun arıyordum ve LoL oynamaya karar verdim ancak çok mu geç kaldım? Bildiğiniz üzere sezon 11'e geçecek başlamaya değer mi?

Sakın yapma böyle bir şey, LoL'ü bir bataklık olarak düşünebilirsin, güzellikten eser olmayan girdiğin zamanda çıkamadığın kötü bir yer. Oyunun kendisi dengesiz, "Her şey dengesiz olursa oyun dengeli olur." mantığında ilerliyor. Topluluğa bir şey demeye gerek yok, her şey ortada zaten...

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Ben 8.sınıfı bitirdiğim LGS ye girdiğim gün eve gelince LoL indireyim bakalım demiştim. İndirdim oynadım sarıyor baya çok güzel. Eskiden oyun oynayanları izleyenlere "aklınızı mı kaçırdınız onlar oynuyor siz izliyorsunuz" derdim. Sonra karakter oynanış videolarıyla başladım. Yavaştan youtube dünyasındaki LoLcüleri izlemeye başlamıştım. Öyle ki Twitch e girmeyen ben yayın bile izlemeye başladım.

Son 10 gündür LoL oynamıyorum. Bugün wild rift i denedim ve sildim. Yılbaşına kadar oynamayacağım şimdilik.

Oyun aşırı bağımlılık yapıyor.

Ben bağımlı oldum galiba.
Öyle ki oynamadan gün geçmiyor gibi geliyor.

Düşüncem şu yılbaşına kadar oynamazsam zaten bağımlılığım biter ve oynamak istemem diye düşüşünüyorum.

Alper7442

Öğrenci
Reaksiyon puanı
70
Adam haklı dağılın

TommyShelby

Doçent
Reaksiyon puanı
128
Öncelikle Selam,
Yerinde olsam Dota'ya başlardım. LOL vakit kaybı maalesef.

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,521
Lux gibi yetenek istemeyen bir char. ile kolayca platin olursun.

Petito00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Arkadaş doğru söylemiş. Bağımlılık olayı da aşırı doğru şu an anlamayabilirsin ama rank kasma şehvetiyle oynayacaksın ve bu baya bir bağımlılık yapacak. Kısacası başlamamanı öneririm . Onun yerine başka oyunlara yönelebilirsin . Eğer bilgisayarınız kaldırıyosa rust öneririm. Alışması zordur fakat oyunu öğrenince aşırı güzel bi hale gelir. Şu an 40 ya da 60 lira olması lazım . Hayatta kalma ve crafting seviyosan 1 numaralı oyun bana göre.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,575
Bana çok zararı dokundu. Olay sinir olmak, küfür yemek falan değil. Bağımlılık yapıyor ve hayattan koparıyor insanı. Oyunu oynadığın ilk bi kaç ay çok masum görükür hatta oynamak istemeyebilirsin ama sonrasında bağımlılık yapıyor ve hayatının içine ediyor.

Sınav seneni b*k ediyor. Keşke sadece sınav senesini olsa, her gününün içine ediyor. Bazı arkadaşlara abartıyorum gibi gelebilir ama bende durum bu biçimde.